Ana Menü

Kralkartal.com İsim Değişikliği.

Başlatan [KralKartal], Eylül 07, 2007, 16:14:21

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

adınız değil safınız belli olsun yeter

SATUKBLADE

zaten herkesin safı belli herkes BEŞİKTAŞ TARAFTARI   ;)  ;)  ;)

eRe

arkadaslar tamam sitenin ismini degistirdiniz oylama yaparak bu kararın alınması ve o zaman herkesın verılen karara saygı gostermesı daha olasıydı ancak kendı yonetımınızde kararı alıp bıze acıkladınız
çArşı nın karsısında degılsınız ben buna gonulden ınanıyorum
sonucta bende once BESIKTAS taraftarıyım sonrada en yuce taraftar grubu ÇARŞI nın sevdalılarındanım
ancak sıte ısmı konusunda bır uzuntum var
kralcarsı olmus kralkartal
yanı burda degısen sıte ısmı degıl burda degısen carsı
yanı burda tepkı carsıya goruntusu var
ben bu yuzden dolayı sıtenın ısmının kralkartal degıl bastan sonra degısmesını ıstıyorum
eger kralkartal olursa aklımda sıtenın ısmının tepkı olarak degıstıgı degıl carsıya tepkı oldugu kalıcak
her ne kadar ıcınızdekılerın yuzde 90nın carsı sevdalısı oldugunu dusunmeme ragmen

saygılarımla
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

hAlil21

Ulan Herkes Çarşı'lı Oldu Çıktı,Sanki birileri ÇARŞI'ya laf ediyormuş gibi..

Çarşı internetten ''Ben çarşıyım ulan asarım keserim..'' ''Çarşı tektir Çarşı'nın ismine dokunulmaz..'' vs.. demekle açıklanamaz..!

Çarşı

Sizin sakız ettiğiniz kadar aciz değil;

Benim ağzıma alırken destur çektiğim bi ilahtır..!

Şu da bir gerçek ki; Çarşı olmaya çalışmakla Beşiktaşlılığın derecesi ne artar ne azalır,bunu kafanıza sokun..

Sitemizin İsmi KRALKARTAL'dır bundan böyle..

Hepinize Hayırlı İşler..
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Eylül 08, 2007, 20:27:34
Arkadaş aklı sıra dalga geçti.
Asıl demek istediği şey o değildi.

Çarşı elbetki rantçı değil.
İçinde rantçılar olabilir.
Ama bunu Çarşı'ya yormak yanlış.

Ya nereye dalga geçiyorum ya .
Bu kadarıda ayıp vallahi .
Siz demiyormusunuz Çarşı rantçı bilmem ne :)
Ben çıktıktan sonra yazmasan da iyi olur .
Sürekli aynı davadasın muhalefet falan o zaman sende bana muhalefet yapıyorsun .
Evet laf bulamadın ve sustun bu kadar basit .
Hala aynı şeyi tekrarlıyorsun beğenmezsen çek git falan .
Bu konu tartışılmayacaksa basarsın kiliti olur biter .
Ağzınıza alırken destur çektiğiniz bir topluluga 'Rantçı' diyerek yaptıgınız saygısızlığa ne demeli peki ?

.FŞ

eRe

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Eylül 08, 2007, 20:55:30
arkadaslar tamam sitenin ismini degistirdiniz oylama yaparak bu kararın alınması ve o zaman herkesın verılen karara saygı gostermesı daha olasıydı ancak kendı yonetımınızde kararı alıp bıze acıkladınız
çArşı nın karsısında degılsınız ben buna gonulden ınanıyorum
sonucta bende once BESIKTAS taraftarıyım sonrada en yuce taraftar grubu ÇARŞI nın sevdalılarındanım
ancak sıte ısmı konusunda bır uzuntum var
kralcarsı olmus kralkartal
yanı burda degısen sıte ısmı degıl burda degısen carsı
yanı burda tepkı carsıya goruntusu var
ben bu yuzden dolayı sıtenın ısmının kralkartal degıl bastan sonra degısmesını ıstıyorum
eger kralkartal olursa aklımda sıtenın ısmının tepkı olarak degıstıgı degıl carsıya tepkı oldugu kalıcak
her ne kadar ıcınızdekılerın yuzde 90nın carsı sevdalısı oldugunu dusunmeme ragmen

saygılarımla

ben zaten bosa konusuyoruz
hepinize eyvallah
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

tugrul44

bu olay hiç yakışmadı ..kolpa basının oyununa gelinmemesi gerekir ..adı üstünde kolpa yalancı eyyamcı
ÇARŞI ile ilgili bi çok şeyi yani herşeyi bulabildiğimiz bi sitenin böyle bişey yapması çok abes oldu bence bunca çabadan bunca emekten sonra pesmi edilicek bukadarmıydı yani herşey yazık harcanan emeğe... elbet bu yanlıştanda dönülücektir...
ayrıca ÇARŞI bi grup değil büyük Beşiktaş taraftarının ismidir bana göre ...bu ismi yaşatmak ve daha ileriye taşımak boynumuzun borcudur...çünkü ÇARŞI her yerde!!!!!

