Ana Menü

'1 yıl süre verin'

Başlatan akbaba71, Kasım 15, 2007, 16:55:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, Beşiktaşlı taraftarlara destek çağrısında bulundu. Camiadan ve taraftarlardan gelecek sezonun 5. haftasına kadar süre isteyen Sinan Engin, "Gerekiyorsa o zaman istifa eder giderim" dedi.
Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, Lig TV'de katıldığı bir programda son dönemde yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.

Siyah-beyazlı taraftarlardan gelecek sezonun 5. haftasına kadar sabırlı olmalarını isteyen Engin, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile Ocak ayında ve gelecek sezonun transferlerini beraber yapacaklarını dile getirerek, "Transferleri yapalım, bizim kurduğumuz takım maçlarını oynamaya başlasın, ondan sonra eleştirsinler veya görevi bırak desinler" dedi.

Bundan sonra doğru işler yapacaklarını ifade eden Sinan Engin, "Biz gitmeyi de biliriz ama önce yapacaklarımızı görsünler" diye konuştu.

Transfer çalışmaları çerçevesinde Ocak ayında kadroya katmak üzere Holosko ve Carew'e resmi teklif yaptıklarını açıklayan Sinan Engin, "Holosko'yu resmen istedik. Carew ise teklifimizi kabul etmedi. Türkiye'ye gelmeyi düşünmediğini söyledi. Takımdan gidecek isimler de olacak ama onlar için henüz resmi teklifler almadık" diye kaydetti.

Taraftarlardan takıma zarar verecek hareketlerden kaçınmalarını isteyen Engin, "Bu takımın en büyük gücü onlar. Destekledikleri takdirde kazanırız, yoksa aşağıya doğru gideriz. Benim futbolcuma maç içinde bağırmasınlar. Sonuç olarak Beşiktaş zarar görüyor" dedi.

Engin, artık hakemler hakkında da konusmayacağını, hatta maçları yedek kulübesinden izlememeyi de düşündüğünü sözlerine ekledi.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

[KralKartal]

hatta maçları yedek kulübesinden izlememeyi de düşündüğünü sözlerine ekledi.

Izlerse TEPKI alacagindan mi korkuyor acaba???

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

siyah

1 yıl bekleyecekmişik bizm bi dakkka bile bekliycek vaktimiz yok yönetim istifa
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

gözzde_bjk

yıllardır aynı yonetım aynı basarısızlık noldu sımdı sınan engın geldı tek basına besıktası mı kurtarıcak hangı sıfatla hangı destekle?
taraftardan zaman ısteyen yonetım hala olayın kacan sampıyonluklarda oldugunu zannedıyor yazık artık olayın sampıyonluk olmadıgını kucucuk cocuklar bıle bılıyor.bız babalarımızın anlattıgı BESIKTASI cocuklarımıza kardeslerımıze kendımıze anlatmanın derdındeyken adamlar para da ya da sampıyonlukta arıyorlar sorunu.
BU TAKIM SAMPIYONDA OLSA YÖNETIM ISTIF[kufur otomatik degistirilmistir]ÜMEDE DUSSE YONETIM İSTIFA!
BAŞKA BEŞİKTAS YOK,BI SAMPIYONLUKLA TARAF DEGISTIRECEK TARAFTAR DEGILIZ BIZ!

o yuzden herkes artık takkesını onune koymalı ve yapamadıklarını kabul edıp YAPABILECEKLERE yol acmalı,besıktas tarıhınde yaptıklarıyla ya da yapamadıklarıyla anılmalı SEREFSIZLIKLERIYLE degıl.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

black_eagle_sefa

dümennnnnn geç onları :sigara
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

keskinli

baska caremizmi var?
gitmiyorsunuzki zaten
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdibatmaz

Bundan sonra doğru işler yapacaklarını ifade eden Sinan Engin...

Daha yenimi aklı başına geliyor

Alıntı yapılan: black_eagle_sefa - Kasım 15, 2007, 18:08:58
dümennnnnn geç onları :sigara
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ist.hatirasi/3-4

isterse dünya kupasını getirsin bu saatten sonra bu adamlarla iş yürümez!
YÖNETİM İSTİFA !!!

IL Capitano

önumuzdeki yilin 5. haftasina tam 27 hafta yani 27 mac var.
ulan insan utanir bu laflari söylerken hayatimda
ilk defa forumda kufur edecegim nerdeyse.
bi insan bu kadar yuzsuz olmaz ya
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Adriano

Bu yönetim kaç senedir var 1 sene süre verin demek te neymiş.. Koskoca Beşiktaş'ı Sinan Engin mi göklere çıkaracak 1 sene içerisinde.. Lütfen gidin !
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ulukartal

ne 1 yılı be...

4 sezondur aklı nerde yıldırım demirörenin..

erdinc1926

şampiyon olduğumuzdan yana düşüş var hep
yapamadığın işte olmayacaksın gideceksin istemiyoruz artık biz bunları haketmedik kaç senedir aynı şeyi yapıyorsunuz bu sene istifa etmezlerse seneye de aynı şeyleri tekrarlarız
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Delirdik

1 yıL sonra aLınan kupaLar akrabaLarına gezdir diye mi
Kupa töreninde en önde oLmanız için mi
sene sonunda başka bir branşı düşürmek için ?
bi kaç Lafını daha yemen için mi yoksa
basketten sonra futboLda da ismi satın diye mi

Bana sorsan ben vermezdim de siz bizi takmıyorsunuz ki
sahteyiz biz
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carsi52

Bırakın bu işleri allah aşkına yönetim istifa !
Bölünür senin için uykular!

naanreelburn

sadece git ya o kadar tartışalacak onu bırak saklanacak gölgeniz kalmamış yazık ya daha ötesi yok