Ana Menü

Şampiyonlar Liginde Rakipler Belli Oldu

Başlatan mdc, Ağustos 30, 2007, 03:26:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

hepside zor
zaten sampiyonlar ligi zor
bu zorlukta ne kadar puan cikarabilirsek kar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

blackwhite--Pelin

ya bi stuttgart olursa ben brda sevincten ortaligi yikarim yaa
cok fena aglarim sevincten cunku mac hasretiyle yaniorum ... :cry

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Non Mollare Mai

Liverpool - Porto - Marsilya

Zor bir grup değil. En kötü 3. oluruz.
Ama inanıyorum bu gruptan çıkacağımıza..

Fenerin grubu daha zorlu.. ( İnter , Cska Moskova , Psv )
edit

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

erkann

Fena bir grup değil bence ne zor ne kolay diyelim hadi hayırlısı

eyup1903

eRe

liverpool gibi cok ustun bir klup olmasi iyi cunku bolece 2.lik icin sansimiz artar.sonrada onemli olan kendi sahamizdaki maclari kazanmak

AYRICA 4 EKIMDE BJK-PORTO macinda yaninizdayim
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ugur24

seribaşı takımlardan inter'in gelmesini çok istemiştim ama olmadı..ayrıca fenerbahçe'ye düşmesi sinirimi bozdu..
çektiğimiz kuranın hiçte kolay olduğunu düşünmüyorum..porto ve liverpool hakkında konuşmaya gerek bile yok..
marsilya'dan en az dört puan almamız gerekli..ilk maçımızın marsilya'da olması avantajımız diye düşünüyorum..
grupta porto ile yapacağımız maçlar sonucu belirleyecek..liverpool'dan alacağımız her puan ekstra olacaktır..
eğer liverpool porto'yu zor ama hem ingiltere'de hemde portekiz'de yenerse bizim için muhteşem sonuç olur..
ben en kötü ihtimalle üçüncü oluruz diye tahmin ediyorum..ikinci tura yükselme konusunda ise umutsuz değilim..

mfemek

Allah'ın izniyle çıkacağız inşallah. Bence portodan hem kendi sahamızda hem rakip sahada en az bi galibiyet olmak üzere puanlar alırsak çıkarız. Yani kritik maçlarımız portoyla. İnönü'de o ingilizleri de...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

carsi52

Çok zor bir gruba düştük.Portoyu inönüde yenersek gruptan çıkarız bence.
Bölünür senin için uykular!

osi_bjk

zor bi grup ama cıkacağımıza inanıyorum.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

cinc

marsilya yı iki mactada yeneblrz  portodan 4 puan cok ii olur livepool da garantiler bi maca yedeklerle cıkarlar onlarıda yeneriz ya da gene yenlriz o ayrı:D  bu sonuclarla cıkarız gruptan ! inşş dediim gibi olur tek isteim bu !! ama yine de sölemk kolay allah yardımcıları olsun futbolcularımızın! :bayrak
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

ugur24

keşke liverpool ile son maçımız inönü'de olsaydı..geçen yıl galatasaray maçında olduğu gibi yedeklerle gelirlerdi.. :-\

asil1903

ben her zaman dediğim gibi eğer bu takım kendi ismine yakışır futbolu sahaya yansıtırsa başarılı olmamak için hiç bir neden görmüyorum... geçen sene özellikle d.bükreş ve leverkusen maçlarında gösterdiğimiz mücadelenin yanında biraz daha profesyonelce hareket edebilseydik sonuç çok daha farklı olabilirdi... inşallah bu sefer mücadelemizin yanına profesyonelliğimizide koyar avrupaya damgamızı vururuz...