Ana Menü

Hakan Arıkan'ın Hataları

Başlatan CHEm !, Kasım 04, 2007, 13:57:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Kaleci:Topu tutan adama denir. Top sana bi duvarmışsın gibi çarpıp deri dönücekse hiç geçme o kaleye daha iyi!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eyup1903

5 golde abartısız hatası var elinsaf be
bi insan hiç mi çıkmaz yan toplara

elimizde rüştü var koy rüştü yü ölüsü bile oynar yazık günah valla

tcenk

Sorun sadece kalede degil

Evet Hakan dun aksam takimi duman etti. Bana göre ilk 4 golün 3'ünde kaleci hatalı.
Bunu inkar edemeyiz.

Yalnız bizim asıl sorunlu yerimiz defansımız.Defans dörtlüsünden hiç bir şekilde olumlu pas çıkmıyor.
Dan dun ileriye vurulan toplarda top orta sahada hiç kalmadan direk rakibe gidiyor.
En güçlü olacağımız yeri 2 yıldır hiç kullanamıyoruz sırf bu sebeple.
O kadar yönetici Menejer Teknik adam var ama o bölge transferde es geçildi. Bizim tam bir takım olabilmek
için o bölgeyi düzeltmemiz şart ya değilse sorun bizim forvette değil bir de şu ön libero işinden gına geldi
ön liberosuz bir sistemde oynamak lazım. 4 tane çakılı defans önlerinde 2 ön libero + 1 kalece = 7 kişi
kalan kişilerle orta saha ve forvet hattını tutmak zor. Sırf liverpola yenildik diye değil aslında sezon başından beri bu böyle.
Ya değilse Liverpol maçı çok üzücü oldu. Ama futbolcularada kızamıyorum. Gecen hafta bizleri sevindiren aynı futbolcular. Sonuç hüzran ama ALAYINA İSYAN İNADINA BEŞİKTAŞ
1903

Beşiktaş'lı

hakan gitsinnnnnnn  istemiyoruz   rüştüye o kadar para döktü niye oynatmıyor hakanın hatalarıda ortada hic kimse savunmasun onuuu

@LAYINA GİDER

son üç maçta 12 gol yedi kırılması zor bir rekor hakan başarılarının devamını diliyoruz

ilteriş

Hakan Arıkan maalesef Beşiktaşımız'ın kalesini koruyacak kalibrede bir oyuncu değil. Acaba teknik heyetimizin bunu idrak edebilmesi için daha kaç tane hatalı gol yemesi gerekiyor? 10 mu, 15 mi ?

Rüştü Reçber'i transfer etmişsiniz, yılda 1.5 milyon avro garanti para ödüyorsunuz. Peki nerede bu adam? Yedek kulübesinde. Demek ki sakat değil. O zaman neden ilk 11'de oynatılmıyor?

Hakan Arıkan 2 aydır aut ve degaj kullanamıyor. Bunu herhalde teknik ekibimiz haricinde herkes gördü. Peki bu adamlar antrenmanda ne yapıyor? Play Station filan oynuyorlar sanırım. Ben şahsen 2 ay Beşiktaş'ta antrenman yapsam şu halimle çıkıp daha iyi degaj yaparım diye tahmin ediyorum.

Kale derhal Rüştü'ye teslim edilmeli. Hakan'la da el sıkışılıp devre arası veya sene sonunda vedalaşılmalı. Suç onda değil, zorla gelmedi adam herhalde Beşiktaş'a. Ankaraspor'da iken onu izleyip beğenen kişi kimdir çok merak ediyorum? Yan topa çıkmayan, aut ve degaj yapamayan, yer tutamayan bir kaleciyi nasıl beğenip almış, hayret.. Bunların hesabı sorulmalı.

[KralKartal]

DEFANSIN hatasi yok

suc hakanda....

HAKAN HAKAN HAKAN...

oyle... hakan suclu.. defans cok super..
bizim oyuncularda super..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CHEm !

İngilizlerden 8 yiyen muzip kaleci Yaşar nam-ı diğer 'Kova Yaşar', Beşiktaş kalecisi Hakan'a sahip çıktı. Kaleci Yaşar; "Hakan'la yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez" dedi...

Yaşar abi, sen de İngilizlerden 8 yemiştin, Beşiktaş kalecisi Hakan da 8 gol yedi, onu en iyi sen anlarsın herhalde öyle değil mi?

-"Evet şimdi ben Hakan'ın yaşadıklarını anlıyorum, ben de İngiltere'den 8 yediğim zaman vatan haini ilan edilmiştim, Hakan'a sahip çıkmak lazım, bu mağlubiyetin faturasını ona yüklememek lazım."

-Hakan'ın ne yapması lazım şimdi?

-"Şu an Beşiktaş takımında en mutsuz kişi Hakan'dır, benim ona tavsiyem evine gidecek, bu maçı unutacak, biraz duygusuz olacak. Kalecinin duygusuz olması lazım, bu çocuk milli takım kalecisi ona sahip çıkmak lazım, büyük takımda oynarken böyle facialardan sonra fatura hep kaleciye kesilir."

-Hakan sence çok hatalı mıydı?

-"Hayır, biraz şanssızdı o kadar."

-Ama yediği gollerin bazılarını elinden kaçırdı?

-"Aslında elinden kaçırmadı, topu yumrukladı, top rakibin önüne düştü, burada Hakan'ın yapacağı fazla bir şey yok. Zaten İngilizlere ıslak zeminde o kadar boş alan bırakıp, 30 şut çektirirsen bu kadar gol yemen doğaldır."

-Abi, Hakan'a bir mesajın var mı?

-"İngilizlerden ilk 8 yiyen kaleci bendim, benden sonra Fatih Uras yedi, şimdi de Hakan kardeşim 8 gol yedi. Ben yıllar önce ikinci İngiltere faciasında 8 gol yiyen Fatih Uras için, "Fatih benim çok iyi arkadaşım, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez" demiştim, şimdi yediğim içtiğim ayrı gitmeyen bir kardeşim daha oldu."

tumsporözel
Allah kitap Beşiktaş

Dem@

bişey diyebilirmiyim rüştüyü aldıkda hala mı sakat cezası mı var yoksa yedek kalecimi diye aldık inanın anlamadım süs mü o biri beni aydınlatırsa sevinirim neden her maça hakanla çıkıyoruz as kaleci o mu?

ilteriş

Rüştü'nün bir şeysi yok. Zira Liverpool maçının 18 kişilik kadrosunda yer aldı. Demek ki sakat değil.

trakya

Arkadaslar Hakan sadece 2nci golde hatali degildi en az 3-4 golün bas sorumlusu.
Tuttugu bir topumu oldu? Ver her topu ceza sahasinin icine dogru yumrukluyor....

allen ıverson

Arkadaşlar birbirinizi suçlayıp durmayın ya hakan iyi niyetli ama yetenekleri beşiktaş kalesini koruyacak çapta degil..Ahhh cordoba

Agabey

siz kaleciye ne kapahat buluyorsunuz . DEFANS nerde dönen toplarda adamlar elini kolunu sallıyor orta sekerli kahvesini söylüyorda öyle vuruyor.

bizde defans adamı yok  cok kötü

alper_1903

Defans kötü de Hakan Arikan da Besiktas Kulübünün kalecisi degil arkadaslar
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

allen ıverson

Defans var demiyorum ama boşa çıkmıyacaksın bu direk kaleciyle alakalı bi olay...2.Kalecilik kuralı topu tutup kendini yere bırakıcaksın...3.çizginin üstünde nerde duracagını bileceksin...Yetenekleri yok yoksa savunma ondan beter