Ana Menü

Hala Taraftarı Ve Atmosferi Unutamıyorlar!!

Başlatan burak123, Kasım 15, 2007, 13:12:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burak123

Gerrard, geçtiğimiz salı günü İngiltere'de 8-0 yendikleri Beşiktaş'a; İnönü'deki ilk karşılaşmada 2-1 mağlup olmaları ile ilgili konuşurken siyah-beyazlı taraftarları göklere çıkardı. Türk taraftarların her zaman ateşli olduğunu vurgulayan yıldız oyuncu, şunları söyledi: "Ama o karşılaşmada taraftarın temposu inanılmazdı. Adeta maçı bizimle oynadılar ve kazandılar. Böyle bir taraftarı gerçekten dünya üzerinde bulmak zor" şeklinde konuştu. Beşiktaş'ın o maçta galibiyeti hak eden taraf olduğunu belirten Gerrard, evlerindeki maçta da kendilerinin farklı galibiyeti hak ettiklerini söyledi. İngiliz oyuncu, Liverpool ile bu sezon şampiyonluk hedeflediklerini ve sezon bitiminde mutlu sona ulaşacaklarına inandığını da ifade etti.

Hırslandık; 8-0 oldu

Liverpool kalecisi Reina, Beşiktaş'a ilk maçta yenildikten sonra çok hırslandıklarını ve farklı galibiyetin böyle geldiğini söyledi..

Liverpool'un İspanyol kalecisi Jose Pepe Reina da Paris'te Predator kramponunun tanıtımındaydı. Beşiktaş'a yenildikleri ilk maçtaki İnönü'de yaratılan atmosfer için "Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. O maç inanılmaz zorluydu. Dünyada birçok ülkede maç oynadım, ama böyle bir şey görmedim. Taraftarlar müthişti. Beşiktaş, böyle bir taraftara sahip olduğu için çok şanslı. Bu takımla deplasmanda oynamak tam bir kabus. Karşımızda 11 kişi değil, sanki binlerce kişi vardı" dedi.

KENDİMİZİ AFFETTİRDİK

Beşiktaş'ın oynadığı futbola ve aldığı sonuca saygı gösterdiğini belirten Reina, "Aslında kariyerimde pek hatırlamak istemediğim bir karşılaşmaydı, çünkü kaybettik. İkinci maça ise büyük bir hırsla çıktık. Grupta şansımızın devam etmesi için kazanmak zorundaydık. Artı ilk maçı kaybettiğimizde taraftarımız haklı olarak bize tepki göstermişti. Bu karşılaşmadan farklı galibiyetle ayrılarak kendimizi affettirdik. Takım olarak bu kadar motive olmasaydık, böyle farklı bir skorun ortaya çıkacağını sanmıyorum" ifadesini kullandı. Fulham karşısında alınan 2-0'lık galibiyetin ardından ligde de iddialarını sürdürdüklerini ifade eden Reina, uluslararası bir kaleci olmasında babasının da aynı bölgede oynamış olmasının büyük önemi olduğunu kaydetti.

Taraftara tebrik mesajı

Liverpool'un Ukraynalı oyuncusu Voronin, Beşiktaş taraftarını överken, "Onları kutluyorum ve bunu iletmenizi istiyorum" dedi..

İstanbul'daki karşılaşmada Beşiktaş'ın o :alkisynadığı futbolla galibiyeti hak ettiğini belirten Ukraynalı yıldız, "Futbol 11 kişiye karşı 11 kişiyle oynanır. Artık takımlar arasında çok fark kalmadı. İlk maçta Beşiktaş gerçekten mükemmel oynadı ve galibiyeti hak etti. Biz de rövanşta farklı gelmeyi hak ettik. Liverpool'un taraftarı da oldukça ateşli. Ama ben İnönü'deki atmosfer gibisini görmedim. Beşiktaş taraftarlarına tebriklerimi iletmenizi istiyorum. Çünkü yaptıkları şovla alkışı ve tebriği hak ettiler" diye konuştu. :alkis

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

karizwa_006

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

carlito1903

neye yaradı ki sağolsun topçularımız 8 gol yiyerek zehir ettiler bize o rüya gibi maçı daha tadını bile çıkaramamıştık şimdi kime o maçı anlatmaya kalksak karşımıza koskoca bi 8 geliyo....

eRe

Alıntı yapılan: carlito1903 - Kasım 15, 2007, 14:44:28
neye yaradı ki sağolsun topçularımız 8 gol yiyerek zehir ettiler bize o rüya gibi maçı daha tadını bile çıkaramamıştık şimdi kime o maçı anlatmaya kalksak karşımıza koskoca bi 8 geliyo....

hep ole olmadımı
chealse yı 2-0 yendık sonra 2-0 yenıldık
barcelonayı 3-0 yendık sonrasında leedsten 6 barcelonadan 5 yedık
bız ne zaman bole bı zafer yasasak o sene husrana donuyor.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

siyah

evet ya ne zaman tariha zaferler yaşasak sonu hsran oluyo
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

osi_bjk

yapacak bişey yok artık çünkü yenildik belki böyle olmamalıydı ama beşiktaş taraftarı gibi bir taraftar grubu varmı dünyada?Ben hem Beşiktaşlı olarak hemde böyle bir taraftara sahip olduğumuz için her zaman ve her yerde gururla söyledim ve söylemeye devam edeceğim.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carsi52

afferin size anlamışsınız bazı şeyleri
Bölünür senin için uykular!

levent1903

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.