Ana Menü

Türk Telekom - BEŞİKTAŞ

Başlatan Non Mollare Mai, Ekim 12, 2007, 11:21:48

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

13 ekim 2007 cumartesi saat 14.00
Ntv maçı canlı olarak verecek.

Umarım lige iyi bir başlangıç yaparız. El-amin'e karşı oynamak acayip olacak.
Başarılar Beşiktaş'ım..!
edit

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Elerosse

Beşiktaş'ıma yürekten başarılar.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

BjKli_10-ur

Keşke ilk haftadan derbi olmasaydı ama kazanacağımıza yürekten inanıyorum
Başarılar Kartalım...
Sensiz geçen günlerin ...

siyah

maç kaç kaç bitti bilen varmı
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

carsi52

Bölünür senin için uykular!

BjKli_10-ur

Alıntı yapılan: siyah - Ekim 12, 2007, 19:10:51
maç kaç kaç bitti bilen varmı

Maç yarın kardeş bugün cuma (bayram tatilinden ben de bugün sanıp beklemiştim maçı ama sonradan çaktım :) )
Sensiz geçen günlerin ...

siyah

valla kardeş bende günleri şaşırdım uyardığın için teşekkürler :ok

robinho

Valla bir ara 15 sayıyla öndeydik ama nasıl olduysa maç verdik .. Wright 28 sayı attı . (Bizim eski Beşiktaşlı)Bu adam çok iyi basket faul yaptırıyor..Bizde Apodaca 19 Dalmau 20 Nicevic 18 sayı attı.Apodaca ilk yarı 15 sayı attı ama 2.yarı resmen top almadı .. Yine kötü başladık son 2-3 sezondur oldugu gibi ama en azından umut verdik.

siyah

ben maçı açtığımda 2sayı öndeydik bitmesine az bişey kalmıştı ben uğursuzluğum ne 7 sayı farkla yenildik

eRe

Besiktas cok iyi mac cikardi.
Acıkcası oyuncu kapasıtelerıne baktıgımız zaman telekomun daha fazla ıyı oyuncusu var
Yenı gelen yabancılarımız cok etkılı ancak nıcevıc tek basına pota altında dayanamıyor
apodaca ve dalmau umarım hep bole devam ederler cunku yanlarında bır etkılı oyuncu daha cıkarsa herkesı yenebılecek gucumuz var
ılk maclarda olur bole seyler yenı olusan 2 kadrodan dolayı oyun hıc kopamadı entresan bır mactı ve sanssızlık mı dıyım yoksa son dakıkalarda amatorce davranıslarmızdan mı dıyım bılemıyorum ancak yenıldık

umutluyuz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

erdinc1926

güzel günler göreceğiz güneşli günler
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

ist.hatirasi/3-4

takım süper rahat kazanacagımız bir mactı ama resmen adamlara verdik ama cok iyi oynadık bence takım desteklenmeli!

maclara gitmeliyiz
YÖNETİM İSTİFA !!!

carsi52

Maçı izLeyemedim geçmiş oLsun yeniLmişiz.
Bölünür senin için uykular!

robinho

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Ekim 13, 2007, 18:00:40
Besiktas cok iyi mac cikardi.
Acıkcası oyuncu kapasıtelerıne baktıgımız zaman telekomun daha fazla ıyı oyuncusu var
Yenı gelen yabancılarımız cok etkılı ancak nıcevıc tek basına pota altında dayanamıyor
apodaca ve dalmau umarım hep bole devam ederler cunku yanlarında bır etkılı oyuncu daha cıkarsa herkesı yenebılecek gucumuz var
ılk maclarda olur bole seyler yenı olusan 2 kadrodan dolayı oyun hıc kopamadı entresan bır mactı ve sanssızlık mı dıyım yoksa son dakıkalarda amatorce davranıslarmızdan mı dıyım bılemıyorum ancak yenıldık

umutluyuz

Shumpert var bir maç 5 atar bir maç 30 .. Çok iyi şutör..Ben bir 5 yapacak olursam

1-Dalmau
2-Apodaca
3-Shumpert
4-Kaya
5-Cevher..