Ana Menü

Amigo Alen Hakkında Herşey

Başlatan kartalizma11, Kasım 20, 2006, 22:05:20

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

speedy eagle

alen abiyi cok cok yakından tanımıyorum ama takip ettıgım ve bildigim kadarıyla 10 numara bi adam.
o bizim yuregimizin sesi.
Aşıgınım yanında olamasamdaaa....

Çarşı10-ur

alen dusecek harun gelecek
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

ufocan

O AMİGO DEĞİL O BİR MANYAK:-) ;D

@LAYINA GİDER

alen abiyi çok seviyoruz bende nosu bile varbe

kartalizma11

Alıntı yapılan: boss - Kasım 21, 2006, 00:23:32
1.Alen abi senin kankanmı eger oyleyse nıye acıosun onla konusabilirsin veya yazını editle.
2.Caps lock u kapatmanı öneririm sanki bende topic e bakarken alen abiyi elestiren birisi diye girdigim topice.
3.Çarşılı diye bi kavram yoktur ben dahil tribünde benm kaç tane arkadasım varsa uzerınde hiç bi tane ÇARŞI yazan polar vs. bulundurmaz harbi tribün e takılan adam. bende giyiyorum ama dernegin cıkardıgı urunlerden forza beşiktaş urunlerınden yani
4.Çogu kisi acıklamış biraz daha araştırırsan bütün bilgileri edinirsin. ;D

ben sadece onunla ilgili bilgileri tam olarak merak ettim onu az çok  bende tanıyorum ayrıca burda sizin sölediklerinizi alen abide okuyo dikkatinizi çekerim. ayrıca benim görüşüm çarşılıyım diye bi kavram oldu neden diye sorarsan nerde çarşı desek akla ilk gelen BEŞİKTAŞ bunu fb lilerde sölüyo gs lilerde cevap için teşekkürler

kartalizma11

Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Kasım 21, 2006, 17:54:23
alen abiyi çok seviyoruz bende nosu bile varbe

alen abinin nosunu kendinde sakla (ADAM)'a musallat olmasınlar ama kebap yemek için arıyabiliriz versene  noyu :D

kartalizma11

Alıntı yapılan: bjkolik@19 - Kasım 20, 2006, 22:53:28
1966 doğumlu
79 dan beri tribünde
91 den beri amigo
aleni ocakbaşını 2001de açtı
ama asıl mesleği  kuyumculuk...
lise yıllarında okulun futbol takımında oynuyormuş.
çeşitli sebeblerden ötürü kendisinin dediğine göre "lisede final yapamadık" der.
bu ülkedeki çoğu aydından ve çoğu entelden daha bilgili ve kültürlüdür.
edebiyatı sever hatta Alen abi kağıdı kaleme alıpta bi şeyler yazınca bizi bizden iyi anlatır..
Ahmet arifi çok sever Alen abi
kendisinin değimiylede aşırı duygusal biri..
ocakbaşında nazım hikmetin "yaşam bir ağaç kadar hür ve tek vede bir orman gibi kardeşcesine" mısraları yazar.
1 tane kızı vardır 3-4 yaşlarında
Alen abi bi tanedir öyle bi amigo bu ülkeye bidaha kolay kolay gelmez

eyvallah kardeşim bende böle bi açıklama bekliyodum bu açıklama sadece beşiktaşlılar için değil başkaları içinde olsun (ADAM) olmak için onun yaptıklarını yapsınlar örnek bi amigomuz var saygılar...

Çarşı10-ur

eger ufo o lafı harun abıye demıssen yemın ederımkı agzını burnunu patlatırım senın
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

BerkAy1903

hım demekki ondan kebabçımıssın dioz:D
19o3

ufocan

Alıntı yapılan: Çarşı10-ur - Kasım 26, 2006, 12:43:05
eger ufo o lafı harun abıye demıssen yemın ederımkı agzını burnunu patlatırım senın

ne dyosun ya sen  ben o lafı espiri olsun die söyledim alen abiye -alen abiye yapılan besteyi düşün hatırlarsın amigomusun kebapçımısın yksas reklam yıldızımısın anlayamadık sen ne ayaksın alen abi sen manyak mısın- anladın mı şimdi he. aayrıca bende haarun abiyi sewiyorum ,inanmıyosan kapalı üsttün dikkatine adlı topiği oku

dejembeji

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

dishi_eagle

beşiktaş - tribün - amigo kavramının yaratıcısı ...
tanımasamda kartalımın yanındasın. :D

kartalizma11

Alıntı yapılan: Çarşı10-ur - Kasım 26, 2006, 12:43:05
ne diyosun kardeşim sen saçmalama adam normal bişey söledi

ufocan