Ana Menü

Higuain gidiyor, Holosko geliyor [Demirören]

Başlatan CHEm !, Ekim 23, 2007, 11:26:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Liverpool sınavı öncesinde çarpıcı açıklamalarda bulunurken, transfer hakkında da  yorum yaptı.

Fanatik gazetesinde yer alan Yıldırım Demirören'in sözleri şöyle: "Bir golcü alacağız. Pozisyonlara girmemize rağmen sonuca gidemiyoruz. Holosko'yu sezon başında istemiştik. O dönemki Manisa Yönetimi 5 milyon Euro talep etmişti ve vazgeçmiştik. Yönetimleri değişti, oyuncu da Beşiktaş'ta oynamak istiyor. Ara transferde neler olacak, göreceğiz..."

"BURADA TRANSFER BİTMEZ"
"Higuain'i araştırdık. Kalitesinden kesinlikle şüphemiz yok ancak maya tutmadı. Futbolda bu tip şeyler var, gereken neyse yapacağız. Beşiktaş'ta transfer asla bitmez. Camianın teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam'a da destek vermesini istiyorum. Sezon başından bu yana yardımcı hakemler canımızı çok yaktı. Trabzon'da puan kaybetseydik, bunun hesabını kim verecekti. Sadece adalet istiyoruz. Bunu hiçbir takıma çok görmesinler."

"KONUŞMAK İÇİN ERKEN..."
"Bu takım şampiyon olursa, kimse önümüzde duramaz. İnşallah hedeflerimize teker teker ulaşacağız. Liverpool maçı bizim için çok önemli. Taraftar desteği ile kazanmak zorundayız. Porto maçında çok üzüldüm. Bu kadar pozisyona girip, gol atamamak olacak iş değil. Şampiyonluk hakkında konuşmak için çok erken. Ligin zirvesi bu gidişle çok değişir. Ligin ikinci yarısında çok daha iyi bir takım bekliyorum."

Allah kitap Beşiktaş

carlito1903

yani eğer amaç mantıksız bi iş yapmaksa demirörenden daha iyisi yok yani Allahım delirecem yaaaa!!!!!!

[KralKartal]

Higuain'i araştırdık. Kalitesinden kesinlikle şüphemiz yok ancak maya tutmadı

bunu diyorsa YUH derim..
adam kac mac oynadida maya tutmadi diyorsunuz?

hey allahim ya..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Eğer doğruysa yazıkLar oLsun harbiden yazıkLar oLsun.
Adamın oynayacağı varsada daha oynamaz zaten !
Bölünür senin için uykular!

banumansiz

yazıklar olsun....
oynamaz tabi ben olsam bende durmam daha artık...
kaç maç oynadıki maya tutacak!!

ve gülümse şimdi... ;)

Elerosse

Adam toplasan 90 dakika forma giymedi.İlk 11 de bile başlamadı.Böylemi mayasını anlıyorsunuz ?
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

burak123

vallahi yazık ben daha adamı adam gibi top oynarken göremedim

k@rt@l

yazık be yazık madem oynatmayacaktın niye aldın daha adamı 30 dakka oynarken görmedik ama yönetim şimdiden gönderme kararı vermiş
utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü

keskinli

bu haber kolpa haberdir insaallah,ki yalan habere benziyor
kesin haber almadan yorum yapmak yanlsi olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

kartalll

MANTIKSIZ.! ÇÜNKÜ LİG TV DEKİ HOLOSKONUN AÇIKLAMASINDA SORA SİNAN ENGİN ÇIKIP İLGİLENMİYORUZ DEMİŞTİ.. ŞİMDİDE DEMİRÖREN BÖYLE ŞEY DİYORSA BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ HALA İRBİRİYLE ÇELİŞİYOR DEMEKTİR....YADA FANATİK SANSASYON YARATMAK İSTİYOR ""KOLPA BASIN""
"""BEŞİKTAŞIMIZ İÇİN..Kombine KartAL.!. """!

Alves

bilmiyorumda ben gelen en iyi forvetin bile futbolu utacağına inanıyorum
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

ayfat1903

adamla dalga geçer gibi her maçın son on dakikasında oyuna alırsan maya tutmaz tabi

levent1903

Umarin Balon haberdir,,, adama sans tanimadan göndermek bize yakismaz
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

karizwa_006

Higuain'ibence göndericekler transferde takas olarak kullanıcaklar çünkü daha adam takıma uyum sağlayamadı bundan dolayı gidecek gibime geliyor
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...