Ana Menü

Defolun Gidin Ruhsuzlar

Başlatan keskinli, Kasım 07, 2007, 00:21:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bjk_fatih

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 07, 2007, 00:21:22

TÜRK FUTBOLUNUN EN KÖTÜ DÖNEMLERINDE BILE BÖYLE RAZALET GÖRMEDIK!
YAZIKLAR OLSUN
BU KARA LEKEYI HAZIRLAYAN HERKES DEFOLSUN GITSIN!
YÖNETIMDEN;HOCASINA,FUTBOLCUSUNDAN MENEJERINE
DEFOLUN GIDIN RUHSUZLAR!
Arkadaşım  topicden tut yazdığın yazılaara kadar cok haklısın cok güzel soledin benim icimden gecenleri soledin yazacak bişe bulamıyorum

k@rt@l

utanın be unatanın ruhsuzlar sürüsü
utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü

mfemek

kötü günlerde istifa demeyi herkes biliyor. bizim diğerlerinden farkımız kalır mı sanıyorsunuz? ALAYINA İNAT BEŞİKTAŞ ULANNNN!!! HERKES KALACAK BU TAKIMDA. YEDİKLERİ HALTIN TELAFİSİNİ YİNE BUNLAR YAPACAK.
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

M34

iyide kötü gün diye birsey kalmadi ki? 3 yildir istifa deniliyor ...

eRe

Alıntı yapılan: mfemek - Kasım 07, 2007, 09:13:35
kötü günlerde istifa demeyi herkes biliyor. bizim diğerlerinden farkımız kalır mı sanıyorsunuz? ALAYINA İNAT BEŞİKTAŞ ULANNNN!!! HERKES KALACAK BU TAKIMDA. YEDİKLERİ HALTIN TELAFİSİNİ YİNE BUNLAR YAPACAK.

arkadasım bu adamlar 4 senede ne zaman ıyı gun gosterdılerde sımdı kotu gun olunca ıstıfa edılmez dıyorsun.hergecen gun daha da berbat edıyorlar herseyı.
tukurdugunu yalayan bu yonetım
t.dırektorlere para dagıtan bu yonetım
her sene revızyona gıden bu yonetım
sureklı rakıplerıne ovenırcesıne davranıp besıktaslılıktan cıkan ve kendı hırsları ugruna yoneten bu yonetım
daha ne olucak
yıllardır kotu gun gorduk bıraksınlar da artık bıraz mutlu gunler gorelım
en azından mutlu gunler gorecegımıze daır umut ederız.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Brestgerfich

Alıntı yapılan: mdc - Kasım 07, 2007, 00:47:36
Slavia Prag gibi diz Çökün !

diz çökmeleri yetmez,o formaya secde edicekler İnönü'de sahaya çıkıp..!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

k@rt@l

utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü

eyup1903

ertuğrul sağlam ın tek bi suçu var o da hakan arıkdan daki ısrarı onun haricinde hiç bi suçu yok

ertuğrul sağlam hariç hepiniz defolun gidin

tcenk

Hakan dun aksam takimi duman etti. Bana göre ilk 4 golün 3'ünde kaleci hatalı.

Yalnız bizim asıl sorunlu yerimiz defansımız.Defans dörtlüsünden hiç bir şekilde olumlu pas çıkmıyor.
Dan dun ileriye vurulan toplarda top orta sahada hiç kalmadan direk rakibe gidiyor.
En güçlü olacağımız yeri 2 yıldır hiç kullanamıyoruz sırf bu sebeple.
O kadar yönetici Menejer Teknik adam var ama o bölge transferde es geçildi. Bizim tam bir takım olabilmek
için o bölgeyi düzeltmemiz şart ya değilse sorun bizim forvette değil bir de şu ön libero işinden gına geldi
ön liberosuz bir sistemde oynamak lazım. 4 tane çakılı defans önlerinde 2 ön libero + 1 kalece = 7 kişi
kalan kişilerle orta saha ve forvet hattını tutmak zor. Sırf liverpola yenildik diye değil aslında sezon başından beri bu böyle.
Ya değilse Liverpol maçı çok üzücü oldu. Ama futbolcularada kızamıyorum. Gecen hafta bizleri sevindiren aynı futbolcular. Sonuç hüzran ama ALAYINA İSYAN İNADINA BEŞİKTAŞ
1903

carlito1903

dün gece hiçbi futbolcuda zerre kadar hırs göremedim insan bi yerden sonra bişey yapar ki fark artmasın ama hiçbirinin umarunda değil dünkü maçtan sonra hiçbirinin üzüldüğünü zannetmiyorum(ha belki prim alamayacaklar onun için üzülmüşlerdir)!!!!!!!!!

BlackHawk35

Alıntı yapılan: metini34 - Kasım 07, 2007, 02:39:05
Ertugrulun hatasi yok. Belki de en sucsuzu o. Suc rant ugruna Besiktas'a böyle bir baskan sectiren taraftarda.

Ertugrul cok sevdigim ve efendi bir insandir ama Besiktasta antrenorluk yapcak bir hoca degildir
Oyun okuyamiyor esberlemis gibi takim kuruyor yanlis adamlara forma veriyor
Delikanli Adam renksiz takim tutar

erkann

Alıntı yapılan: BlackHawk35 - Kasım 07, 2007, 12:24:39
Alıntı yapılan: metini34 - Kasım 07, 2007, 02:39:05
Ertugrulun hatasi yok. Belki de en sucsuzu o. Suc rant ugruna Besiktas'a böyle bir baskan sectiren taraftarda.

Ertugrul cok sevdigim ve efendi bir insandir ama Besiktasta antrenorluk yapcak bir hoca degildir
Oyun okuyamiyor esberlemis gibi takim kuruyor yanlis adamlara forma veriyor

Sanki gelen yabancı hocalar oyunu okuyabiliyorda tiganayıda gördük
sonuna kadar Ertuğrul Sağlam

[KralKartal]

yonetim gitsin...dertler bitsin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Beşiktaş'lı

haklısın ertuğrul hoca napsın yabancılar gelip para yiyip gidiyor kalsın hocamızzzz

carlito1903

en büyük suçlu futbolcular sonra da onları getiren yönetim futbolcuların alayı gitsin zaten bu saatten sonra hiçbiri kulüp bulamazlar kendilerine aç kalsınlar beter olsunlar.....sonra da onları getiren yönetim artık gitme zamanı ama maşallah ne pişkinliktir ki 4 yıl oldu bir kez olsun gülemedik yinede gitmiyorlar nolur gidin artık!!!!!!!!!