Ana Menü

Bir taraftarın Feryat Ve İsyan Yazısıdır.

Başlatan akbaba71, Kasım 12, 2007, 17:35:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Bir taraftarın Feryat Ve İsyan Yazısıdır.

Demirören`nin başımıza neler getireceğini bir sene önceden söylemiştim ve istifa istendiği ilk topici burda ben açmıştım. Bu günkü açıklamadan sonra o günki kadar ileriyi göre biliyorum.

Adamlar almış koltuğu kimseye yedirmeyiz biz yicez diyorlar halbuki yemek isteyen yok vermek isteyen var. Desene Demirören ben babamın şirketinde imza bile atamıyorum,klüpten ayrılırsam aç kalırıım onun içinde buraya muhtacım diye.

Sivas maçının mağlubiyetini taraftara bağlıyorsunuz,taraftar takımı değil sizi pretesto etti,o taraftar değilmiydi beş senedir her maçta üstelik bu zamankinden çok kötü olmamıza karşı takıma destek veren. Bu taraftar değilmiydi daha 8. haftada havlu atmış Beşiktaş`ı bağırına basan. Yazıklar olsunki bize sizlere beş sene direnmişiz daha ilk geldiğinizde tokadı vurmalıymışız sizlere yazıklar olsun.!!!

Taraftara karşı açtığınız savaş,kend menfaatleriniz doğrultusunda olan bi durum değilmidir. Birlik beraberliğe çağırırken en kötü zamanda,en kötü havada,deplasmanda her yerde,olan o kapalı orta grubu nasıl Beşiktaş düşmanlığı ile suçlarsınız. Sizin kendi içinizde yada camia içindeki insanların,sizin istifanızdan rant beklemelerini bilemeyiz buna da zaten müsade etmeyiz,ama sizi istifaya çağıran taraftarsa,taraftarın bundan ne çıkarı olabilirki.

Sizleri neden istifaya davet ettik biliyormusunuz. Başarısız skorlardan dolayı değil bunu hala anlamadınız son kez anlatıyorum.

Beşiktaş lı duruşunu sizler bitirdiniz yerlere serdiniz.

Beşiktaş değerleri yok oldu ama sizler hala piyasadasınız.

Beşiktaş ın bir itibarı vardı sayenizde oda kalmadı.

Beşiktaş taraftarından her defasında memnun olduğunuzu söylerken,Beşiktaş taraftarının ters düştüğü isimleri klübe sporcu ve görevli yaptınız.

Galatasaray şampiyon olsun demekle o leke sürülmemiş beyaza gölge ettiniz.

Klübü reklam şirketine döndürdünüz sayenizde diğerlerinden hiç bir farklılığımız kalmadı.

Hisseleri sattınız reklamları arttırıdınız doğrudur kendi cebinizden de para verdiniz peki neden hala maddi durumumuz ilk geldiğiniz gün ki kadar bile iyi değil.

Bu takımı aldığınız zaman,10 sene ilerideydi,5 sene içerisinde hem geriledi hem de 5 senesini kayıp etti. Bunun hesabını bunun borcunu nasıl vereceksiniz,Sinan Engin`i getirmenin mantığını hala çözemedikki o ne zaman geldi iyi giden takımda ne huzur kaldı ne başarı.

Son sözlerimize geliyoruz artık sizin Beşiktaş`ı ne hallere soktuğunuzu ince ince anlatırsak bu forumun sayfaları yetmez,nede ben onları yazacak kadar sabırlı bir insanım. Beşiktaş`lı duruşu dediğiniz duruş Beşiktaş başkanıysanız,çıkarsınız yüzünüzle kameraların karşısına yazılı olarak değil dobra dobra kendi ağzınızla isim isim Beşiktaş düşmanlarını açıklar,sonra taraftara saygı duyar ve istifanızı basardınız. Beşiktaş`lı duruşu bunu gerektirir,ama sadece dildesiniz,her zamanda öyle oldunuz bundan sonrada değişmeyeceksiniz.

Taraftara Düşen Görev : Sivas maçında yapılan presto devam ettirmezse bir maç bağırdılar sonra sustular oluruz. Gs tribünü geçen sene nasıl her maçta yaptıysa aynen devam etmemiz gerekir. Herkes görüyorki zaten bu sene şampiyonluk zor,şampiyonlar ligi hepten facia. Aslında bunlar zor olmasa bu hedeflere yakın olsakta değişen fazla bir şey olmaz,bunlar kazanılır ama Beşiktaş elden gidiyorsa,bunları bir kenara bırakılıp Beşiktaş`ı kurtarma yoluna gidilmelidir. Bu senenin en büyük kazancı bu olacaktır,ciğeri beş para etmez adamlardan posta yiyenler bu gün taraftara sarmaktadır,taraftarı suçlu göstermektedir.Taraftarı suçlu gösteren bir yönetim düşününki ne kadar aciz ve pasiftir. Tepkimiz kesinlikle dinmeyecek ve dinmemelidir.

İlerisi karanlık,ilerisi Sİyah,Beyaz gözükmüyor sen oldukça,5 sene önce geldi milli felaket acıma kahret bu taraftarı kahret. Sen oldukça asla kaostan kurtulamayacak bu klüp,asla birlik beraberlik olamayacak.Bu taraftarı suçlayanda vicdan olamaz,Beşiktaş vicdansızların elinde kalamaz.

Bir Sonraki İnönü Maçında Daha Sert Tepki Beşiktaş`ı Kurtarmak Adına Daha Anlamlı Ve Daha Kalabalıkça BesteLer Söylenmelidir. Beşiktaş`ı Sizlerden Kurtarmadan Bizlere Rahat Yok.!!!

10 Gün Sonra Askere Gidecek Biri Olarak Tek Arzum Dönmek Kısmet Olursa,Bu Adamın İstifa Ettiğini Öğrenmek Olacaktır. Bu İsteğimi Gerçekleştirecek Olan Büyük Beşiktaş Taraftarıdır.

KURTARIN BEŞİKTAŞ`IMI

Sercan Hosafcı adlı bir arkadışımız yazmış durumu ozetliyen cok guzel bir yazı olmuş
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

sezgin

hep aynı masallar tek yumuk olucaz önümzde kimse duramayacak bu beşiktaşlılık duruşu yeter ya 5 yaşında çocuklar artık bunlara gülüyo yapmayın kendi egolarınızla için için BEŞİKTAŞIMIZI tüketiyosunuz yeter demirören git artık lütfen