Ana Menü

Beşiktaş PAF tan vazgeçti!

Başlatan akbaba71, Kasım 07, 2007, 18:13:13

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kuzgun1903

Her alanda REZİL EDİYORLAR BİZİ...

BEŞİKTAŞ DURUŞU BU DEĞİL... BUNLAR BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ FELAN DA DEĞİL... BUNLAR BEŞİKTAŞ DÜŞMANI

Başkanlığını da alsın gitsin artık... 40 Milyon Dolar alacağını da biz toplayıp verelim... Hepimiz 1dolar versek yeter. Hatta öyle yapacaksın ki bu utanmaza 40milyon dolarını 1 dolarlık banknotlar halinde eline vereceksin. Artık Tırla mı taşır Tüple mi bilemem

GİT ARTIK
EZİKLİĞİNİ DE YANINA ALIP GİT
GİT ARTIK
KENDİNE ÖRNEK ALDIĞIN AZİZİNİN YANINA GİT

BURASI BEŞİKTAŞ!!!
BURASI HAYAT!!!
BURASI DÜNYANIN MERKEZİ!!!

SEN BURALI DEĞİLSİN DEMİRÖREN GİT ARTIK GİT!!!

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

ayfat1903

osur osur ipe diz sayın!!! başkan

Rammos

SÜLEYMAN SEBA NERDESİN BÜYÜK BAŞKAN!!!!
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

muhsin_1903

herseye karsıyız kendimize bile ama su baskana bi karşı olamadık bunlar yine sözde kalacak maalesef iki hafta sonra hersey güllük gülistanlık olacak sonra bi yenilgiyle yine hakemlere sallayacaz yine fenerasyona sallayacaz baskan bu sefer yıldız takımla cıkacaz diyecek yine basa döncez.....
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

1110

Ya bu enbee fenerle dalga geçiyoduk şimdi ne farkımız kaldı .Yeter bee bu ne hiç başkan duruşu var mı yavv.Sınıf başkanlğı yapmıyon demirören

Kartalizmatik

bizi bu hale düşürenlerin Allah belasını versin rezil kepaze olduk aleme
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Carsi_34

duyduma göre birtek liverpool maci yüzünden paf takimiyla cikmicas...
macdan sonra demirören otelde demiski takima:"bu lekeyi siz yaptiniz,siz temizliyeceksiniz"

ben öyle duydum

eyup1903

bizi eziklerden beter duruma düşüren yönetim utansın
istifa edin ulannnnnnnn

siyah

istifa ulaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bu takımda yeriniz yok defolun
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

carsi52

Yeter uLan yeter istifa edin artık tükürdüğünüzü yalamayın !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bölünür senin için uykular!

levent1903

Yaziklar olsun bu Yönetime be --
fb macindan sonra bas bas bagran beyfendilere simdi neoldu. Agizdan cikan lafi tutmalisin bir BESIKTAS li olarak.

Rezalet bu  --- YÖNETIM istifa
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

ilteriş

Arkadaşlar, PAF'larla sahaya çıkmamızı SPK'nın engellediği doğru değil. Zira SPK'nın böyle bir yetkisi yok. Evet, Beşiktaşımız borsaya açık bir "AŞ". Ancak bu, kulübümüze sportif açıdan müdahalede bulunma hakkını vermez kimseye. İstersek saha 12 yaşında çocuklarla çıkarız kimse karışamaz. Ama tabii bir şartla. SPK'ya konu hakkında bir bilgilendirme yazısı yazarak.. Tabii aynı zamanda böyle bir durumda hisse senetlerinde büyük bir değer kaybı söz konusu olabilir. Ancak yine de tekrar ediyorum, Beşiktaş hisse senetlerini satarken hiçbir yatırımcıya "Biz sahaya A takımıyla çıkacağız" diye bir garanti vermemiştir, yani istediğimiz yaparız. Pardon "yapabilirdik".

dishi_kartaL

ulan bakkal amcaya bile makara oldum be fenerli bakkal amcaya.yüzümüzü yere eğdirmiyorsunuz.çünkü hiç kalkmıo.beşiktaş bu demek mi be beşiktaş verdiğin sözü tutmamak mı,dalga geçtiğimiz yönetimler gibi davranmak mı.dansöz azize dedik ne fark kaldı kıvırıp duruyo yönetim bi öyle bi böyle.isyanım yönetime..! :-X :-X
şampiyon olalım bu sene
uçalım göklere
koyalım cimboma fenere
bir çizik atalım dertlere
beşiktaş'ım adını yazalım her yere
oyyy oyyy oyyy oyyy dishi_kartaL

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!