Ana Menü

Ricardinhoyu tribüne cendereyle çağıralım

Başlatan hade53, Aralık 10, 2006, 15:34:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

ArkadaşLar konuya döneLim Lütfen. Aksi takdirde Topic siLinecektir.
edit

melankolizm

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Aralık 11, 2006, 19:23:46
Alıntı yapılan: melankolizm - Aralık 11, 2006, 00:07:04
o parayı her futbolcudan farklı olduğu için alıyor.. Az bile oynuyor!!! Diğer futbolculara haksızlık!!! (ruhuyla oynayan tabi) benim fikrim budur!!!

suan da kac kısı var kı besteyı hak eden parayı fazla almayı hakeden.en cok parayı alan delgadonunda neler yaptıgını goruoruz.bu adam bence o parayıda hak edıyo o besteyıde tabıkı dıger futbolculara gore

Ben haketmiyor demiyorum ki.. Zaten o parayı hakettiği için alıyor ve bunun sonucu hakettiği gibi oynaması zaten onun işi.. Saptırmayın. Rico yu her Beşiktaşlı gibi ben de  seviyorum... !! Ama daha erken diyorum Çünkü yarınların ne getireceği bilinmez!!!

hade53

arkadaslar bilmem olurmu ama kurtlar vadisi cendereyi sölesek olurmu.hem bizim tarzada uygun bayaa bi hızlı melodi hemde ricoya bana göre uydu birazz  ricardinho ricardinho  ricardinho  ricardinho  ricardinho  ricardinho  ricardinho  ricardinho

ben bi adres vercem bilmeyen arkadaslar varsa dinleyebilirr 

http://www.hermuzik.com/detail/content_714309.html?cID=2648

burak_bjk

bencede yapılması lazım kral adam rico paşa
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

@LAYINA GİDER

gereksiz zaten ona söylediğimiz çok güzel

ugur24

özel bi şeye gerek yok ama bu cendere iyi fikir ben şimdi kendi kendime bağırdım güzel oluyo.. ;)

carsi52

Bölünür senin için uykular!

hade53

yuNuS1903

ist.hatirasi/3-4

rico hersei hak edior denildiği gibi...mütiş bir oyuncu keske sergenle yan yana oynasa 2 usta doktururdu
YÖNETİM İSTİFA !!!

unicorn

Zaten Ricoyu tribune çağırdığımız bi melodi war hatta üç tane. Diğer futbolculara haksızlık etmeyelim.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

GöKHaN

Alıntı yapılan: unicorn - Aralık 15, 2006, 16:41:02
Zaten Ricoyu tribune çağırdığımız bi melodi war hatta üç tane. Diğer futbolculara haksızlık etmeyelim.

Haksizlikmi ???? emin ol Milyonlarca Besiktas Taraftari hic kimseye haksizlik etmez gerekene HAKKINI vericeksin RICO Hak ediyorki bukadar kisi böyle bisi düsünmüs öbürleride RICO gibi olsun onlarda Özel Futbolcu olsun onlarda ÖZEL MUAMELE görsün renkdasim etme gözünü seveyim FORZAAAAAAAA RICOOOOOOOOOO
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

unicorn

Rico'yu tribune cagırdgımız 3 değişik melodi war 4.ye gerek yok
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

eren06

şu yeni ooooooooooooooooooooooooooooooo la lay şa şay melodisi ile çağırsak da olabilir