Ana Menü

Soru Cevap | Ne-Nedir-Nerededir-Nasıldır?

Başlatan hAlil21, Ağustos 25, 2007, 19:35:26

0 Üyeler ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

DIABLO

Mevcut kullandığım xp işletim sistemim yavaslamasindan dolayi format cekicem yalniz eski xp cd mi kaybettim guvendiginiz program veya isletim sistemi indirebilecegim site veya forum varmidir ?
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

El Colgado

iki çocuk var bunlar dini okulda eğitim görüyorlar, birbirlerine karşı ilgi duyuyorlar ama çocuk olduklarından bir şey söylemiyorlar. aradan vakit geçiyor kız ve babası bir şey için oğlanın yaşadığı yere gidiyorlar. karşılaştıklarında yeniden ilgi duyuyorlar birbirlerine ve açılıyorlar. aralarında duygusal bir bağ oluşuyor. sonra çocukken gittikleri dini okuldaki bir kız da oğlana ilgi duyduğundan kıskanıyor ve iftira atıyor benimle de ilgilendi, ikimizle de ilgilenmiş oldu diye. otuz yıl sürgüme gidiyor çocuk hatta eyyubilerle savaş falan yapıyorlar.

bu filmi hatırlayan var mı, ismini anımsayan???

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Batuhan

15.000'e kadar LPG'li araba arıyorum arkadaşlar.

Tavsiyesi olanlar lütfen fikirlerini yazsınlar.
Koca hestiy aya bedenem ?

[KralKartal]

Her araba LPGye uygun degildir, buna dikkatet, nette alacagin araba icin arama yap olmadi ingilizce ara, lpg profesyonel biri tarafindan takilmis olmali tabiki, bunu demeye gerek yok.

Var mi bir araba (tipi/marka)kafanda?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Batuhan

2004 Model,1.2 Olanını buldum. Performans önemli değil.Okula gidip gelirken kullanacağım.

Az yaksın,biraz da tasarımı iyi olsun dedim.Bu çıktı :)

Delirdik

Bunun fiyatı nedir batuhan
yani ilandaki fiyatı :D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Batuhan

14500 istiyordu.
Araba pertten çıkmaymış az önce öğrendim.Araştırmalar devam ediyor,olmazsa Clio 1 düşüneceğiz.

Delirdik

hey maşallah :P sonuçları paylaş bizlede ;)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Ford fiesta da iyi arabadır. İlk arabamdı az yakardı baya dizel alsan 16-17 ye bulursun. Ya da hyundai getz de bulabilirsin.o fiyata daha aşağıya da bulursun
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

Suzuki Swift'e bakabilirsin ancak fiyat 16-17'yi bulur.

Daihatsu'nun Sirion ve YRV modelleri de uygun olabilir. Ama YRV fazla yakabilir. Bizim millet bilmeden yargıladığı için bu markaları birine sormamanı kendin araştırmanı öneririm. Daihatsu, Toyota bünyesinde bir marka.

Son kasa sirion:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daihatsu-acil-satilik-sirion-149047012/detay

bir önceki kasası:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daihatsu-ozkanogullari-2004-daihatsu-sirion-1-3-16v-149644585/detay

Hangi şehirde olduğunu bilmediğim için örnek olarak attım bu yukarıdaki ilanları. Yalnız üstteki yazdığım nedenden dolayı Skoda, Seat, Dacia, Daihatsu gibi markaların ikinci el piyasası ölü. Eğer ileride satarken ne yaparım diye düşünüyorsan şimdiden bu markalara bulaşmamanı öneririm.

RCA

That's me.