Ana Menü

"Bu Sene Biz Şampiyon Olacağız"

Başlatan akbaba71, Kasım 17, 2007, 19:20:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

17.11.2007 18:48

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı Coachumuz Ergin Ataman, Efes Pilsen galibiyeti sonrasında yaptığı açıklamada "Bu sene biz şampiyon olacağız" dedi. 
Ataman, karşılaşmadan sonra maçla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: "Bugün Efes Pilsen karşısında çok net bir galibiyet aldık. Maçın ilk dakikasından itibaren oyunun hakimiyeti bizdeydi.Savunmada çok dirençli bir oyun ortaya koyduk. İlk yarıda hücumda şanssızdık bir çok boş atışı değerlendiremedik. Eğer bunları sayıya çevirsek bugün çok farklı bir galibiyet alabilirdik.Avrupa maçlarıyla birlikte 7 maçlık bir galibiyet serimiz var. Sezon başında belirttiğimiz gibi, iyi bir takımımız var, kaliteli oyunculardan kuruluyuz."

Ergin Ataman, karşılaşmaya büyük bir ilgi gösteren ve maç boyunca tezahüratlarıyla oyuncularımıza moral veren taraftarlarımıza teşekkür etti. Ataman, "Maçtan önce taraftarlarımıza çağrı yapmıştık. Bugün gerçek Beşiktaşlılar kendilerini gösterdiler. Çok iyi bir taraftar topluluğumuz var ve artarak devam edecek. Bu sene biz şampiyon olacağız" dedi.

Ataman, çok iyi bir ekip oluşturduklarını vurgulayarak, "Akıllı oynuyoruz ve sistemi oturttuk. Taraftarlarımızın gurur duyacağı bir takımımız var ve onlarla birlikte önemli başarılar kazanacağız" şeklinde konuştu.

Karşılaşmada 22 sayı kaydederek farklı galibiyette önemli bir paya sahip olan Kaya Peker ise, maçla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: "Eğer ilk yarıdaki pozisyonlarımızı sayıya çevirsek bugün çok farklı bir galibiyet alırdık. Efes Pilsen güçlü bir takım, ama biz Efes Pilsen'den daha güçlü bir ekibiz. Bu, bugünkü galibiyetle alakalı değil mağlup olsaydık da aynı şeyleri söylerdim. Taraftarlarımız da bizleri yalnız bırakmadı, onlara çok teşekkür ediyorum. Takım içinde çok olumlu bir havamız var, başarılı olmak isteyen oyunculardan kurulu bir ekibiz. Herkes özveriyle çalışıyor ve başarılı olmak için mücadele ediyor."

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Tassadar

Gerçek Beşiktaşlılar bugun kendini belli etti diyerek gitmeyen arkadaşlara da güzel bi taş attı Ergin Hoca.Haklı.

Ama haftaya AKATLAR'ı doldurarak gönlünü almak yine bizim elimizde!

AKATLAR adamı SAKATLAR! diyebilmemiz lazım tekrar...
Bu sene BJK şampiyon.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

kartalpenchesi

bunu çok istiyoruz ne olur bu sene şampiyon olalım
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

siyah

inşalllah kazanırız bizim takıma güvenimiz tam
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

yns.mr

Evet arkadaşlar ben Bursada oturuyorum ama Akatlar ilk gelmek istediğim yer Basketbol oynuyorum.Bu sene şampiyonuz...