Ana Menü

İşte bİZ Böle Bir Takımız !!!

Başlatan yuNuS1903, Eylül 01, 2007, 00:39:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Çok güzel bir davranış.Ama fener için yeter inşaallah gruptan çıkamazlar ;D
Bölünür senin için uykular!

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

kara kalem

Bugüne dek hiç birisini desteklemedim, bu andan sonra da desteklemek gibi bi' niyetim yok fakat klüp yapılması gerken açıklamayı yapmış. Tebrikler.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

egge

bende fener hariç hepsini destekliyorum adamlar kendi cumhuriyetlerini kurmuş orada yaşıyorlar TEK CUMHURİYET TÜRKİYE CUMHURİYETİ
HeR zAmAn HeR yErDe SeVgİmİz İçİnDe ÖlÜm GeLsİn İsTeRsE gÖzLeRdE bİr DaMlA yAş KaLbİmİzDe BiR aŞk sEnSiN BEŞİKTAŞ(K)

keskinli

Alıntı yapılan: egge - Eylül 01, 2007, 15:08:07
bende fener hariç hepsini destekliyorum adamlar kendi cumhuriyetlerini kurmuş orada yaşıyorlar TEK CUMHURİYET TÜRKİYE CUMHURİYETİ
bende ayni kanidayim
kesinlile fenerin basarisini istemiyorum
takim tutmak baska milliyet baska
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

ben fener haric butun turk takımlarını destekliyorum ama fenere karşı avrupada olumlu/olumsuz bi dileğim yok yenerlerse ulke puanını artırırlar yenilirlersede kendileri kaybeder
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

asil1903

ne kadar ezeli rakip olsakta ülkemizin özellikle son yıllarda büyük çöküş içine girmesinden dolayı fb ve gs ye başarılar diliyorum... erciyese özellikle başarılar diliyorum... 2.ligde oynayan bi takımımız avrupa da yüzümüzü güldürürse bu ülkemiz için büyük sükse olur...

MeLo

Avrupa'daki tüm takımLarımızın başarılı olmasını dilerim.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Dem@

BEŞİKTAŞ'a yakışır bir açıklama olmuş

kara kalem

Oktay Abimizi öldüren, Şampiyonluklarımıza kan dograyan, İstanbulspor'u ''uzatmalarda ki penalatı !'' ile yenen Galatasaray Fener'den iyi mi ?
kalem sana akan, kara senin sevdan.

CHEm !

kulüp üstüne düşeni yapmış yapıcak ta..
ama inşallah rezil olur gelirler
Allah kitap Beşiktaş

SercanBjk

Yönetim bence örnek bir davranış sergiledi. Karşı çıkan arkadaşalr taraftar gibi düşündükleri için çıkıyorlar,ancak yönetim taraftar gibi davranamaz Beşiktaş'ın hakkını korumakla idare etmekle ve rakiplere ilk önce barış eli uzatmakla yükümlüdür. He taraftar olarak bende Erciyes harici Galatasaray ve Fenerbahçe'ye sonsuz başarısızlıklar temenni ediyor ve ekliyorum. İNŞLLAH REZİL OLUR ÖYLE GELİRSİNİZ..!!!

ahmet1903

ulukartal

Alıntı yapılan: kara kalem - Eylül 01, 2007, 14:55:38
Bugüne dek hiç birisini desteklemedim, bu andan sonra da desteklemek gibi bi' niyetim yok fakat klüp yapılması gerken açıklamayı yapmış. Tebrikler.

ALKIŞŞŞ