Ana Menü

Resimleri Koyun Bakalım Kartallar

Başlatan b_eagle_24, Kasım 20, 2006, 23:26:15

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

Kardesim.ben takali baya oldu eicbah 3.5 cm taktim bende ama cok dikkat ettigimden kasis cukur vs sikinti pek yasamiyorum. HR sert yaydir genelde spor araclari takar sebebi makas atarken daha hizli ve sert atmasi icin.
Keşke eicbah alsaydin ben hic sikinti yasamiyorum inan ki konforu ayni bir degisiklik yok :) On liplerin cok yakişmiş maşallah araban cok guzel olmuş :) sana yazilim lazim araba biraz yurusun :))
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

bu yayın en sevdiğim yanıydı o işte kanka.. verdiği görüntüden bile daha cok o konuyu seviyodum.. yol tutuşu inanılmaz.. virajlarda, makaslarda vs yapışıyo.. 2 gündür orjinal yay takılı hemen net şekilde farkettim yine yol tutuş farkını..

lipte takılı değil artık kanka bu arada ;D alçaltmayla beraber lipte olunca cok yere yakın olmuştu.. hani hatırlıyomusun bi ara merterdeki yer altı otoparkına gelmiştin ve bana msj atmıştın buradaym senin araba burda falan diye.. he işte oranın girişi cok alçak ya dimdik yokuşun birden düz zemine inmesi.. orda ufak bi parçası kırılmıştı lipin.. bende sonra söktüm..

şimdi spor yayda yokken yeniden lip alıp takıcam..

ama ondan önce rüzgarlık takıyorum.. bu hafta siparisi verildi.. önümüzdeki hafta içi gelicek.. sence nasıl bi rüzgarlık en kıyak olur? ve siyah rüzgarlık nasıl durur acaba? abartı olur mu yoksa siyah jantla beraber tamamlar görüntü iyi mi olur kanka

EDİT: aklımda olan siyah jantlarla bi kombin için; Siyah rüzgarlık ve Dikiz aynaları siyah yapmak..?? nasıl durur cok merak ediyorum :D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

siyah dikiz aynasi iyi olur ruzgarlik da cok iyi olur ama ruzgarligin boyutu kucuk olsun abarti olmasin. dediklerini yap kanka yakişir :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

Sana en çok lazım olan fakat çok pahalı olan 2 şey. bixenon far + arka gti tampon :)

That's me.

beckyZWICKY

unutmam gereken..

beckyZWICKY

ne zamandır güncelleme yapmıyorum ve yapmıyoruz.. başliyim bari ufaktan ;D

günlerden yine gezmece.. :P :P

(bilmeyenler için, sağ taraftaki yani gözlüklü olan benim :D  )

selfie akımına kapılalım trafikte canımız cok sıkılmasın dediQ  ;;D

unutmam gereken..

beckyZWICKY

ya eski resimlere baktımda; eskilerde daha yaşlı gibiyim sanki.. ama birde bugun çekilene bak :D ahaha

sakaldan olsa gerek :D sakal yokken 20 gibi falanım :D sırf sakal 3-4 yaş yaş atlattırabiliyor demekkiii sanırım :D

unutmam gereken..

eRe

eski selfie cilerdenim bende  :lol :lol
oscar zamanından bir foto  :hehe :hehe
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

;D

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

Erdem :ahaha :ahaha yarım fotolardan sonra selfie ye mi geçtin :D
FEDA

beckyZWICKY

unutmam gereken..