Ana Menü

liverpool tribün görecek

Başlatan __H@5@N__, Eylül 26, 2007, 22:11:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

herşey beşiktaş için onlara tribün nasıl olur göstereceğiz
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

musonruzgari

Ben tazahuratlardan yanı sıra olayları bekleyemiyorum. İngilizler alemci kafaları güzel millete salça olacaklar.. Maç başlamadan taksimdeyim. Tribünlerden çok osmanlı tokatınıda görsünler..!
BeNiM En İyİ DoSTuM İçKiM SiGaRaM,OnLaRDa TeRKeDeRDi OLMaSa PaRaM...!    (...MuSoNRuZGaRi...)

erdinc1926

Onur1903

Arkadaşlar maç başında konfeti şow  öle 2-3 konfeti değil harbi bir şov  maç ortalarındada meşale şov avrupada bisürü maçta meşale yanıyor 2 tane yakıyorlar bütün kameralar onlaerı gösteriyor biz öle bir şow yapmalıyızki dünya alem görsün...Cezaysa ceza asmazlarya bizi.sanki finalemi çıkacas.para cezası gelir onuda ödesin yönetim güzel bir iş yapmış olurlar...

1110

Alıntı yapılan: Onur1903 - Eylül 30, 2007, 19:47:52
Arkadaşlar maç başında konfeti şow  öle 2-3 konfeti değil harbi bir şov  maç ortalarındada meşale şov avrupada bisürü maçta meşale yanıyor 2 tane yakıyorlar bütün kameralar onlaerı gösteriyor biz öle bir şow yapmalıyızki dünya alem görsün...Cezaysa ceza asmazlarya bizi.sanki finalemi çıkacas.para cezası gelir onuda ödesin yönetim güzel bir iş yapmış olurlar...

kardeşim sadece para cezası gelmez seyircisiz maç oynama cezası gelir.senin hiç umrunda değil heralde gelirse gelsin falan.Bizim futbolcular bizsiz hiç bişey yapamazlar.

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

Nouma21

O maÇa arkadaŞların dedigi gibi beyazzzz bembeyazzz gelinmeli....'Eurosport' bekle bizi ;)
İKÜ_BJk

krol

İnşallah Liverpool'dan önce yarın Porto maçında şöyle bir Tribün antrenmanı yapılır,daha sonra da ver elini İngiliz ;)

erdinc1926

hayatında hiç unutamıcakları birşey görecekler

siyah

bence çok güzel olur valla
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

Çarşı10-ur

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

carsi52

Liverpool Tribün görecek.
Beşiktaş kaLesinde goL görücek.
Bölünür senin için uykular!

Anarchy*

Alıntı yapılan: rebellious - Eylül 30, 2007, 17:46:39
dünyanın en büyük holiganlarını çocuk mu sanıyosunuz siz ?
Dunyanın en buyuk hoLiganLarı oLdugunu nerden bıLıosun..
GüLdürme adamı Turk Holiganızmı dıe bıseyde var!
Trıbun sovLarı oLacaktır eLbette ama eger is saha dısına cıkarsa IstanbuL'dan cıkamayacakLarından emın oLabıLırsın!

alfred_james

Çok bağırınca ne maç kazanılıyor ne de şampiyonluk kazanılıyor. Kadro iyi olmadıktan sonra istediğin kadar bağır. İnsanların ses tellerine yazık.

Maçı kazanamadıktan sonra Liverpool'u tribün olarak ezsen ne olur?

Elerosse

@ alfred_james

Biz aşkımızdan,sevgimizden bağırıyoruz.Yensede yenilsede farketmez.Bu aşkı kolay kolay söndüremezler.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK