Ana Menü

Resimleri Koyun Bakalım Kartallar

Başlatan b_eagle_24, Kasım 20, 2006, 23:26:15

0 Üyeler ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

ben kolada içmiyorum zaten.

Haşırt ;;D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

CR7

kameraya en yakın olan bacaklar benim bacaklar :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

KeePSaKe

Since 1903

El Maestro

O kadar zamandır takılıyoruz bende koyayım madem.  :) 

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

foruma bak maşallah çirkin kız yok bi Melis'i görmemiştim melis te aldı geçer notu :D
FEDA

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

CR7

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: Banucan - Ağustos 03, 2011, 19:45:28
foruma bak maşallah çirkin kız yok bi Melis'i görmemiştim melis te aldı geçer notu :D

Senden geçer not aldıysam tamam abla ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Haziran 05, 2008, 12:07:33
EFSANELER ÖLMEZ.. LAZUTLAR TAKIMI, SPONSPOR vkforum, Başkan NoPASARAN   :bayrak

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Haziran 06, 2008, 09:56:18
Ne emekler vermiştik şu takıma ya

Yüreklerini ortaya koyan ve elenirken sinirden ağlayan futbolcuları olan Efsana Lazutlar  :bayrak

Veni vidi vici diye turnuvanın en güçlü takımaa karşı Turnuvanın zayıf halkası olarak görülen Lazutların yarı final maçıydı. Oraya kadar her maç yenileceksiniz deyip 5-6 atıp gelmiştik.Veni vidi vici Okulun en iyi takımı ve kesin şampiyon gözüyle bakılıyor. Tabi biz maç öncesi Tribün desteğini tamamen aldık. 150 kişi var ve en az 90 ı bizi tutuyor. 40 ıda tarafsız ;D Diğerleri onlardan

Klup başkanı olarak akşam evde takımla yaptığımız moral konuşmalarından sonra hiçbirisi o gün uyumamıştı valla. Gece kalkıp kalkıp alacağız olm bu maçı diyorlardı..

Maç başladı tabi. Lazutlar dişe diş oynuyor. Veni vidi vici önüne gelene 12-13 atıp yollayan bir takım. Amigo Haluk ile taraftarın desteğini alan Lazutlar sağlı sollu bastırırken saçma sapan bir gol yiyoruz ve moralmen çöküyoruz. Ondan sonra peş peşe yediğimiz goller sornası devereye 5 gol yiyerek kapatıyoruz  :D

Ulan moral bozuk kimsenin ağzını bıçak açmıyor. O sırada tüyleri diken diken eden Amigo Haluğun bağırışlarını duyuyoruz.

"Büyük başkan takımı buraya getir"

İçimden küfrediyorum Haluğa tabi. Yemişiz 5 gol bide bizi tribüne çağırıyor. Tabi bir başkan olarak takıma moral vermek boynumun borcu  :sigara

"Kalkın ulen yenilsekte buradan alkışlanarak gideceğiz."

Birden takım ayağa kalkıp duygulu gözlerle tribünlere GİTTİK. Bizim arkadaşlar birden bire galibiyet yeminleri etmeye başladı. Bende tabi bizim takımdakilerin kız arkadaşlarını buldum getirdim. Bazıları kantinde..maçtan nefret ediyorlarmış. Gün bugündür kızlar , bu çocukların bugün size ihtiyaçları var. Ya geleceksiniz yada hepten gidececeksiniz :D

Kızlarıda aldık tribündekli yerlerimize geçtik :D

Abi 2.yarı bir başladı yok böle bişey...Takım bir oynuyor halı saha resmen tek kale. 1-2-3-4 15 dakikda 4 golü bulunca tabi okul yıkılıyor. Bizim takım bir bastıyor ama göreceksiniz. Forvet shevchenko lakaplı Gürkan, Defans terry Murat orta saha lambard lakaplı UĞUR ;D

Son 10 dk ya girerken skor 5-5 oldu..

Veni vidi viici şokta  ;D

Abi ne olduysa ondan sonra oldu.. İşin içine hakem bir girdi anlatamam. Resmen rezillik. Attığımız gol verilmedi, 1 oyuncumuza kırmızı kart gösterdi , çok bariz elle oynamayı kesti, tribünlerin aşırı baskısı nedeni ile boşaltılmasını istedi (tabi çıkmadık ;D ) felan filan. Faulleri felan saymıyorum. Son 5 dk verdiği bir penaltı ile nası verdi halen unutmam gol yedik ve 6-5 yenik duruma düştük.

Hakem hataları öle barizdiki yediğimiz golden sonra

Forvet oyuncusu haydi beyler 7 e 5 oynuyoruz hakem onlardan demesine rağmen
Defans oyuncumuz hakannın Hocam Veni vidi Vici formasını giyseydiniz en azından karıştırmazdık diye bağırmasına rağmen
Uğurun yere düştükten sonra faul olsada vermiyorlar zaten beyler oynayın bakmayın demesine rağmen

tek kart gösteremedi. Yar doç idi hakem ve çok sertti kurallarda ama ..

Son 2-3 dk cehennemde etsek diğer kaleyi gol gelmedi ve elendik :(

Ama arkadaş o tribünlerdeki 150 kişininde bu takımı alkışlamasını görecektiniz. Herkesin hep beraber

"Oley oley oley şampiyon lazutlar" demesi

Final maçında "Lazutlar" diye tempo tutulmasıda unutlacak gibi değil..

Maç bittiğinde kalecemizin sinirden kriz geçirecek gibi olması ve hıçkıra hıçrıka ağlamasıda hiç aklımdan çıkmaz  :'( :'(

Tüm bunların üstüne herkes çıkışta bir bira içip eğlensede giden gitti, efsane lazutlar kaldı

;D

hey gidi hey. ;D

mühendislik fakültesi önü mü abi burası?
giden yol da sanırım tırmanma duvarına doğru gidiyor ? :D

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Simurg

Burası sarıyer mi yeni köy mü :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

KeePSaKe

Since 1903