Ana Menü

Leverkusen Tribün Yasaları

Başlatan srdr, Aralık 09, 2006, 09:51:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burak_bjk

Alıntı yapılan: CradLeStoNe - Aralık 09, 2006, 11:52:45
bizde uyguLanması mümkün değiL ya kapaLı fuLL boş oLurdu herhLde ;D

ama harbiden alkollü adamı stata felan aLmıyorLarsa tbrk etmek gerek   :alkis

yalandır o ya adamlar kendileri aLKOLik zaten maçta içiyolar nasıl alkollü stada almıyolarmış
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

Çarşı10-ur

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

husoeagle

Alıntı yapılan: bolşevik - Aralık 09, 2006, 23:14:19
Alıntı yapılan: Lord Of The Mumy - Aralık 09, 2006, 14:18:47
niye sağcılık solculuk niye yok oradamı bizim ülkemiz gibi millet sağcılardan ne çekmiş bu kadar yawww :D
kusura bakma ama bu topicle ne alakası var anlayamadım

en son maddeyi okursan alakayı anlarsın

carsi52

Alıntı yapılan: GöKHaN - Aralık 10, 2006, 05:37:09
Yahu birakin ya Almanyada BIRA su demek ;D yani bana kimse oraya Alkolsüz Gelmicek kimse demesin.. o sadece laf olsun torba dolsun Yemin bile ederim Birak Seyircisini Taraftarini Yöneticileri bile kiyak kafayla gelicek adim gibi eminim bundan bana kimse Alman halkini anlatmasin komedi ya ;D ya beyler Türkiyedede Mac öncesi Tabeleler veya Kagitlar dagitiliyor dimi su yapilmaz bu yapilmaz diye bunu niye yapiyolar böyle seyler oldugundan yapilmamasi icin emin olun 80% stadlari her macta kafalari kiyak oldugu gibi bu mactada olucak Alman taraftaririn :)

haklısın wala kardeş :D:D:D:D
Bölünür senin için uykular!

izmircarsiershah

kurallar iyimiş uymayana karşıyıız beşiktaşlıyız :D
Besiktas'ın ÇarŞısndan Çıktk yola geliyoruz kanatlrının altnda biz ölmye gidiyorz 7 tepeli sehrinde varmı SEndn kralı adını desturla anacak alemin g.t oğlanları (Alayına gider)

melankolizm

Alıntı yapılan: GöKHaN - Aralık 10, 2006, 05:37:09
Yahu birakin ya Almanyada BIRA su demek ;D yani bana kimse oraya Alkolsüz Gelmicek kimse demesin.. o sadece laf olsun torba dolsun Yemin bile ederim Birak Seyircisini Taraftarini Yöneticileri bile kiyak kafayla gelicek adim gibi eminim bundan bana kimse Alman halkini anlatmasin komedi ya ;D ya beyler Türkiyedede Mac öncesi Tabeleler veya Kagitlar dagitiliyor dimi su yapilmaz bu yapilmaz diye bunu niye yapiyolar böyle seyler oldugundan yapilmamasi icin emin olun 80% stadlari her macta kafalari kiyak oldugu gibi bu mactada olucak Alman taraftaririn :)

Maçtan önce bir kağıt dağıtıyorlar yüzlerce.. Üstünde şanlı armamızla ondan önemli Bayrağımız var ama Adam üstüne basıyor.. Ulan armaya ve bayrağa saygı bu kadar mı küçülür. Gördüklerimi toplamaya çalışıyorum yerden alıyorum bzen ama bir sürü ya hangisine yetişeceksin!!!

Neyse elimde şu an bi tane var hali harab!! Yönetim O kağıtlara armamızı koymasın!!!

siyahbeyaz1903

valla stad içinde alkol satımı var nasıl bir olay anlamadım gitti dalgamı geçiliyor valla anlamadım diğer maddeler zaten yasak neresi örnek davranış anlamadım
BEN SANA OLAN AŞKIMA AŞIĞIM BEŞİKTAŞIM!!!