Ana Menü

'BJK borçların altından kalkacak güçte'

Başlatan CHEm !, Ekim 15, 2007, 13:57:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı, İcra Kurulu Üyesi, İletişim Komitesi, Sponsorluklar ve Yeni Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Numan Ceyhan, geride kalan 8 haftada futbol takımını başarılı bulduğunu söyledi.

Beşiktaş'ı takip eden spor yazarları ve muhabirlerle BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde kahvaltılı sohbet toplantısı düzenleyen Numan Ceyhan, futbol takımının 8 haftada 5 galibiyet elde ettiğini hatırlatarak, "8 maçta 8 galibiyeti herkes ister. Daha yolun başındayız. Şimdiden başarısız demek doğru değil. Ben takımın başarılı olduğuna ve bundan sonra çok daha iyi oynayacağına inanıyorum" diye konuştu.

Yabancı futbolcuların performansı ile ilgili bir soruya da Ceyhan, "4 yeni yabancı oyuncumuz var. Yeni yeni uyum sağlıyorlar. Onların da takıma katkı sağlayacaklarını düşünüyorum" diye cevap verdi.

BORÇLAR

Beşiktaş'ın borçları ile ilgili bir soruya Ceyhan, "Ocak ayında yapılacak mali genel kurul toplantısında kulübümüzün mali durumu açıklanacak. Beşiktaş zaten halka açık bir kulüptür ve hesaplar da ortadadır. Beşiktaş, Türkiye'nin en büyük kulüplerinden biridir ve borçların altından kalkacak güçtedir" şeklinde yanıt verdi.

Kulübün gelirlerinin artması için gerekli çalışmaları yaptıklarını ifade eden Ceyhan, "20 milyonluk bir taraftar topluluğuna ve kendine özgü duruşuyla onurlu bir camiaya sahip olan Beşiktaş kulübümüzün, geldiği noktada çok daha ileriye taşınarak, dünyanın önemli markalarından biri olması idealimiz, çalışma şevki ve azmimizin temelini oluşturmaktadır. Bu ideal bazen bizi 24 saat görev başında tutmakta, ancak yormamaktadır. Çünkü halkın takımı Beşiktaş'a hizmet etmek aynı zamanda ibadet etmek gibi insana mutluluk, huzur ve heyecan vermektedir."

Numan Ceyhan, Fulya Projesi'ne de değinerek, "Fulya Projesi Beşiktaş'ın geleceğidir ve zamanında bitirilecektir" dedi. Altyapının BJK Nevzat Demir Tesisleri'ne taşınacağını kaydeden Ceyhan, Fulya'daki Şan Ökten Tesisleri'nin kulüp binası olarak yeniden yapılandırılması için bir inşaat şirketi ile anlaşmaya vardıklarını ifade etti.

BENZİN İSTASYONU

Ümraniye'de BJK Nevzat Demir Tesisleri'nin karşısında yer alan 5500 metrekarelik arsanın öncelikle işgalcilerin elinden kurtarılarak tel örgülerle çevrildiğini anlatan Ceyhan, "Değeri 10 milyon doların üzerinde olan Şile ana yolu üzerindeki bu arsa, kulübümüze ticari gelir getirmesi için değerlendirmeye alınmış, en uygun seçeneğin benzin istasyonu olduğunun tespiti üzerine bu yönde çalışmalara başlanmıştır" diye konuştu.

Numan Ceyhan, BJK TV ile ilgili bir soru üzerine, "BJK TV Beşiktaş'ın malıdır. Yayın hakları Doğan Grubu'ndadır ve bu yayınların içeriği Beşiktaş'ın kontrolündedir. BJK TV'deki yayınlar bizim gözetim ve denetimimizle yapılıyor. BJK TV'deki yayınlar bundan sonra çok daha iyi olacak" dedi.

Allah kitap Beşiktaş

erdinc1926

borcumuz olmasa da çok kaliteli tarnsferler yapabilsek.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

banumansiz

Alıntı yapılan: erdinc1926 - Ekim 15, 2007, 14:01:19
borcumuz olmasa da çok kaliteli tarnsferler yapabilsek.

borçsuz başmı var...

ve gülümse şimdi... ;)

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

keskinli

borclari bitirmek kolay
para edecek tüm oyunculari satip,altyapidan yetisenlerle 1-2 sezon idare edersek
borclari sifirlariz
tabii bu sabri gösterecek taraftar lazim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

alper_1903

bence Besiktas gibi bir kulübün bunu yapacak lüksü yok ahmet abi
Besiktas her sene sampiyonluga oynamasi lazim

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

keskinli

bir sürü transfer yaparakta sampiyonluga oynayamiyoruz
besiktasin altyapisindaki futbolcularla 1-2 sene idare ederiz
bu borclanma hiziyla devam edersek 3-5 sene sonra iflas bayragini cekeriz
zaten matematiksel olarak 7 senede bi sampiyon oluyoruz,2 sende ligi 10.bitirsek ne olur
gelecegi saglam bi besiktas,nice sampiyonluklara bedeldir benim gözümde
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

husoeagle

akıllı bi ekonomistin elinde düzelir bütçe
misal hüsnü güreli
o sene şampiyonda olduk bütçede çok yerindeydi
düşünülmeden yapılan anlaşmalar çok başımızı yakar daha

osi_bjk

BJK her zaman borcun altından kalkacak durumdadır.Ama bu borcu kapatmak için giderin en aza inip gelir seviyesinin artması lazım...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

eyup1903

ne olursa olsun beşiktaş her türlü borcun altından kalkacak güce sahiptir

evet borcumuz olabilir ama bu işlerde başka türlü dönmüyor