Ana Menü

Beşiktaş'a yeni kule

Başlatan CHEm !, Kasım 19, 2007, 12:16:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Menajer Engin'in izlediği, 21 yaşındaki 1.90'lık Vincent Kompany 11 yıl Anderlecht'te oynadı. Belçikalı yıldız, 8 milyon euro'ya Hamburg'a imza atmıştı.

Kompany süper!

Teknik direktör Sağlam ve menajer Engin, Polonya-Belçika maçında izledikleri 21 yaşındaki milli yıldız için yönetime 'olumlu' rapor verdi.

ÖNCELİK DEFANSTA
Gökhan Zan'ın sakatlığı, Diatta'nın da bekleneni verememesi nedeniyle stoper arayışlarını hızlandıran Beşiktaş, arayışlarını yurt dışında sürdürüyor. Teknik patron Sağlam ile menajer Sinan Engin, Polonya'nın 2-1 kazandığı Belçika maçını tribünden izledi.

BONSERVİSİ YÜKSEK
Burada 
Belçika'nın 21 yaşındaki stoperi Vincent Kompany'i takibe alan ikilinin, genç oyuncuyu çok beğendikleri öğrenildi. 2004 yılından bu yana milli takım formasını giyen Kompany'nin bonservis bedelinin 8-10 milyon euro arasında olduğu belirtildi.
Allah kitap Beşiktaş

[KralKartal]

30.06.2012 tarihine kadar sozlesmesi var..

anca kiralik gelebilir...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

kompany fm de almak ıstedıgım oyuncuların basında gelmıstı hep bu oyuncu gercekten harıka ama ıhtımal bıle vermıyorum gelecegıne
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

muhsin_1903

bi savunma oyuncasına 8-10 milyon euro vermek mantıksız geliyo bana  bu adam transfer oldu diyelim kac kişi Kompany forması alır
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

Adriano

Bu yönetim transferde 1 oyuncuya 5 milyon euro'dan fazla vermez !
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

akbaba71

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Kasım 19, 2007, 14:26:36
kompany fm de almak ıstedıgım oyuncuların basında gelmıstı hep bu oyuncu gercekten harıka ama ıhtımal bıle vermıyorum gelecegıne

erdeme katılıyorum geleceğin yıldız defanslarının başında geliyor fm de alınırsa bomba transfer olur ama zor gercekten
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

geleceğini hiç sanmıyorum....

eyup1903

o kadar umutsuz olmayın basın parayı nasıl geliyor

carsi52

her gün yeni bir oyuncu ismi çıkar
buda fos çıkar.
Bölünür senin için uykular!

yns.mr

bu kadar parayı biz ödeyemeyiz.Hayal kurmayalım Seedorfuda istiyorduk ne oldu?...