Ana Menü

Ulusal Takımın Onuru Beşiktaş

Başlatan mdc, Kasım 20, 2007, 12:25:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

Futbol tarihimizin en büyük başarısı Dünya 3.lüğüdür.Yıllar yılı Beşiktaşsızlık ekolü üzerine kurulan Ulusal Takım ne ilginçtir ki,Beşiktaşın yıldızı İlhan Mansızın golü ile bu onura ulaşmıştı.
Bu kez de bir yığın yanlış oyuncu seçimine,yanlış oyun tertibine,oyuncu değişikliklerindeki hatalar rağmen Avrupa finallerinin kapısını araladı.
Ulusal Takımın onurunu da bu kez Beşiktaşta yetişen Beşiktaştan başka Ülkemizde hiç bir takımda profesyonel olarak forma giymeyen Nihat Kahvecinin golü kurtardı.
Lig radyoda aynı minvalde bir konuşma yapmıştım,Ulusal Takımın ekolü yok diyen yorumculara var aslında o ekol de Beşiktaşı dışlama ekolü demiştim.
Fakat kader mi desek,yüzlerine vurulan tokat mı desek,en kritik virajlarda Baba Hakkıların torunları ortaya çıkıyor işte birer birer,Ali yazar Veli bozar misali...
Onca yanlışa rağmen ipten alıyor birilerini ve Ulusal Takımın onurunu kurtarıyor.....

Özer Özçetin
halkıntakımı.com'dan alıntıdır.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

salvador

güzel bir yazı ekol bizdedir amplemimizdeki ay yıldız en net olanıdır
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

siyah

evet bir zamanlar mişlli takımı bizim futbolcularımız taşıyordu ama şimdi
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

hrn_karakartal

kimse kusura bakmasın fatih term varken hep böle devam eder.

carlito1903

bu sadece fatih terimle alakalı bi durum değil tamam terim tam bir Beşiktaş düşmanı ama sonuçta hiç bi milli takım hocası bize yakın olmadı ve olmayacak milli takımda haketmeyenler oynamaya devam edecek.....

eRe

yıgınla ıse yaramayan oyuncu yerıne 1 oyuncumuz sahneye cıkıyor ve herkesın pıslıgını temizliyo
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

canavar_bjk

hele o aurello denen lavuk oynadıkca hiç bir yere waramayız tabi bide volkan oynadıkca
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

keskinli

nihatin adina sevindim,nede olsa bizim yetistirdigimi bi futbolcu
ama ulusal takima katkimiz fazla yok bence
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin