Ana Menü

Beşiktaş rövanş peşinde!

Başlatan eRe, Aralık 10, 2006, 11:05:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş 2003-04 sezonunun ikinci yarısına Fenerbahçe'nin 8 puan önünde başlamış ve şampiyonluğu ezeli rakibine kaptırmıştı. Bu kez roller değişti. 

Roller değişti
Fenerbahçe'nin zaferiyle sona eren 2003/04 sezonunun ilk devresini Sarı-Lacivertliler'in 8 puan önünde kapayan Beşiktaş, bu kez aynı puan farkıyla ezeli rakibini takip ediyor... Siyah-Beyazlılar, o sezon iddialı başladıkları ligin ikinci yarısında üst üste kötü sonuçlara imza atmış, takipçisi Fenerbahçe'nin gerisine kadar düşmüştü. Sezon sonunda da Kanarya'nın ipi göğüslediği ligde Beşiktaş, uzun süre eleştirilmişti...

Kolları sıvadılar
Bu kez roller değişti... Beşiktaş, bugün oynanacak 5 maçla sona erecek olan ligin ilk yarısını Fenerbahçe'nin 8 puan gerisinde tamamladı. 3 sezon önce geriden gelen ezeli rakibine şampiyonluğu kaptıran Kara Kartal, ikinci devre maçları öncesi kolları sıvadı. Siyah-Beyazlılar, 2003-2004 sezonunun rövanşını almak için geri sayıma başladı. 

Kaynak : Fanatik
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

çArþý_ulan

2. yarıya kurban keserek başlamak lazım...

burak_bjk

ama bi fark var onların hakem faktoru vardı bizim yok...
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

eRe

Alıntı yapılan: burak_bjk - Aralık 10, 2006, 11:56:56
ama bi fark var onların hakem faktoru vardı bizim yok...

işte bızde kadıkoydekı destan gıbı her faktore karsı bu farkı kapatacaz bu sezonda
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

çArþý_ulan

jay-z

geliyom geliyon geliyoruz acilun ulan

srdr

inşaallah diyorum sadece ... futbolumuzun tempo kazanması gerekir acilen.. tabi riconun payı çok olmalı bu arada . arjantinliden ben umudu kestim çünkü........
beşiktAŞK - since 1903

burak_bjk

hakketen ya delgado nerde sürekli bi sakatlık var adamda...bi gayseyle süper kupa finalinde iyi oynadı sonra hiç oynamadı :(

carsi52

her şeye rağmen bu futbolla olmaz ama inş. olacaz şampiyon.
Bölünür senin için uykular!

noumAyberk

Ben umutluyum arkadaşlar bu sene inş. biz sampiyon olacağız

pascalyptica

delgado dönünce herşey süper olacak.. adam sakat sakat oynamış napsın..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

burak_bjk

inşallah bu yıl şampiyon oluruzda 100.yılında tek şampiyon olan takım olarak kalırızz

BerkAy1903

19o3