Ana Menü

Demirören'den İstifa Çağrılarına REST

Başlatan burak123, Kasım 13, 2007, 13:57:14

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burak123

"Ne olursa olsun bu yoldan dönmek yok. Beşiktaş'ı bölmek isteyenleri ezip geçeceğim."
Liverpool'dan 8 gol yiyerek tarihe geçen ardından Sivas önünde bozguna uğrayan Beşiktaş'ın Başkanı Yıldırım Demirören konuştu

Taraftarın istifaya çağırdığı Beşiktaş Başkanı: Ne olursa olsun bu yoldan dönmek yok. Beşiktaş'ı böyle bölenleri ezip geçeceğim.

BEŞİKTAŞ-Sivas maçından sonra herkesin merak ettiği soru şuydu: "Liverpool bozgunu sonrası 'Sivas'ı yenemezsek hep beraber istifa edeceğiz' diyen Yıldırım Demirören ne yapacaktı?"

90 dakika boyunca tribünler tarafından istifaya davet edilen Beşiktaş Başkanı, evinde izlediği maçtan sonra yönetici arkadaşlarıyla konuşarak istifanın kesinlikle söz konusu olmadığını açıkladı. Demirören, VATAN'a ise şunları söyledi:

"Şu tabloyu görmesem, belki istifa edip dinlenmeyi aklımdan geçirebilirdim. Ama artık bu ihtimal ortadan kalktı. Artık çok net anladım: Bizi gönderip kulübü ele geçirmek isteyen bazı kesimler var. Ve bunlar amaçlarına ulaşmak için camiayı 2'ye bölmüşler. Beşiktaş'ın hiçbir döneminde böyle olaylar yaşanmadı. Tamam Liverpool kazası hepimizin moralini bozdu ama ligde hâlâ şansımız sürüyor. Kısa sürede toparlanmamız lazım. Bırakırsak koca sezon boşa gider. Kesinlikle istifa etmeyeceğiz ve camiayı birliğe çağıracağız. Pazartesi günü (yarın) önemli açıklamalarım olacak. Yaralıyım ama henüz ölmedim."

Vatan

MeLo

Offf Offff yeter artık Demirören !
Offf Offff bırak artık Beşiktaş'ı !
Offf Offf Laga Luga yapıyorsun !
Bizi rezil ediyorsun !
Neden böyle yapıyorsun Of Of !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Elerosse

Heyt be açın başkanın önünü.

Sinanı'da AL GİT
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

Carsi_34

allen ıverson

Beşiktaş'ı ele geçirmek istiyolarmış ne kadar kindar bi bakış açısı biride kalkar derki yıldırım demirören sende beşiktaş'ı işgal ettin!!!!Beşiktaş tarihinin en başarısız başkanı lütfen istifa et!!!

keskinli

besiktasi bölenleri ezip gececeksen sayin baskan,kendinden basla derim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Onur*

Birde Utanmadan Beşiktaşı Bölenleri Ezip Geçicem Diyor. Sen Utanmadan Aynaya Nasıl Bakıyorsun Ben Onu Çok Merak Ediyorum..
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

carsi52

Bölünür senin için uykular!

eyup1903

dgkn1903

ya bu laflar nedense hep ıstıfa cagrısı yapılmaya baslanınca soylenıo yok bolmek ıstıolar yok taraftarı provaka edıolar madem bılıodun bunları basından nıe cozmedın sorunları yenımı akllına gelıo bunlar
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

carlito1903

yok ya bu adam gitmez benden söylemesi kendini şartlandırmış kafasında bi dünya kurmuş orda yaşıyo....

ulukartal

[KralKartal]

12.11.2007 22:00´dan beri toplam 24.948 kisi "Yildirim Demirören Istifa!" dedi.

http://www.demirorenistifa.com/
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

ist.hatirasi/3-4

bölenler kim? ele geçirmek isteyenler kim?
YÖNETİM İSTİFA !!!