Ana Menü

Hainler

Başlatan bjkclub, Ekim 08, 2007, 04:14:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bjkclub

Buradan kralcarsi.com vesilesiyle Şırnak'ta kalleş bir saldırı sonucunda vatan uğruna hayatlarını kaybetmiş olan kardeşlerime Allah'tan rahmet , ailelerine sabır diliyorum.Hepimizin başı sağolsun.

aquilas

allah bütün kardeşlerimizin mekanını cennet etsin geride bıraktıklarına sabır versin gece açacaktım çok pişman oldum bu konuyu çok üzüldüm dayanamadım sahurda girdim sağolsun kardeşimiz açmış konuyu bu son yıllarda askerimize karşı yapılan en kanlı hain saldırı daha yeni onlarca sivil insanı katletmenin acısı varken şimdide askerlerimiz allah hepsinin belasını versin ve bizim satılık çıkarcı medyamız atvde ibo şov denilen denyo programda dansöz oynatsın yanında bengü denilen karı onunla birlikte kıvırtsın starda şarkılı türkülü yarışma yapılsın bu sadece gördüğüm diğerlerinde çok farkı yoktu hiç birinde ne programı kesme nede haberle ilgili bi bağlantı yoktu alt yazı geçtiler. Yahu çıldırmamak mümkün değil genelkurmay iç siyaseti bırakıp açıklama yapıyor artık bırakın siyaseti görmüyormusunuz bu insanlar niye ölüyo bırakın siyaseti siyasiler yapsın  siyasiler kınama mesajları yolluyor ama icraat yok artık somut bişiler yapılsın yazık bu kardeşlerimize yahu bu kardeşlerimizin ve bundan önce bu vatan uğruna can veren kardeşlerimizin hayatları niye yok ediliyo artık bi alt yazı geçerekmi duyurulacak bu kadar sıradanlaştıracak mısınız  :46  dünyada bi çok haber kanalı kürt isyancılar diyerek haberi yayınlıyo bizim ülkemizde daha pkk yı terör örgütü bile diyemiyen siyasetçiler çıldırmamak buna isyan etmemek elde değil

erkann

Gerçekten çok üzüldüm 13 ailenin ocağına ateş düştü ölen şehitlerimize Allah'tan rahmet
Ailelerine sabır dilerim.Yeter artık kurutun şunların kökünü daha ne kadar insanımız
ölecek

Non Mollare Mai

13 dağ gibi Türk evladını yitirdik.
pkk'nın ve onu savunan herkesin Allah bin türlü belasını versin !

Ama ölmedi hiç biri. Onlardaki sadece ŞEHİT uykusu ..
Rahat uyu Mehmet'im.. Hepiniz birer kahramansınız. Türk milletinin gururusunuz !
edit

tcenk

Hepimizin başı sağolsun. Kanallarındaki eğlence programlarını engellemeyenlere
veya sonraya ertelemeyen şerefsiz sözde türk medyasına yazıklar olsun.

Söylenecek başka çok ama çok şey var ama kardeşlere saygısızlık olmasın.
1903

erdibatmaz

Başımız sağolsun
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CHEm !

pkkyı şiddetle lanetliyorum
ambleminizdeki orak çekiçten utanın !
Allah kitap Beşiktaş

erdibatmaz

Onlar orak çekiç kullanmamalı çünkü milliyetçiler
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

erdinc1926

bu vatan bölünmez !
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

mdc

Kişileri yada şahısları belalıyacağınıza bu savaşı başımıza musallat eden itlere kan kusun .
Kimin ne suçu vardı ?
HAYATTA BEŞİKTAŞ

banumansiz

çok üzünç :'(
hepimizin başı sağolsun...

ve gülümse şimdi... ;)

MeLo

Günah,yazık ya !
Nereye kadar bu olaylar !
Sen 20 yaşına kadar doyur,büyüt !
Gitsin lanet olası teröre şehit olsun !
Acı gerçekten çok acı !!!!
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

carsi52

Schweinsteiger  arkadaşımızın dediği gibi
Sen 20 yaşına kadar büyüt sonra askere yolla orda şehit oLsun.
Yazık çok yazık.
Ne kadar PKK'lı varsa allah bin bir türLü beLasını versin şerefsiz herifLer.
öLen askerLerimizin aiLesine allah sabır versin allah rahmet eyLesin.
Bölünür senin için uykular!

erdinc1926

bunların biri karşımıa çıksa öldürmem öldürmekten beter ederim
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

akbaba71

Allah tan Rahmet yakınlarına Baş Sağlığı diliyorum
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş