Ana Menü

yeter mi yetmezmi size kalmış

Başlatan naanreelburn, Eylül 29, 2007, 22:38:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Spy radamantis

ilk 11 de on numarasız sahaya cıkıyor kim oyun kuracak anladadım saglam yeter artık adam gibi trasfer yapın marsilya macında gördük bütün oyuncular yerde
ayagı kaymıs car curt marsilyalıların neden ayagı kaymıyo bu galatasary macında 11  güldüm 75 delgoada 90 hugien  :D atar gol  cok beklersin
BaBalaR CorTLaMaZ

carlito1903

Ertuğrulu çıkıpta gs bizden daha fazla istedi demesi çok saçma tamam sonuna kadar destek veriyoruz ama bi takımın hocasının bunu söylemesi çok düşündürücü artık takıma bi hırs bi kazanma azmi vermesi lazım....

ismailcem

galatasaray yenerse ligin tadı kalmaz diyen yöneticimiz için ne diyorsunuz  :) ???

[KralKartal]

ertugrul hoca, bu aciklamalariyla AYIP etti...
gozumden dustu cidden...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

çArşı_nuh

herşeyiyle haklısın söz verenler ne zaman sözünde duracaklar merak ediyorum hep kandırılıyoruz

pAscAliAnUmut

Ben dün akşam sağlam'ın istifasını bekliyodum ama vermemiş.Ya sen adamları böyle eksik yakalıyosun ama 10 numarasız sahaya çıkıyosun ve nerdeyse yedek-paf takımlarına yeniliyorsun bravo sağlam
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

HuseyinGazi

Merak ettiğim birşey var bunlar hafat içi sadece yan pas ve geri pas öğrenip topu taca atmayımı öğrenıyolar.bunun içinmi milyon dolarlar alıyolar.

keskinli

Alıntı yapılan: HuseyinGazi - Eylül 30, 2007, 14:23:17
Merak ettiğim birşey var bunlar hafat içi sadece yan pas ve geri pas öğrenip topu taca atmayımı öğrenıyolar.bunun içinmi milyon dolarlar alıyolar.
benimde dikkatimi cekti bu yan ve geri paslar
bunun sebebide takimda adam adam olmamasi
kendilerine hic güvenleri yokki
gerci 2 metreye pas atamiyan futbolcularin ne güveni olacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

rebellious

takımda ayağında top tutmayı becerebilen kötünün iyisi 3 futbolcu var.

biri sakat; ricardinho.

ikisi yedekte; delgado, ibrahim akın.

bu kadar korkak futbol oynatılır mı sayın sağlam!? bıktık artık yenilmekten diyemiyorum malesef. çünkü ilk haftalarda bu berbat oyun düzeniyle topladın toplayacağın kadar puanı. ama bıktığımız başka bi şey var: mücadele etmeyen, oyunundan zerre kadar futbol zevki tattırmayan Beşiktaş!

lincoln yok, ayhan yok, hasan yok. üstüne bi de seyirci yok. bi de üstüne 120 hafta sonra liderliği elde etme şansının getirmesi gereken hırs. bunlara rağmen sen körü körüne savunma yaptırıyosan senin Beşiktaş gibi büyük bi takımı yönetecek kadar 'yüreğin' yok demektir sayın sağlam !
[I]kara sevda adı...[/I]

yigit_izmitli

biz ertuğrul sağlama yükleniyoruz bundan bazıları gocunuyo ama malesef gerçek budur

çok inanıyodum ve güveniyodum hocamıza sezon başında , artık şuna da inanıyorum ki Türk teknik adamların kapasiteleri büyük takımlara yeterli değil , acı ama gerçek budur !

allen ıverson

ulukartal

hocamıza güvenelim bence.

yönetim istifa et artık.

osi_bjk

Sayın Sağlam sezonun basında bir acıklamasında 'Herkes Beşiktaş'ın yenildiği maçta da çok zevk alacak.' dedi.Ne zaman böyle bir takım göreceğiz Sn.Sağlam???
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

banumansiz

müdafayı savunma yapmaya çalışmış hoca ama yerle bir oldu..
hırs var..
bi takım para hırsı için.. diğeri hoca hırsı için...
ligde tat kaldımı peki

ve gülümse şimdi... ;)

Guti ORÇ.

böyle oynarsak bu iş olmaz sanki 3 büyük değil 2.ligden gelen takımız ne bu korkaklık en güçlü takımlardansın be kardeşim atak yap oynasınlar gol atsınlar