Ana Menü

Soru Cevap | Ne-Nedir-Nerededir-Nasıldır?

Başlatan hAlil21, Ağustos 25, 2007, 19:35:26

0 Üyeler ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

Mp3 Acıların Çocuğu-Emrah

gerek kalmadı :)

This message has been edited by Free İdea
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

onaT

abi "sev" beni mp3ü olan varsa msn verebilirmi ordan yolalar

Batuhan

msn ye girebilen var mı ?

bende şifreyi girip onaylıyorum 30 dk oldu hala girmedi,exit yaptım ama hata raporu verdi gönderme falan olandan...

sorun bende mi sizdede var mı
Koca hestiy aya bedenem ?

erdibatmaz

çoğu kişide varmış bende yok ama arkadaş,13-14 kişi koptu dedi demekki genel
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

kara kalem

Liverpool - Arsenal maçını star yayınlayacak mı ya da izleyebileceğimiz bi' kanal var mı ?
kalem sana akan, kara senin sevdan.

Onur*

01:00'da star da maç özetleri var.
oradan takip edebilirsin abi..
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

sercAn1903

güzel bir soru size :)

sibirya kurduna İst-Sarıyer de  bakabilirmiyim? yani soğuğu seviyor diyorlarya o yüzden sordum. alabilirsem alıcam hayırlısı ile.

Mucizevi Alamet  te varda galiba ama nerde oturuyor bilmiyorum :)
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Alves

Alıntı yapılan: bjk1940 - Nisan 23, 2008, 22:35:21
güzel bir soru size :)

sibirya kurduna İst-Sarıyer de  bakabilirmiyim? yani soğuğu seviyor diyorlarya o yüzden sordum. alabilirsem alıcam hayırlısı ile.

Mucizevi Alamet  te varda galiba ama nerde oturuyor bilmiyorum :)

Bakarsın
Adı üzerinde sibirya kurdu :D
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

Simurg

http://www.youtube.com/watch?v=SuBTZEZfL3o

bu videonun arka fonundaki şarkıyı bu versiyonuyla bulabilirmisiniz + 2 rep vercem ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

Can sağol benim paylaştığın için +2 rep

BEŞİKTAŞK

Alves

Alıntı yapılan: Simurg - Nisan 24, 2008, 18:26:56
Can sağol benim paylaştığın için +2 rep

Rep için yaptığımı düşündüğün için repleri geri almanı istiyorum
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

Alves

Milli Mücadele Döneminde Ruslarla neden yakınlaştık
Tarihi kuvvetli yada bilen arkadaşlara soruyorum

Simurg

1917' de Rusyada Bolşevik İhtilali sonucu Çarlık Rusyası yıkılmış Sovyet Rusya' nın temellleri atılmıştır. Sovyet Rusya yönetimi ilk iş olarak Brest Litovsk antlaşmasını imzalayarak 1. Dünya Savaşı' ndan çekilmiş ve Gizli antlaşmaları açıklamıştır. Bu durum komünist rejimin kurulduğu Sovyet Rusya' nın itilaf devletleriyle tamamen ters düşmesine sebep olmuştur. Bunun yanında Sovyet Rusya Komünist rejimini genç devletlere ihraç ederek ihtilali yaymayı böylece Kapitalist Batı karşısında Sosyalist bir doğu ittifakı kurmayı amaçlamıştır. Bu sebeplerle Sovyet Rusya milli mücadeleyi her alanda desteklemeye çalışmıştır. Yani Türklerin İtilaf Devletleri karşısında kazandığı zafer Sovyet Rusya nın bakış açısına göre aynı zamanda Kapitalist düzene karşı kazanılmış bir zaferdir. :)

BEŞİKTAŞK

Simurg

Ayrıca Boğazlar, Anadolu ve Ortadoğu İngiliz, Fransız, İtalya gibi güçlü devletlerin işgali altında. Rusya bu devletlerin Osmanlı ile ilgili niyetlerini biliyor. Çünkü daha önce gizli anlaşmaların içinde olan devletlerden birisi.
Dolayısı ile Özellikle Boğazlarda dönemin süper gücünün olmasından kesinlikle rahatsız.
Kısaca eski dostları artık düşman. Çünkü farklı kutuplardalar (Sosyalist-Kapitalist). Yani "düşmanımın düşmanı dostumdur" politikası kısaca. ;D

BEŞİKTAŞK

Cem Goren

önemli bi soru akatlarda playofflarda bilet fiyatları nasıl olur
altın kapılarımız kan oldu tayfun