Ana Menü

Üzülmek yok savaşmak var [Burak Yılmaz]

Başlatan CHEm !, Ekim 14, 2007, 11:48:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Bu sezon şans bulmakta zorlanan Burak "Yılmak yasak. Daha çok çalışacağım" dedi.

Teknik direktör Tigana'nın prensleri arasında yer almasına rağmen Ertuğrul Sağlam'ın göreve gelmesiyle kadroya girmekte sıkıntı yaşayan Burak Yılmaz, daha çok çalışarak formasını geri alacağını söyledi. Sağlam'ın herkese hakkını teslim ettiğini vurgulayan genç futbolcu, "Hocamın adil yaklaşımı nedeniyle önemli 
bir karar aldım. Kulübede oturmayı sorun edip, motivasyon kaybı yaşamak yerine, formamı geri alıncaya kadar savaşacağım. Hocamın gözüne bir kez girdikten sonra bir daha formamı kaptırmam" diye konuştu. Hedefinin önce Beşiktaş'ta vazgeçilmezler arasına girip, ardından Milli Takım'a gitmek olduğunu vurgulayan Burak, sözlerini şöyle tamamladı: "Farklı düşünenler olabilir ama bence şampiyonluğun en güçlü adayı Beşiktaş'tır."
Allah kitap Beşiktaş

allen ıverson

Öldürücü deparları var ilk yıllarında ronaldo yada henry giibi barcelona oynayan ama o atmaları ve göstermelik hareketleri yok mu kan beynime sıçrıyo :muhaha

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

DüzeLmeye başLıyor sanki bu çocuk :)
iLk 11'de sürekLi oynarsa burak'ı kazanırız.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

eğer ona inanırsak ve destek olursak Türkiye nin C.Ronaldo su olur kesinlikle ben Burak a inanıyorum çok yetenekli.....

keskinli

Allah yetenek vermis,bide kafasini calistirsa iyi futbolcu olacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

__H@5@N__

keşke bütün futbolcular burak gibi düşünse

osi_bjk

hade bakalım inşallah dediğin gibi olur.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

CHEm !

lafla olacak iş değil ki,kendini bir an önce yenilemesi lazım yoksa işi çok zor
Allah kitap Beşiktaş

alper_1903

bence iyi bir oyuncu ama ilk 11 de mesela atiyorum 4 hafta oynadiysa bence 1-2 hafta da dinlendirmek lazim cünkü biz az cekmedik yorgun bir burak yilmaz dan

yoruldugu an yani hemen dinlendirmek lazim bunu 1 sene 2 sene böyle yapariz ama ondan sonra burak ta fizik kondisyonunu güclendirmis olur ve artik banko oyuncumuz olur

hersey hemen olmuyor sabirli olmak lazim
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

levent1903

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

eyup1903

gol 2 filmini izleyen var mı aranızda varsa ne demek istedğimi anlamıştır
bence burak bu filmi acilen izlemesi lazım

cinc

topu alınca kendini yere atmaktan başka bişi düşünmeyen bi adamdan hiçbişi olmaz !!!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

[KralKartal]

futbolcu harcamak KAZANMAKTAN daha basittir..
herzaman yilladir BASIT olani seciyoruz..

Burak iyi ve yetenekli bir oyuncu... cok genc daha..
yerden yere vurmanin anlami geregide yok
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

freedom forever

Ne yetenekli futbolcular biliyoruz , fakat büyük takımlara geldiklerinde kendilerini kaybediyorlar,gece hayatında tozu dumana katıyorlar. . .
Barlarda kız tavlamaya benzemiyor,beşiktaşta futbol oynamak.
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.