Ana Menü

Onlara da Yazık

Başlatan CHEm !, Ekim 27, 2007, 02:15:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Alıntı yapılan:
Evet Arkadaşlar Bizi Çekemeyen Ezik Taraftarlar Kendi Sitelerinden Göndermeler Yapmışlar bende merak ettim Bi Gireyim Dedim

Ve Bi Topiclerinde Acıdım Kendilerine :lol: Bizim Gibi olmak istiyolar sanki :twisted:

Ben, koyu bir Fenerbahçeli olarak bu görüntüleri çok ama çok özledim.. Biliyorum; o görüntüleri, o atmosferi özleyen tek ben değilim. Şu an kime sorarsanız sorun özlemiştir o günleri..

Sevgili renkdaşlarım.. Hepimizin de bildiği gibi önümüzdeki hafta (03.11.2007) Beşiktaş maçı var. Büyük bir ihtimalle bu maçta tribünde olacağım. Benim gibi, o maça gidecek olan renkdaşlar, sizlere sesleniyorum:

Lütfen bu maçta Kadıköy´ü cehennem yerine çevirelim..

´Santrayla beraber omuz omuza´da yer yerinden oynasın, 52.000 kişi aynı anda zıplasın (Yukarıdaki videoda olduğu gibi..) Hatta localar bile ´omuz omuza´ya eşlik etsin..

Maç bitene kadar hiç susmayalım; gol atsak da, gol yesek de..

Birçoğumuzun sesi kısılacak biliyorum. Ama taraftarlık, gerektiğinde sesin kısılana kadar bağırmaktır. Taraftarlık, takımın gol yese bile hiç susmamaktır, yenilse bile takımı alkışlamaktır..

Bizler seyirci değil taraftarız...!!

Not: Bu topiği ´Taraftar ve Tribün Forumu´na açacaktım ama son anda buraya açmaya karar verdim. Çünkü burada daha çok üye oluyor. Ve bu dediklerimin olabilmesi için çoğunluğa ihtiyacımız var..

Bu bir teklif değil ´ÇAĞRI´dır.. Hepinizi, tribünleri eskiden olduğu gibi cehennem yerine çevirmeye davet ediyorum..

CEVAPLAR:

Artık o cehennem yok maalesef
2.500 kişi gelirler ve onları dinleriz maç boyu

SBETİL

evet geçen seferde olmuştu. %90 öyle olacak.

Adamların zaten sağlam bağıran taraftarları var. Birde 3.000 kişi gelme imkanı olunca oho..

geçen maçta uzun süre "burası beşiktaş" tezahuratını yapmışlardı. hakikaten çok utanç vericiydi o an.

punisher_fb

ilgisi yok.
eger istersek o gunlere donebılırız.
boylece bıseylerı de basta onlar olmak uzre herkese gostermıs oluruz..
onların sesını bıle kımse duymamalı..seslerımız kısılana kadar.....

boyle dusunursek ve bu anlayısla yaklasırsak yıne aynı sey olur haklısın..
amac o duruma dusmemek zaten..ve yapıcaz ben ınanıyorum siz de ınanın ve o utanc verıcı duruma dusmemek ıcın bıseyler yapın..

daha saglıklı olur!!

yok artık cehennem ruhu falan..ben size olacakları söyleyim 3000 kişi gelecekler maç skoru ner olursa olsun oturup onları izliycez..sonra da biz eskiden şöyle tribündük şöyle bağırırdık falan diye avunucaz..bunları yazmak bile bana acı veriyo ama durum bu..

sonuna kadar varım sesim çıkmayıncaya kadar bağırıcam,ama sanırım burası beşiktaş sesleri dinleyeceğiz yine ...nedense olmuyor...anlamıorm..

cok enteresan bi durum ikibin üc bin kisi nasil koca stadi susturabiliyor anlamiyorum...onlar sadece tarafarda iyi olsun sorun deil ama ben zaten bizim taraftarimizin bu konudaki durumuna üzülüyorum..umarim düzelir

zannetmem Beşiktaş stadındaki atnosfer olmaz bizim 35-40 yaş üstü taraftarlarımız takımı desteklemek yerine denizi yuhalar

alıntıdır..

okuyunca çok güldüm.3 kasım da içlerine girip burası beşiktaş tezahüratını yapalım da azcık onlar bağırsın.anlaşılan hala unutamamışlar ;D ;D
Allah kitap Beşiktaş

Tassadar

Belki bana düşmez ama en azından bir üye olarak herhangi bir ezikten buraya alıntı yapılmasını istemiyorum.
Bu sene BJK şampiyon.

CHEm !

eziklerden alıntı yapmadım ki.
derbiye günler kala makara söz konusu
Allah kitap Beşiktaş

Tassadar

Bu sene BJK şampiyon.

akbaba71

Alıntı yapılan: CHEm ! - Ekim 27, 2007, 02:31:37
eziklerden alıntı yapmadım ki.
derbiye günler kala makara söz konusu

böyle alıntı her zaman yapılır ;D
fenerlileri mahcup etmek olmaz stada gidicek arkadaşlardan bol bol burası beşiktaşı bekliyoruz:D
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

canavar_bjk

Alıntı yapılan: CHEm ! - Ekim 27, 2007, 02:15:43
Alıntı yapılan:
Evet Arkadaşlar Bizi Çekemeyen Ezik Taraftarlar Kendi Sitelerinden Göndermeler Yapmışlar bende merak ettim Bi Gireyim Dedim

Ve Bi Topiclerinde Acıdım Kendilerine :lol: Bizim Gibi olmak istiyolar sanki :twisted:

Ben, koyu bir Fenerbahçeli olarak bu görüntüleri çok ama çok özledim.. Biliyorum; o görüntüleri, o atmosferi özleyen tek ben değilim. Şu an kime sorarsanız sorun özlemiştir o günleri..

