Ana Menü

Tarz Meselesi

Başlatan hAlil21, Eylül 14, 2007, 01:26:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hAlil21

*Günümüz futbolcusu,saha dışında da kendinden sözettirmeyi biliyor.Hani çoğu mankene taş çıkartır cinsten topçular mevcut sağda solda.İşte onlardan bir kaçını derledik topladık.

Pascal Nouma

Türkiye'ye geldi,gece kuluplerine olan ilgisi çakal basına malzeme oldu.ı.Beşiktaş tribunleriyle olan bağının yanında, karizma kişiliğiyle de hafızalarda yer etti. Çekemeyenler tuttuğunu yesin Pascal'ım

İlhan Mansız

''Tarz'' kelimesini tam anlamıyla karşılayan bir futbolcu belki de.Türkiye ve Dünya üzerinde kendini bu konuda hayli göstermiştir ki bu konuda;2002 Dünya Kupasında Beckham' bile solda sıfır bırakarak Capon güzellerin yoğun ilgisine maruz kalmıştır.

David Beckham

Futbolculuğundan çok tarz'ıyla dikkat çekti herzaman.''Reklam Bombası'' olup belki de bu özelliğinden en çok faydalanan isim oldu herzaman.Kimilerine sevimsiz de gelse hakkını yememek lazım yakışıklı adam vesellem

Djibril Cisse

Son zamanlarda sakatlıklarıyla boğuşan talihsiz bir futbolcu.Ama şu bi gerçek ki sahaların en karizma topçularından biridir kendisi.Bakışlarındaki ve tarzındaki yırtıcılığının tamamını oyununa yansıttığı zamanlar durdurulması zor bir canavar'a dönüştüğü tartışılmaz.

Thierry Henry

Attığı gollerden sonra sevinmeyişi,yüz ifadesindeki sertliği bile onun karizmasını tamamlayan unsurlar içinde.Asalet bu olsa gerek.

Abel Xaiver

Kendi yorumumdur fakat tarz konusunu yüzüne gözüne bulaştıran bir adam olarak görüyorum.Bi insan ''tarz'' takılacam diye de bu kadar sık saçıyla başıyla oynamazki.Yine de bu sayfada yer alacak kadar kendinden söz ettirmesini biliyor.

*Sonuca bir baktık ki Fransız'lar bu tarz konusunda epey önde.''Fubolcu dediğin efendi takılır,efendi giyinir.'' mantığının yanı sıra böyle renkli simalar futbola ayrı bir güzellik katıyor

Tüm bu tarz kardeşlerimize inat;sahada bile kendi tarzını yaratabilen Cantona abimize saygılar..

(bkz: bombalasi.com )
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

husoeagle

içlerinde en tarz sahibi ilhan bence
bir başka duruyor

CHEm !

ibrahim toraman belli etmese de o da çok tarz birisi
Allah kitap Beşiktaş

freedom forever

Katılıorum ibrahim toraman da karizma
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

CHEm !

onlardan tek eksiğim var o da medyatik olmaları 8)
Allah kitap Beşiktaş

Elerosse

Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

carsi52

İlhan Mansız gibisi yok.Adam ayrı bir karizma tarz.
Bölünür senin için uykular!

Dem@

Djibril Cisse VE İLHAN MANSIZ tarzları güzel beğeniyorum

Simurg

Abel Xaiver
korkuyorum öyle tarzmı olur ya hiç yakışmamış bence
ceme katılıyorum  :askİbrahim toraman :ask acayip karizma birisi :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Dem@

şekinini gene koymuş ibrahim toroman da (:

bu rada hollanda milli takımında oynayan david de harika gözlüklerle maça çıkmasına bayılıyorum (:

eyup1903

en karizması pascal dı
hele o papatya kolyesi mükemmeldi