Ana Menü

Fener'e var, Kartal'a yok

Başlatan akbaba71, Eylül 06, 2007, 11:21:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Basketbol Federasyonu ile Beşiktaş Cola Turka arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Avrupa'nın en büyük kulüplerinden biri olan Maccabi Tel Aviv'in 6 Ekim'deki sezon açılışı maçına davet alan siyah-beyazlılar, TADIM Türkiye Kupası elemelerinin aynı tarihe rastlamasıyla zorda kaldı. 4-5-6 Ekim'de maçların oynanacağı D Grubu'nda yer alan Beşiktaş, 1-2-3 Ekim'de A ve C Grubu maçlarının oynanacağı ilk ayağa kaydırılması için federasyona başvursa da red cevabı aldı. Ancak A Grubu'nda yer alan F.Bahçe'nin, Bosna'daki bir turnuvaya katılması için maçlarının 2. ayağa kaydırılması siyah-beyazlıları isyan ettirdi.

"F.BAHÇE KOLLANIYOR"

Şube Sorumlusu Şeref Yalçın, federasyonun tutumu nedeniyle sadece kendilerinin değil Türk basketbolunun da önemli bir prestij kaybına uğradığını belirterek, "Aynı Federasyon, Türkiye'de sadece F.Bahçe'nin yararlanabileceği bir yönetmelik değişikliği ile Damir Mrsic ve Gergana Baranzova'nın yararlanabileceği bir statü yaratılmıştır. Lig başlamadan önce bu taraflı uygulamaları endişe ile izliyoruz" şeklinde konuştu.

06.09.2007   

Kaynak : Sabah
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

selim386

Bu basketbol federasyon başkanının görev süresi ne zaman dolacak.bıktım usandım bu adamdan.

gözzde_bjk

bu kadar barız bi hata(ıyımser bısekılde hata demek ıstıyorum!)eger federasyon tarafından duzeltılmeden uygulanırsa vah gelen yenı sezonun halıne!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

erkann

eRe

dusmanlık yapan o kadar cok yonetım gordum ancak bu kadar barız bı sekılde bıze savas acmalarınada bırının dur demesı lazım
o kurum taraflı olamaz olmayacaktır
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

robinho

Siz bilmiyorsunuz ama bu adamın oğlu Beşiktaş yıldız takımında oynuyor haberiniz varmı bilmem ama ben basket maçında 1-2 kez karşı karşıya geldim..Adı Mert Demirel.. :D