Ana Menü

İşte Bombalar...

Başlatan carlito1903, Kasım 15, 2007, 11:37:32

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

İşte bombalar
Transfer için kolları sıvayan Beşiktaş Yönetimi, yıldız oyuncularla taraftarların gönlünü kazanmak amacında...

Carew: Beşiktaş'ın eski oyuncusu, Kara Kartal'ın çağrısına olumlu yanıt verdi ancak Fenerbahçe'den de
teklif aldığını itiraf etti.
M. Yıldız: Yıldırım Demirören, Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ile görüştü. Taraflar bir miktar para ve takas formülünde anlaştı.
Paletta: Boca Juniors'un Arjantinli stoperi, "Avrupa'da forma giymek istiyorum" diyerek Beşiktaş'ın teklifini kabul etti.

Ve görüşmeler başladı
Fenerbahçe yenilgisi, Liverpool hezimeti ve son olarak Sivasspor'a kaybedilen maç sonrasında transfer için kolları sıvayan Beşiktaş Yönetimi, yıldız oyuncularla taraftarların gönlünü kazanmak amacında... Forvet ve savunmaya takviye yapmayı planlayan ve adayları günler öncesinden belirleyen Siyah-Beyazlı idareciler, görüşmelere başladı. Temas kurulan ilk isim, bir dönem Beşiktaş forması giyen Aston Villa'nın Norveçli yıldızı John Carew oldu.

'Benden yana sorun yok'
Yöneticilerle görüşen Carew'in, "Beşiktaş'ı çok seviyorum ve Siyah-Beyazlı formayı giymek isterim. Ancak hem Türkiye'den hem de Avrupa'dan birçok teklif var. Fenerbahçe de bana çok cazip bir öneride bulundu. Siz de biliyorsunuz ki, İngiltere'de transfer konusu çok profesyonelce yapılıyor. Kulüp oyuncunun nereye gitmek istediğine değil, alacağı bonservis bedeline bakıyor" dedi. Aston Villa ile bonservis konusundaki görüşmeler sürüyor.

Sivas'tan yeşil ışık
Carew'in yanı sıra Kartal'ın diğer transfer hedeflerinde de olumlu gelişmeler yaşanıyor. Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ile yakın dost olan Yıldırım Demirören'in, Kırmızı-Beyazlılar'dan Mehmet Yıldız'ı resmen istediği bildirildi. Milli futbolcunun, "İki taraf anlaşırsa ben gelirim" demesi üzerine Sivasspor Başkanı da transfere yeşil ışık yaktı. Takasa sıcak bakan Mecnun Odyakmaz'ın Kara Kartallar'a olumlu yanıt vermesi kulüpte heyecan yarattı.

Savunmaya da takviye
Boca Juniors'un genç stoperi Paletta'yla görüşen Siyah-Beyazlılar, Arjantinli futbolcunun da 'Evet' yanıtıyla rahatladı. Siyah-Beyazlılar'da Delgado ve Higuain gibi Arjantinli oyuncuların forma giydiğini duyan başarılı defans oyuncusunun, "Geçen sezon Liverpool'da beklenen patlamayı yapamadım. Beşiktaş ile Avrupa'ya yeniden adım atmak istiyorum" dediği öğrenildi. Paletta'nın kiralama yoluyla alınması planlanıyor.

Orhan YILDIRIM-Fanatik

carlito1903

Hayrettin atağı!

Sivas yönetimi tecrübeli defans oyuncusu için 2.5 milyon euro bonservis istedi. Ara transferde takıma takviye yapma kararı alan Beşiktaş yönetimi, gözünü Sivasspor'un başarılı savunma oyuncusu Hayrettin Yerlikaya'ya dikti. Son iki sezondur büyük takımların transfer listesinde bulunan Hayrettin için devreye ilk olarak menajer Sinan Engin girdi. Engin'in, kırmızı-beyazlı yetkililer ile bir görüşme yaptığı ve "Hayrettin'e talibiz. Ara transferde onu renklerimize bağlamak istiyoruz. Bu konuda sizinle en kısa sürede masaya oturmalıyız" dediği öğrenildi.

Takasa da girebiliriz

Sivas'ta gösterdiği başarılı performansı sayesinde A Milli Takım'a kadar yükselen Hayrettin için kırmızı-beyazlılar 2.5 milyon euro istediler. Menajer Sinan Engin'in ise "Bu rakam çok yüksek. Gerekirse takasa gidebiliriz. Bizim de ara transferde kiralamayı ve göndermeyi düşündüğümüz isimler var. Masaya oturtuğumuzda tekrar konuşuruz" yanıtını verdiği belirtildi. Sivasspor yönetiminin ise takasa fazla sıcak bakmadığı ifade edildi.

Kaynak: Pasfotomaç

osi_bjk

bunlar ne kadar doğrudur şüpheli bence ben artık basında cıkan transfer haberlerinde imzayı görmeden inanmıyorum açıkçası.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Adriano

Carew hayatta gelmez.. Mehmet Yıldız iyi oyuncu ancak biz yabancı daha kaliteli tanınmış isim istiyoruz..
Palletta hakkında bir fikrim yok umarım Diatta gibi olmaz tanımıyorum.. Ama tanınmış kaliteli yabancılar istiyoruz..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

levent1903

paletta yi bende tanimiyorum - herhale bir zaman liverpool da oynamis !???
ama acilen saglam defans lazim ---
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Kartalizmatik

hani karşı taraftan el bombası gelir tam geri fırlatacağım derken elinde patlar ya.heh o bombalardan bunlar...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Tolgahan_BJK

Bu topçuların alındığını ve çok başarılı olduklarını varsayalım...
Türkiye'de şampiyon olalım.
Şampiyonlar Ligi'nde de en azından gruptan çıkalım...

Ne değişir ???

Fazladan atılan on gol, fazladan alınan on puan, hangi kaybolan değerimizi geri getirir???

Kapalı'ya loca yapıldığında, "KAPALI TRİBÜN ON ŞAMPİYONLUĞA BEDEL" diyenler...
Basketbol takımının ismine reklam alınamaz, "ÜÇ HECE SEKİZ HARF SADECE BEŞİKTAŞ" diyenler...

Nerdeyseniz çıkın ortaya da, beraberce el atalım şu işlere...

Saygılar
Tolgahan Akkuş

[KralKartal]

Haklisin.. Yanlis zamanlamlar yanlis kararlar
ve bu durumdayiz suan...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

sezer-bjk

bence carewi kaçırmamamız lazım
Allah affeder, çArşı affetmez!...