Ana Menü

Beşiktaş Tjikuzu'yu istedi

Başlatan CHEm !, Ekim 16, 2007, 10:25:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un Namibyalı orta saha oyuncusu Razundara Tjikuzu'nun peşinde. Menajer Sinan Engin, bu futbolcuya karşılık Belediyespor'a bonservisi ile Baki Mercimek'i artı kiralık olarak Higuain'i teklif etti. Ertuğrul Sağlam'ın yardımcısı Mutlu Topçu'nun da Tjikuzu'yu oynadığı 7 maçta takip ederek bu oyuncunun istatistiklerini tuttuğu belirtildi. Trabzon da Tjikuzu'yu istedi ama olumlu yanıt alamadı.

Rota Tjikuzu

Kartal, 28 yaşındaki futbolcuya karşılık bonservisi ile Baki'yi artı kiralık olarak da Higuain'i teklif etti.

Beşiktaş, Trabzonspor'un da devrede olduğu İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un orta saha oyuncusu Tjikuzu için atağa kalktı. Menajer Sinan Engin'in, lige bu sezon çıkan kulübün yönetimiyle görüşerek, "Tjikuzu'yu bize verin, biz de bu futbolcuya karşılık size bonservisi ile Baki Mercimek'i artı kiralık olarak golcü 
oyuncu Higuain'i verelim" önerisini yaptığı öğrenildi.

ALTERNATİFLİ LİSTE
Engin'in, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un forvet istememe ihtimaline karşılık ise siyah-beyazlıların Senegalli savunma oyuncusu Diatta'nın ismini de takasta alternatif olarak sunduğu belirtildi. İstanbul Büyükşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, bu transferin gerçekleşmemesi yönünde görüş açıklarken, yönetimin teklife sıcak baktığı ifade ediliyor.

TOPÇU TAKİP ETMİŞ
Siyah-beyazlıların, Namibyalı oyuncuyu teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın yardımcısı Mutlu Topçu ile sezon başından bu şana yakın takibe aldığı ve maç istatistiklerini tuttuğu belirtildi. 28 yaşındaki orta saha oyuncusu, geçtiğimiz sezon Rize formasını giyiyordu. Tjikuzu, özellikle F.Bahçe karşısında oynadığı süper futbolla göze girmişti.

Yılmaz ŞENOL

Fotomaç
Allah kitap Beşiktaş

erdinc1926

ya bu fotomaç bombacı inanmamak gerek
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

cengiz_selcuk

allahim ya kimlere kaldik kimmis bu adam kim getirmis nabibyadan :d

carsi52

Bölünür senin için uykular!

eRe

bu futbolcuya karşılık Belediyespor'a bonservisi ile Baki Mercimek'i artı kiralık olarak Higuain'i teklif etti
yuh artık
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

[KralKartal]

daha cok futbolcu aliriz...
100 isim daha yazilir cizilir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ist.hatirasi/3-4

hugiandan daha iymiş bide para + mercimek :D bonservise vursak 5-6 milyon eurou bulur sanırım!
YÖNETİM İSTİFA !!!

DELGADO_SEÇKİN

YAGMURLU BİR GÜNDE GORMUSTUM BEN SENİ...

levent1903

bence tjikuzu bes para etmez ve bize yaramaz !!!!!!
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

siyah

kardeşim bu basın ne kadar salıyo ya
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

karizwa_006

bırak yaa okumuyorum bile ben o gazeteyı:D
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

siyahulan

ii topcu ama .....
cisse ile aynı tıp adam sankı

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

ilteriş

PAF takıma istediler herhalde Çikuzu'yu.. Hay Allahım yaaa..