Ana Menü

Bobo rekor kırdı!

Başlatan akbaba71, Kasım 11, 2007, 13:23:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dishi_kartaL

waLLA arkadaşLar biz her zaman emek verenin yanındayız boboyada sonuna kadar destek veririz bunu herkez biLiyo sadece umutLarımız boşa çıkmasın bunu istiyoruz
şampiyon olalım bu sene
uçalım göklere
koyalım cimboma fenere
bir çizik atalım dertlere
beşiktaş'ım adını yazalım her yere
oyyy oyyy oyyy oyyy dishi_kartaL

rebellious

Alıntı yapılan: carlito1903 - Kasım 11, 2007, 13:34:25
gol kaçırma rekorlarını dakırıyo bazen bobo...çok yetenekli ama hala süper değil...

evet süper deil ama gol kaçırmak en mükemmel forvetin bile başına gelebilecek bi şey. ben gol atmasından çok ilerde ayağında top tutabilme yeteneğine hayranım, ortasaha yardıma gelene kadar ayağında top saklama konusunda türkiyenin en iyisi.
[I]kara sevda adı...[/I]

Guti ORÇ.

carsi52

Daha çok goL atacağıda benziyor
bu gidişLe gol kraLı oLur bu ligde :)
Bölünür senin için uykular!

kerem

100 de olur inşallah 200 de

Alves

aferin boboya başka rekorları da olur inşallah
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

dgkn1903

bobo bence 1 sezon daha bızde oynarsa tam oturacaktır cunku gıderek kendıne guvenı oturuyo sahada ve en azından ılerıde oynayan nobre burak hıguen e gore daha gayretlı ve caba sarfedıo bıseyler yapmak ıcın bunların ıcınde kacanda olucak cok gusel gırende boyle cabsaı devam ederse bjk ye yakısan bı futbolcu profılıne kavusucaktır
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

sezgin

Alıntı yapılan: [kufur otomatik editlenmistir]uilas - Kasım 11, 2007, 16:39:52
kim nederse desin bobo beşiktaşın efsaneleri arasına ismini çok rahat yazdıracak daha 21 yaşında biraz ona destek vermemiz gerekir
bence bu yeönetim onu satıp fenerden kezbanı alır ve efsane olma şansını kaybeder isterseniz bahse girelim.

banumansiz

Alıntı yapılan: sezgin - Kasım 12, 2007, 09:07:20
Alıntı yapılan: [kufur otomatik editlenmistir]uilas - Kasım 11, 2007, 16:39:52
kim nederse desin bobo beşiktaşın efsaneleri arasına ismini çok rahat yazdıracak daha 21 yaşında biraz ona destek vermemiz gerekir
bence bu yeönetim onu satıp fenerden kezbanı alır ve efsane olma şansını kaybeder isterseniz bahse girelim.

başta bu yönetim olduktan sonra herşey beklenir...

ve gülümse şimdi... ;)

eyup1903

formayı şerefiyle taşıyan tek futbolcu diyebiliriz

BjKcArsi54

helal olsun sana insallah hep böyle dewam edersin daha cok gol atarsın helal olsun..

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

siyah

bobo bobo bobo bobo bobo bobo bobo bobo
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

canavar_bjk

:ehehe bobooooooooooooo bobooooooooo :alkis :hayde
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

carsi1903

bu rekeru alex kırsa spiker anında söyler