Ana Menü

Yüksekova'da askerlerimize saldırı: 12 şehit 16 yaralı

Başlatan akbaba71, Ekim 21, 2007, 11:35:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SATUKBLADE

eyup03

Küfürlü İfade Kapsamında 3 Nokta Koymak, Kısaltma Yapmak, kelimeleri Değiştirmek
Aynı Şeyi Kapsamaktadır

Bu Duruma İstinaden
3 Gün Nopost Cezası Aldınız

husoeagle

ayrıca bu mitinglerin çok faydası olur
gün birlik zamanı kenetlenme zamanı

Çarşı

Başımız sağolsun....Allah rahmet eylesin.... Allah kalanlara sabır versin....

Ellerinde rehin Türk askeri olduğunu iddaa ediyorlar bu konuda bilgisi olan var mı ?

husoeagle

ya bence olmasa bile öyle olduğunu idda edecekler
inanmamak lazım

Çarşı

Ya onlara inanan onlar gibi olsun ama bu konu iyi araştırılmalı Türk askeri rehin düşmez gerekirse kafasına sıkar genede onlara rehin düşmemeli.

akbaba71

Alıntı yapılan: Çarşı - Ekim 21, 2007, 23:03:47
Başımız sağolsun....Allah rahmet eylesin.... Allah kalanlara sabır versin....

Ellerinde rehin Türk askeri olduğunu iddaa ediyorlar bu konuda bilgisi olan var mı ?
savunma bakanı yok dedi
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

eRe

saatlerce 10 askerımız kayıp oldugu belırtıldı
bulundular dıye bır haber gecmedı
ve savunma bakanı esır dusen yok dıyor
pkk:10 asker elımızde dıyor
ınsallah yoktur
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Allah kahretsin bu köpekleri
artik irak daglarini yakma zamani geldi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

kayıptır beLkide.
PKK biLerek eLimizde diyodur.İnşaallah ellerinde değiLdir.
Artık yeter sabrımız taşıyor.Tezkere çıktı daha ne bekLiyoLar anLamıyorum.
Bölünür senin için uykular!

CHEm !

arkadaşlar küfür etmeden sadece şehitleri konuşarak mesajlarımızı yazalım
şehitleri siyasi araç olarak kullanmayalım
şehitler ülkücünündür,devrimcinindir,atatürkçünündür kısacası bütün türk milletinindir
yazılarımıza dikkat edelim
2 düşünüp 1 yazalım

tekrar bi uyarı daha gelmeyecektir
Allah kitap Beşiktaş

akbaba71

İşte terör zirvesi sonrası yapılan yazılı açıklama...

"Bugün Hakkari İli'nde meydana gelen menfur terör saldırıları üzerine Sayın Cumhurbaşkanımız başkanlığında gerçekleştirilen Devlet Zirvesi'nde son gelişmeler ayrıntılı bir biçimde ele alınmıştır.
Toplantı sırasında, terörle mücadele konusunda Türk Halkı'nın Devletine olan tam güveninden kaynaklanan mevcut azim ve kararlılık vurgulanmıştır.

Zirve'de aşağıdaki hususların kamuoyunun dikkatine getirilmesi kararlaştırılmıştır:

"Terör örgütünün bu hain saldırılarla toplumumuzun birlik ve beraberliğini bozmak amacı güttüğü aşikardır. Buna karşılık halkımızın haklı tepkisini gösterirken, kardeşlik duygularına zarar verecek tutum ve davranışlardan kaçınarak, her durumda sağduyusunu koruyacağına, güç birliği içinde hareket edeceğine, birlik ve beraberliğini güçlendirerek teröre karşı en anlamlı cevabı vereceğine inancımız tamdır. Aynı anlayış içinde, bütün kurum ve kuruluşlarımızın ve özellikle yazılı ve görsel medyamızın üzerlerine düşen sorumlu ve sağduyulu yaklaşımı sürdüreceklerinden kuşku duyulmamaktadır.

Bu menfur saldırılar karşısında günün, birlik ve beraberlik günü olduğu, Aziz Milletimiz ve ülkemizin tüm kurum ve kuruluşlarınca takdir edilecektir.

Milletimizin desteği, tüm kurum ve kuruluşlarımızın işbirliği, kahraman güvenlik kuvvetlerimizin yılmaz ve özverili üstün görev anlayışıyla bölücü terör örgütüne karşı yürütülen mücadele kararlılıkla sonuna kadar devam ettirilecektir. Türkiye, Irak'ın toprak bütünlüğüne saygılı olmakla birlikte, teröre yardım ve yataklık yapılmasına müsamaha göstermeyecek ve hakkını, hukukunu, bölünmez bütünlüğü ile vatandaşlarını korumak için gereken bedel ne ise ödemekten kaçınmayacaktır. Bu husus, rahmetle andığımız şehitlerimize, acil şifalar dilediğimiz yaralılarımıza olduğu kadar, gelecek nesillerimize de yönelik sorumluluğumuzdur."

Çarşı

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 21, 2007, 23:20:43
kayıptır beLkide.

Bende kayıp olmalarını ümid ediyorum.Senin dediğine göre kayıplar pkk'da bundan pay ediyor diyorsun ama onlar nerden biliyor kayıp olduklarını ve savunma bakanı rehin yok diyor ama kayıpta yok demiyor kısacası çok çelişkili bir durum Allahım sabır ver bize.

keskinli

insaallah esir düsmemistir askerlerimiz
eceli gelen köpek camii avlusuna isermis
pkk piclerininde eceli geldi!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

sabahtan beri medyada kayıp asker haberleri cıkıyor
kaan o yuzden oyle yazmış

carsi52

Alıntı yapılan: Çarşı - Ekim 21, 2007, 23:30:53
Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 21, 2007, 23:20:43
kayıptır beLkide.

Bende kayıp olmalarını ümid ediyorum.Senin dediğine göre kayıplar pkk'da bundan pay ediyor diyorsun ama onlar nerden biliyor kayıp olduklarını ve savunma bakanı rehin yok diyor ama kayıpta yok demiyor kısacası çok çelişkili bir durum Allahım sabır ver bize.

kayıp oLdukLarını tüm dünya duydu pkkLıLar mı duymasın ?
onLar akılları sıra ellerinde oLmasa biLe ellerimizde diyoLar.İnşaallah ellerinde değiLdirLer kayıptırLar :(
Bölünür senin için uykular!