Ana Menü

Hakan Arıkan'ın Hataları

Başlatan CHEm !, Kasım 04, 2007, 13:57:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

kalde rüştü nün duruşu bile rakibe korku verir bence kesinlikle kalede rüştü olmalı

black_eagle_sefa

aslında kalecilerimiz milli takımın kalecileri üstüne üstelik boy ve fizik olarakta iyiler neden hala sorun çekiyoruz anlamıyorum yaa!!!
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

[KralKartal]

bir hata yapiyor bin kurtariyor...

hakanin sucu ne..

yani ayip yahu...

sinirlerimizi birilerinden alacaksak
bu hakan degil, futbolcularda olmamali.. !!!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

banumansiz

kalede durmak bence bizzat beyin işi
hakanda bişeyler eksik diyoruz sizce ne,
rüştü gibisi yok
fizik boy BEYİN
yok rüştü yeri doldurulamaz

ve gülümse şimdi... ;)

martins43

bize gelenler ne yazıkki hep hatalı baslıyo hakanında toparlanması lazım

Çarşı10-ur

oylede boylede sonucda genc bır kalecı keske rustu olsaydı bence daha ıyı olurdu
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

siyah

çok iyi bir kaleci ancak çok şansız goller yiyor
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

dgkn1903

ya varya oldurdu benı hakan bu arkadas yakısmıo bjk nın kalesıne dah com bu yetısmesı lazım gonderdık fıstık gıbı runje yı aldık 2tane cürugu
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

ulukartal

HAKANIN LİSANSINI Bİ DAKİKA DÜŞÜNMEDEN YIRTARIM.

allen ıverson

Yeter ya sabret sabret iyi olucak iyi olucak nereye kadar adam yeteneksiz ama onunda suçu yok sakat rüştü'ye 1,5 milyon euro veren yönetim artık istifa!!!

TurkishTank

evet yaa... rustu'yu almissiz, bu gune kadar isimize yaramadiki... ah besiktasim ah...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

carlito1903

artık zaman kaybetmeden defolup gitmelidir ocağımıza incir ağacı dikti bizi herkese rezil etti her maç aynı hatayı yapar mı insan yaaa....

allen ıverson

Bi kaleci topu hep sektirir mi?Çıldıracam ya biz niye rahat maç seyredemiyoruz hep sıkıntı hep sıkıntı bu seyirciye böle şeyler hiç haketmiyo hemde hiç!!!

M34

Basketbol tabiri ile kosnumak gerekirse ... futbolcular da bir sahmet bir ribound aliversinler; tv'den mac seyreder gibi  izlemesinler. 8-10 metreden sut cektiriyorlar, kaleci ne yapsin ki? tamam 2-3 gol'de gercekten hatasi büyük ama 8:0 ona mal etmek büyük bir haksizlik olur.

eRe

8 golun  2-3 tanesınde hatalı olabılır ancak bu hatalar macın ılk gollerınde kı hatalar.4-0 dan sonra hata yapmamıs bana ne.
fener macında da 1 hata yaptı gol yedık.
onemlı olan o topu sektırmemesı eger topu tutamıyorsan bunu ogrenen her rakıbın haftalar ılerledıkce hakanı daha cok hataya zorlar.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi