Ana Menü

8.Hafta|Beşiktaş - Galatasaray (24 Kasım 19.00) Yer:Akatlar

Başlatan akbaba71, Kasım 18, 2007, 13:48:47

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

14.00 deki maç 17.00 ye alınmıştır
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

erdibatmaz

ALLAH BELALARINI VERSİN ULAN BU NE BİÇİM KULÜP YÖNETİMİ BU KADAR MI FIRSATÇI VE PARACI OLUNUR.

EFES MAÇINI KAZANDIK DİYE YAPTIKLARI ŞEYE BAK...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

akbaba71

bugun oynanan uleb maçında apodaca ve nicevic maçın tamamında oynamışlar bu maçta inşallah yorgunluk problemleri cıkmaz

carlito1903

bilet fiyatları çok yüksek yaa bu ne biçim yönetim bu kadar mı fırsatçı olunur yaa...

erdinc1926

basket takımımız bu sene zirvede olacaktır iyi oynuyorlar
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Tolgahan_BJK

Dikilitaş Süleyman Seba Salonu'nun yeri dolmaz gönlümde... Demeyin şimdi küçüktü, sıcaktı, bunaltıcıydı diye.
Şimdiki büyük, serin, rahat da ne oluyor?
BİZİMDİ DİKİLİTAŞ...
ev gibiydi :) sıcak olduğu zaman sağ ve soldaki camlar açılırdı cereyan yapsın diye...
Tabii o zamanlar sadece Beşiktaş'tı takımımızın ismi...

Neyse

Saygılar
Tolgahan Akkuş

Tassadar

Bu sene BJK şampiyon.

ilteriş

Maçın önemi çok büyük arkadaşlar. Kesinlikle kazanmalıyız, kazanacağız.  :ok

srkozzi

adamlar futbol maçı sandı heralde okadar para napalım hersey askımız ıcın

siyah

vallaha ya bu kadar pahalı olurmu kardeşim sonrda taraftar gelmedi diyolar
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

ulukartal

arkadaşlar bilet fiyatları diğer mçlara göre biraz pahalı ama yüksek bi rakam deil..

3 paket sigara parası..salon dolucak görürsünüz..dale kartal akatlarda süper olur.

Onur*

İstanbul'da ki Dostlar; Sizden Rica Ediyorum. Doldurun Şu Akatları ! Gösterin Şunlara.. Bu Takım Desteği Hakediyor. Haydi Kartallar Zaman Sizindir !!
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Tassadar

Yediğimiz sayı fazla olmasına rağmen göz önüne alınacak bir rakam değil.
Attığımız sayıdaki büyük fark göz çarpıyor ama...

Demekki atarak yeneceğiz.Gs'nin blokcularına dikkat.Fatih ve Hüseyin içeriyi kilitleyebilirler.Nicevic'in orta mesafe şutlarına ve Kayanın ikili sıkıştırmarla gelicek baskıyı dışarı çıkaracağı (boş şutörlere) toplarla bulacağımız 3 sayılık atışlarla eğer başta kopartırsak ve farkı açarsak,gerisini taraftarın halledeceğini düşünüyorum ;)

Bu arada bir not: Lig öncesi hazılık maçlarında gs ye hiç yenilmedik...
Bu sene BJK şampiyon.

akbaba71

Pota Derbisi'nde Saat Değişikliği
21.11.2007 19:17

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımımız'ın, Galatasaray Cafe Crown ile 24 Kasım Cumartesi günü BJK Akatlar Cola Turka Arena'da oynayacağı karşılaşma saat 19.00'a alındı.
Daha önce Cumartesi günü saat 14.00'te oynanacağı açıklanan Beşiktaş Cola Turka-Galatasaray Cafe Crown maçının başlama saati 19.00 olarak belirlendi

erdibatmaz

resmen maça gelmememiz için ellerinden geleni yapıyorlar ne olucak öğlen olsa sporcuların şirkette işi mi var maça geçmi gelecekler
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P