Ana Menü

Liverpool'a sahayı dar eden Beşiktaş'a birden noldu?

Başlatan SiWiL, Kasım 08, 2007, 01:09:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SiWiL

Evet arkadaşlar öncelikle sorulması gereken soru bu. Şu futbolla alakalı olan bizim dışımızdakiler acaba bunu hiç kendi kendilerine soruyorlar mı merak ediyorum.

Buraya nasıl geldik?

Önce 11 hafta gibi çok kısa bir süre zarfında uzak ara lider olmamıza mal olacak sürekli bizim aleyhimize rakiplerin lehine hakem katliamları sonucunda bir türlü takımımız istikrarı yakalayamadı. Diğer ezikler ve şaibeliler tayfasından kadro olarak iyi olmasa da takım oyunu ve mücadele açısından çok daha iyi bir takımken sürekli aşşağıya doğru çekildik. Ş.L.ndeki şanssız mağlubiyetlere rağmen (Marsilya maçında rüzgardan gol yedik. Porto maçında beraberliğe bile üzülüyorken son saniyelerde çok bedava bir gol yedik) Liverpool maçına demoralize olmadan çıktık ve müthiş bir zafer kazandık. Sonra geldik febe maçına ve  malum sebeplerden febenin her zamanki oynaklığı ve saha dışı performansıyla 1 puanı bırakın galibiyetimiz çalındı. Oyuncularımız iyice demoralize oldu. Adamlar sonçta insan, onların da bir psikolojisi var. Adamlar "ulan ben daha iyi oynuyorum ama bir değil iki değil rakipler bedavadan götürürken bizim emeğimiz çalınıyor" diye başladılar psikolojik çöküntüye (Aynı 101. yıl) Burada yönetim faktörü devreye girip zararın neresinden dönülürse kardır felsefesiyle hareket edip,  çok kritik bir "kriz yönetimi" gerçekleştirecekti. Ancak sürekli bizi icraatlarıyla utandıran yönetimimiz bu konuda da çuvalladı. Paf takımla çıkıp çıkmama kararı o kadar önemli değil ancak önümüzde çok önemli bir Liverpool maçı varken kimse bu maçtan bahsetmedi. Bu maçtan alınacak 1 puanın takımımıza sınıf atlatacağı gerçeği önümüzdeyken varsa yoksa "pafla çıkalım mı çıkmayalım mı" oldu gündem. Bilmiyorum maçtn önce futbolcularımızın yüz ifadelerine baktınız mı? Motivasyonsuzluk resmen yüzlerinden akıyordu. Her zamanki nasipsizliğimiz de üstüne eklenip garip garip goller de eklenince hayatımız boyunca utanç kaynağımız olacak bir skorla döndük ingiltere den...

Tamam bu işin peşini bırakmamak, masaya vurmak lazım da kardeşim kaş yaparken göz çıkarmanın da alemi neydi? Bir işi düzgün yapın, yeter artık!!!

Son söz olarak, Sivas maçında tribünleri doldurup tepkimizi koyalım arkadaşlar...

Saygılar...

HoLigAnKartaL

én Büyük DéLikanLıLık éféndiLiktiR... ;)

harunbjk

önemli maçlardan önce futbolcular özellikle Türk futbolcuları motive edilirler ve maçı oynamadan kafalarında oynarlar. gel gelelim bizim yönetim  azizenin oyununa geldi ve ortamı gerdi. tamam takım iyi bi şekilde oynadı, hakem hataları oldu, ama sen 3 gün sonra CL nin son 3 yılında 2 final oynamış ve ilk 3 maçta 1 puan toplamış takımına karşı oyuncularının aklını liverpool a verdirmezsen, Bobodan üzülmeze herkes maça 24 saat kala hala hakem hatalarını konuşursun adama örnekteki gibi acımazlar.
bilmem yanıtlayabildim mi???
JOKER RETURNS!!!

sezgin

ya yenilggi olr hwzimet olur ulan sen beşiktaş managerisin bize acımadılar gibi  bi cümle nasıl kullanursın allah bin türlü  hayret bela okutturacaklar bana ezikler resmen dalga geçiyor bizlerle manageriniz küçük  emrah gibi boynu bükükleri canlandırdı diye YAZIKLAR OLSUN SİNAN ENGİN SANADA SENİ O GÖREVE GETİRENEDE GİDİN ARTIK

keskinli

bu hezimette sadece 1 sari kart görmüsüz!
sartlar ne olursa olsun,futbolcular cikip savasmalari gerekiyordu
eli cebinde dolasan futbolcularin yaptiklari acikca ihanettir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Rammos

Liverpool maçına pafla çıksaydıkya 8 yemezdik en azından...
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

carlito1903

fener maçının etkisinden çıkamadılar ayrıca da maçtan önce mental olarak hiç iyi hazırlanamamışlar akılları başka yerdeydi...

1110

anlamadım ne dar etmesi yavv.Başka maç mı izledik biz golü attıktan sonra 10 kişi savunma yaptık herkes gördü.kontralardan yakaladık pozisyonları.Ama savaştık tabi kazanmamızın en büyük sebebi hırstı.

eyup1903

cvap gayet basit ezikbahçe ile oynadığımız maçta herkez hakem diye versansın etti kimse liverpool maçını düşünmedi (ertuğrul sağlam hariç) ve oyuncular konsantre olamadan sanki halı saha maçına çıkıyormuş gibi çıktılar avrupalılar böyle şeyleri affetmez doğal olarak ve tarihi hezimet yaşaındı bu hezimetin zeminini hazırlayan yönetimdir

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

carsi52

havaya girdiler havaya liverpoolda bir güzel havalarını söndürdü :)
Bölünür senin için uykular!