Ana Menü

Basarisizligin en buyuk sorumlusu kim? [anket]

Başlatan [KralKartal], Kasım 07, 2007, 13:44:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Son yillarda yasanan basarisizliklar oldu elbet..
en son Liverpool macinda patlak verdi...

Sizce bunun en buyuk sorumlusu kim..?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

Dem@

monetac

CHEm !

Şampiyonlar Ligi'nde İngiltere'nin Liverpool takımına 8-0'lık tarihi hezimetle yenilen Beşiktaş'ta, taraftarlar, bu sezon yaşanan sıkıntıların en büyük sorumlusu olarak kulüp başkanı Yıldırım Demirören'i gösterdi.

Ligtv.com.tr internet sitesinde "Sizce Beşiktaş'ın bu sezon yaşadığı sıkıntıların sorumlusu kim?" başlığıyla gerçekleştirilen ve halen süren ankete katılanların yüzde 46'sı, sorumlunun kulüp başkanı Yıldırım Demirören olduğu yönünde oy kullandı.

Taraftarlar, Demirören'in ardından yüzde 23 ile futbolcuları sorumlu tutarken, oy kullananların yüzde 13'ü futbol takımı genel menajeri Sinan Engin'in, yüzde 10'u ise hakemlerin sorumlu olduğu şıkkı işaretledi.

Bu arada Beşiktaş'ın genç teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, sıkıntılarda en az sorumlu görülen isim oldu. Taraftarların sadece yüzde 8'i Ertuğrul Sağlam'ın sıkıntılardan dolayı sorumlu olduğunu düşünerek oy kullandı.

AA
Allah kitap Beşiktaş

monetac

HA BİDE SİNAN ENGİN (GEÇMİŞİN HESABINI VERMEDEN BU GÜN EN ÇOK  KONUŞMA HAKKINI BULAN GEREKSİZ İNSAN)

ilteriş

Bence sözleşme imzalarken PROFESYONEL, sahaya gelince ise AMATÖR olan futbolcular sorumlu birinci derece.

victory_ali

BlackHawk35

Delikanli Adam renksiz takim tutar

rudy1903

YÖNETİM TABİKİ

1- ibrahim üzülmezin lisansı elinden mutlaka alınmalı ona futbolcu diyenler kahve köşelerinde bile futbol tartışmamalı..
2- ricardinho bence iyi bir topçu oynatacak biri olmalı onu moralman...
3- diatta- gökhan zan-ali tandoğan-ibahim üzülmez acil göndeilmeli
4- holosko alınmalı ancak orta sahada gunti tarzı biri olmalı defansta zago ronaldo tarzı iki yabancı (niye gönderildiler onu da anlayamadım ya neyse ) italyan olmalı yada meksika sert hırçın uruguay da olabilir
5- yıldırım demirören gitmeli YERİNE kim gelirse gelsin tabi del bosque ve tigana olayını çözdükten sonra
6- teknik direktör ertuğrul sağlam çok iyi bir hoca olmasına rağmen oyunu okuyamıyor,doğu kadro kuramıyor,otoriter diil,gelmez ya LUCESCU Gelmeli yerine ,yada kimse sevmiyor ama ben seviyorum ve inanıyorum SİNAN ENGİN t.direktör hoca olmalı tek yetkili .bence fatih terimden daha yetenekli hocalığı ve ya diğerlerinden
7- SERGEN bile gelmeli bence sergen bu takımda banko oynar dün akşam olsaydı keşke
8- SIRF FENERE inat pascal nouma bile gelmeli oynatılmasada yedek beklesin fener maçlarında falan girsin (biraz fantazi istek ama olmalı bence )
9- İ.AKIN- ibrahim kaş -batuhan- kiralık verilmeli
10- rüştü ile falanda olmaz bu iş ricardo var real betiste o alınmalı bence

bunlar benim şahsi fikrim katılana da katılmayanada saygım sonsuz....

aquilas

Demirören ve yönetim dedim ama bütün  taraftar olmasada bu yönetimi zamanında istemediğimiz zaman karşı çıkanlar bu yönetimden çıkar sağlayanlar oturun görün şimdi hani hiçbirşeye değişilmez senin sevgin bu dünyada diyoruz ya o biletlerden para kazananlar pay çıkaranlar rantçılar maça gidecek para bulamayanlar ama bir tarafatan da deplasmanlara uçakla giden abiler bi düşünün neler yapıyoruz beşiktaşımıza

Agabey

rudy1903

BU ARADA konuyla ilgisi yok özür dilerim ama
bu takımla biraz zor ama ben şöyle bir hesap yaptım olur mu olur.

beşiktaş -marsilya ---3 puan----beşiktaş -------olur 6 puan
liverpool-porto -------3 puan----liverpool-------olur 7 puan
porto-beşiktaş--------3 puan----beşiktaş--------olur 9 puan
marsilya-liverpool----1 puan ---her iki takım---olur 8-8

1- porto
2- beşiktaş
3- liverpool
4-marsilya

olurmu olur.top yuvarlak ama önce inanmak lazım tabiki ruh lazım gayret lazım

BlooDyLoVe

rudy1903 dostum bizim takımımızdada o sorun var işte. 2 yıl öncesine kadar FB ile dalga geçerdik ruhsuz takım diye şuan onlardan farkımız yok.