Ana Menü

Beşiktaş terörü kınayacak!

Başlatan akbaba71, Ekim 22, 2007, 16:32:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş terörü kınayacak!
Beşiktaş Kulübü, son dönemde artan terör olaylarını protesto amacıyla, FC Liverpool ile 24 Ekim Çarşamba günü oynanacak Avrupa Şampiyonlar Ligi maçında çeşitli organizasyonlar düzenleyecek.

Siyah-beyazlı kulüp tarafından hazırlanan ve terörü lanetleyen Türkçe ve İngilizce pankartlar ve dövizlerle, tribünlerden terör olayları kınanacak.

Konuyla ilgili AA muhabirine açıklamada bulunan Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Numan Ceyhan, FC Liverpool maçı öncesi terörü telin edeceklerini belirterek, ''Çeşitli pankartlar, elde taşınır dövizler, afişlerle terörü kınayacağız. Pankartlarımızın tamamı hem İngilizce hem de Türkçe olacak'' dedi.

Bu konuda UEFA'ya gerekli girişimlerde bulunduklarını ve bir olumsuzluk yaşanacağını düşünmediğini kaydeden Ceyhan, şöyle konuştu:

''Türk'e yakışır, Beşiktaşlıya yakışır bir vakur duruşla tepkimizi göstermemiz lazım. Konuyu istismar etmeden tepkimizi dile getirmeliyiz. Çünkü bu konunun istismarı, bu vatan uğruna canlarını veren şehitlerimizin de kemiklerini sızlatır. Bölücü terörü lanetlerken, yüz yıllardır kardeşçe yaşadığımız, tasada ve kıvançta beraber olduğumuz Kürtçe konuşan yurttaşlarımıza da sahip çıkarak, onları bölücü terör örgütünün kucağına atmamalıyız. Buna da çok dikkat etmeliyiz. Çünkü bu bölücü terör, Türkiye Cumhuriyeti'ne, Türk devletine ve Türk vatanına düşmandır. Kahraman ordumuzun gerekli tedbirleri ve operasyonları yaparak bu terörün kökünü kurutacağına inanıyorum.''

-PANKARTLAR-

Siyah-beyazlı kulübün hazırlattığı Türkçe-İngilizce pankartlarda, ''Türk milleti kardeştir, bölücüler kalleştir'', ''Şehitler ölmez vatan bölünmez'', ''Hepimiz Mehmetçiğiz'', ''Hepimiz Mustafa Kemaliz'', ''Kahrolsun terör, Türk halkı kardeştir, bölücüler kalleştir'', ''Yaşasın kardeşlik kahrolsun terör'' gibi yazıların yer alacağı bildirildi.

-KARTAL YUVASI'NIN GELİRLERİ MEHMETÇİK VAKFI'NA-

Asbaşkan Numan Ceyhan, ayrıca Liverpool maçının yapılacağı 24 Ekim Çarşamba günü BJK İnönü Stadı'ndaki 2 Kartal Yuvası'nın gelirlerinin Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacağını açıkladı.

''Beşiktaş taraftarının, aziz vatan uğruna toprağa düşen kahramanlarımızın geride bıraktıkları aileleri için Mehmetçik Vakfı'na yapılacak bu yardıma duyarsız kalmayacağından eminiz'' diyen Ceyhan, ayrıca taraftarların SMS ve banka hesabı yoluyla direkt bağışta da bulunabileceklerini ifade etti.

-TERÖRÜ LANETLEYEN TİŞÖRTLER-

Numan Ceyhan, terörü lanetleyen tişörtler de yaptırdıklarını ve gelirini Mehmetçik Vakfı'na bırakacakları 24 Ekim Çarşamba günü Kartal Yuvası mağazalarında bu tişörtlerin satılacağını söyledi.

Ceyhan, Liverpool maçında tüm taraftarları Kartal Yuvası mağazalarına beklediklerini de sözlerine ekledi.

22.10.2007   

Kaynak : AA

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

12 şehidimizin anısına karşılaşmanın 12. dakikasında susarsak tüm stad sessizliğe bürünürse mükemmel olur bence....

eyup1903

istiklal marşı okunurken herkez asker sealmı durabilir bence

allen ıverson

Avrupa kupalarında istiklal marşı söylenmez.. ama biz kendiligimizden söyleyebiliriz hoş olur!!!

k@rt@l

bencede istiklal marşını kendimiz söylersek çok güzel olur
utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü

gürol

ben sadece kimin ne oldugunu cok iyi bildigimizi ve g..unu basini oynatanlarin buna bir son vermesi icin bi mesaj verme amacli yazdim onlari ayrica ceza gelecegini sanmam tabi dedigim herseyi yapmayiz bikacindan da bisey olmaz o curetleri yok artik bu avrupa halkinin  diye dusunuyorum
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

keskinli

firsat varken,dünyaya tepkimizi göstermek iyi bi fikir bence
ceza bile gelse,yapilmali
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

kartalll

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Ekim 23, 2007, 19:08:18
ben sadece kimin ne oldugunu cok iyi bildigimizi ve g..unu basini oynatanlarin buna bir son vermesi icin bi mesaj verme amacli yazdim onlari ayrica ceza gelecegini sanmam tabi dedigim herseyi yapmayiz bikacindan da bisey olmaz o curetleri yok artik bu avrupa halkinin  diye dusunuyorum

farkındayım kardeş.. ama kolpa basın diyoruz ya işte...konu beşiktaş olduğu zaman aziz le beraber olup bizi yerden yere vurmayı çok iyi biliyorlar.. o yuzden dedim... sana karşı bir lafım yok... :ok
"""BEŞİKTAŞIMIZ İÇİN..Kombine KartAL.!. """!

gürol

Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Kartalizmatik

avrupa kupalarında milli marş okunmuyor galiba..maç başladığı anda hepbir ağızdan istiklal marşımızı okuyabilirz..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

rebellious

duyarsız kalmak kabul edilemezdi zaten. ama alelade bi tepki olmaması lazım. öfkemizi tüm boyutlarıyla yansıtacak kadar ciddi bi tepki olmalı..
[I]kara sevda adı...[/I]

MeLo

Herzamanki gibi tüm Avrupa görsün taraftarımızı.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...