BJK_06

vay bee...işi gücü bıraktık sitenin adını konuşur olduk...bırakın arkadaşlar isim için girilecekse girmeyin...siteye emek veren insanlar bu konuda bir görüş yayınladılr iyi yada kötü kabul etmek zorundyız..bazı şeyleri edemesekde ama...
kralkartal ismi hayırlı olsun

2 dia 2 muerto

Bu sevdadan vazgeçmeyiz !..
Vazgeçeni affetmeyiz !

.FŞ

tugrul44

çok iyi bi reklam oldu gerçektende bütün siteler burayı konuşuyo ama herkez olmadı diyo olmadı .........
ÇARŞI bölünemez bir bütündür...olan gene bize oluyo basın gene galip yazık .... :(

mdc

Alıntı yapılan: tugrul44 - Eylül 09, 2007, 00:53:47
çok iyi bi reklam oldu gerçektende bütün siteler burayı konuşuyo ama herkez olmadı diyo olmadı .........
ÇARŞI bölünemez bir bütündür...olan gene bize oluyo basın gene galip yazık .... :(

Ne reklamı ? neyin reklamı ?
Kime yaptırmışız ?
Spor3.com konusuna yazdığım sitenin editörlerine rica ettik cümlesini bile ciddi anlayan aptallar var.
Bu sitenin geçmişi 4 seneye dayanır.
Bırakında o kadar takip etsinler.Beşiktaş taraftarı ne düşünüyor bu konu hakkında diye.
Bizim domain değiştirmemizin ilk adımları aylar öncesinden tartışıldı !
Bizim beynimiz yokmu ki siz bize basının gazına geliyorsunuz diyorsunuz.
Bırakın ya.

Otuz defa yazdık,değişikliğin nedeni Çarşı'nın düzelmesi için kendi çapımızda bir tepkidir diye.
İsim değişikliğini istemeyen,
Forum yönetimine rest çeken girmesin arkadaş
Çokmu zor.
Çarşı içinmi varsınız
Beşiktaş içinmi ?

Önce buna bir karar verin
Daha sonra vardığınız sonuca göre site bulabilirsiniz.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

BJK_by-Ram

aslında bir veda havası başlığına yazmak isterdim ama nedense yazamadım

kahpe pusulara geldik
vurulduk ama ölmedik
ferdi aslan ölürmü sandın
bir giderken 1001 geldik

hayat biter,alem biter,ortam biter,ÇARŞI BİTMEZ.

Şahsen yanlış bir karar olarak algıladım ama hayırlısı oLsun umarım eğri oturup doğru konuşup tek bir kişinin kararıyla değilde ortak bir kararıdır Yönetimin...
B J K ! 

KARA SAPLANTIM!

PÝSKO

yanlışın yanlışı böle bişey olmasını bekliolarmış bazıları asıl rant sanal alemde yapılıo çarşı ulan

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Eylül 09, 2007, 02:05:31
İsim değişikliğimiz Çarşı'yı karalamak amacıyla yaptığımızı düşünenlereydi.

Alıntı yapılan: mdc - Eylül 09, 2007, 01:01:03

Otuz defa yazdık,değişikliğin nedeni Çarşı'nın düzelmesi için kendi çapımızda bir tepkidir diye.

Anıl sen üstte isim değişikliğinin Çarşı'yı karalamak adına olmadığını beyan ediyorsun ama bak altta ne yazıyor .
Çarşı ' nın düzelmesi için ortaya konan bir tepki diyor arkadaşımız .
Yani şu anda burada Çarşı karalanmıyor mu ?

.FŞ

Non Mollare Mai

Evet işte yazıyor yukarıda.
Ben Çarşıyı karalamak amacında yaptığımız bir şey değil olamaz dedim.
Duru'da kendi çapımızda koyduğumuz bir tepki dedi.

Bu tepki kime ? Rantçılara. Ferdi Aslan'a namertçe kurşun sıkana.
Böyle kişileri içerisinde barındıran kişilere..

Ya biz anlatamıyoruz yada sen bir türlü (!) anlayamıyorsun.
edit