Sevgili renkdaşlarım.. Hepimizin de bildiği gibi önümüzdeki hafta (03.11.2007) Beşiktaş maçı var. Büyük bir ihtimalle bu maçta tribünde olacağım. Benim gibi, o maça gidecek olan renkdaşlar, sizlere sesleniyorum:

Lütfen bu maçta Kadıköy´ü cehennem yerine çevirelim..

´Santrayla beraber omuz omuza´da yer yerinden oynasın, 52.000 kişi aynı anda zıplasın (Yukarıdaki videoda olduğu gibi..) Hatta localar bile ´omuz omuza´ya eşlik etsin..

Maç bitene kadar hiç susmayalım; gol atsak da, gol yesek de..

Birçoğumuzun sesi kısılacak biliyorum. Ama taraftarlık, gerektiğinde sesin kısılana kadar bağırmaktır. Taraftarlık, takımın gol yese bile hiç susmamaktır, yenilse bile takımı alkışlamaktır..

Bizler seyirci değil taraftarız...!!

Not: Bu topiği ´Taraftar ve Tribün Forumu´na açacaktım ama son anda buraya açmaya karar verdim. Çünkü burada daha çok üye oluyor. Ve bu dediklerimin olabilmesi için çoğunluğa ihtiyacımız var..

Bu bir teklif değil ´ÇAĞRI´dır.. Hepinizi, tribünleri eskiden olduğu gibi cehennem yerine çevirmeye davet ediyorum..

CEVAPLAR:

Artık o cehennem yok maalesef
2.500 kişi gelirler ve onları dinleriz maç boyu

SBETİL

evet geçen seferde olmuştu. %90 öyle olacak.

Adamların zaten sağlam bağıran taraftarları var. Birde 3.000 kişi gelme imkanı olunca oho..

geçen maçta uzun süre "burası beşiktaş" tezahuratını yapmışlardı. hakikaten çok utanç vericiydi o an.

punisher_fb

ilgisi yok.
eger istersek o gunlere donebılırız.
boylece bıseylerı de basta onlar olmak uzre herkese gostermıs oluruz..
onların sesını bıle kımse duymamalı..seslerımız kısılana kadar.....

boyle dusunursek ve bu anlayısla yaklasırsak yıne aynı sey olur haklısın..
amac o duruma dusmemek zaten..ve yapıcaz ben ınanıyorum siz de ınanın ve o utanc verıcı duruma dusmemek ıcın bıseyler yapın..

daha saglıklı olur!!

yok artık cehennem ruhu falan..ben size olacakları söyleyim 3000 kişi gelecekler maç skoru ner olursa olsun oturup onları izliycez..sonra da biz eskiden şöyle tribündük şöyle bağırırdık falan diye avunucaz..bunları yazmak bile bana acı veriyo ama durum bu..

sonuna kadar varım sesim çıkmayıncaya kadar bağırıcam,ama sanırım burası beşiktaş sesleri dinleyeceğiz yine ...nedense olmuyor...anlamıorm..

cok enteresan bi durum ikibin üc bin kisi nasil koca stadi susturabiliyor anlamiyorum...onlar sadece tarafarda iyi olsun sorun deil ama ben zaten bizim taraftarimizin bu konudaki durumuna üzülüyorum..umarim düzelir

zuhahahaha 50 bin fenerli 1 BEŞİKTAŞ lıya bile bedel olamaz bunları bilmiyo cahil herifler yazzzzzzıııkkkk laaa :D
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

carsi52

Yok böyLe bir şey ya ;D
Koptum resmen allahın ezikLeri :ahaha :ahaha
Bölünür senin için uykular!

black_eagle_sefa

sitelerini hacklesenize yaw ;D iletişim kuramasınlar
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

Delirdik

Alıntı yapılan: black_eagle_sefa - Ekim 27, 2007, 14:38:37
sitelerini hacklesenize yaw ;D iletişim kuramasınlar

Şu yazıLardan mahrum kaLmayı hangimiz ister.
BunLar neyin ne oLduğunu biLdikLerinin kanıtı işte :) ama sorsan kraL onLar ;D

'boylece bıseylerı de basta onlar olmak uzre herkese gostermıs oluruz.. '
bu güzeLmiş harbi, adamın derdi kendini beşiktaş taraftarına kanıtLamak (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

black_eagle_sefa

alemin derdi biz olmusuz,demekki zamanında ;D
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

Elerosse

Yok yok gürültümüzden stadıda yıksak genede onlar kral.

Dünya bizi konuşuyor onlar hala kral biziz diyor.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

erdibatmaz

yazık bunlara acıdım valla ;D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

erdinc1926

bu çocuklar çok komik gerçekten :) :)
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

banumansiz

komik duruma düsürüyolar zorla kendilerini
ve gülümse şimdi... ;)