Ana Menü

Soru Cevap | Ne-Nedir-Nerededir-Nasıldır?

Başlatan hAlil21, Ağustos 25, 2007, 19:35:26

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

yeni almamışmıydın batu? satmaya mı karar verdin? :/
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Batuhan

Aslında yaza veya gelecek yıla satmayı düşünüyorum açıkçası :)

Arabanın dış görüntüsüne alışamadım ya.Alırken çok beğenerek almıştım ama şimdi nedense arkası çok çirkin görünüyor gözüme :I

Üstüne 2-3 birşey daha koyup daha yeni daha spor görünümlü birşeyler bakmak istiyorum.
Koca hestiy aya bedenem ?

beckyZWICKY

renault olması düşündürüyor biraz.. sağlamlığı, parçaları, kalitesi ve ömrü nasıl acaba.. pek bilgim yok bu markayla ilgili.. ama görüntü güzel.. 2bin motor 150 beygir.. istekleri karşılar..

ama yeterli değil sanki be kanka.. değiştirirsem değiştirdiğimde benimkinden daha fazla göze çarpacak bi araba olmalı ki değiştirdiğime değmeli :) )))

unutmam gereken..

RCA

Yeterlı değil diyorsan bunu beğenmediysen maslak oto sanayi de pasaoglu chip tuning sahibi tanıdığımızdır arabasını satıyordu 2000 seat ibiza 380 beygir al kanka o seni doyurur :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Batuhan

Megane 3 Coupe diyorum o halde.

http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-ayin-araci/70015-rfc-ocak-ayinin-araci-megane-3-coupe.html

Aracı bizzat inceleme fırsatı buldum.Birkaç ekleme ile çok güzel görünüyor :)

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: Batuhan - Şubat 16, 2014, 22:06:30
Aslında yaza veya gelecek yıla satmayı düşünüyorum açıkçası :)

Arabanın dış görüntüsüne alışamadım ya.Alırken çok beğenerek almıştım ama şimdi nedense arkası çok çirkin görünüyor gözüme :I

Üstüne 2-3 birşey daha koyup daha yeni daha spor görünümlü birşeyler bakmak istiyorum.

sev arabanı kardeşim her zaman sev.. an gelir canın o arabaya bağlı olur.. :)

en başında o araba "SENİN" bunun bilincinde ol hep.. bende eskiden peugeot vardı ve benim kendi gözümle en güzel araçtı öyle görmek istiyodum öyle görüyodum.. sonucta benimdi.. Senin olan bişeyi kötü gözle görme :) her türlü işini görebilecek araban var sonuçta.. batuuuu, metroyu otobusu falan mı özledin sen bakiim :P :P

unutmam gereken..

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: RCA - Şubat 16, 2014, 22:10:32
Yeterlı değil diyorsan bunu beğenmediysen maslak oto sanayi de pasaoglu chip tuning sahibi tanıdığımızdır arabasını satıyordu 2000 seat ibiza 380 beygir al kanka o seni doyurur :D

ilanı varmı kanka.. resimleri falan

unutmam gereken..

RCA

yok oğlum takılıyorum. Almazsın sen o arabayı zaten. 380 beygirle de baş edemezsin.

Batunun dediği doğru megane 3 coupe fena değil. Ben motoru ve iç bölümünü beğenmediğimden pek tavsiye etmiyorum ama spor görünümü güzel gayette

That's me.

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: RCA - Şubat 16, 2014, 22:14:47
yok oğlum takılıyorum. Almazsın sen o arabayı zaten. 380 beygirle de baş edemezsin.

Batunun dediği doğru megane 3 coupe fena değil. Ben motoru ve iç bölümünü beğenmediğimden pek tavsiye etmiyorum ama spor görünümü güzel gayette

bende onu dicektim.. görüntü güzel ama benimki gibi 1.6 motor ve beygiri cok yüksek değil 100-120 beygir civarları falan.. güçleri benimkine benziyo.. cezbedici yönü yok değiştirmek için.. neyse artık elimizdekini sevmeye devam edicez galiba :D :D

unutmam gereken..

Batuhan

hep hayal etmişimdir aslında,beyaz bir SUV sahibi olmayı.

Tam bir aile babası var benim içimde,hiç merakım yok basmaya falan.

beckyZWICKY

benim içimde neler var bi bilsen kardeşim ahahaha :lol   :muha

unutmam gereken..

RCA

That's me.

[KralKartal]

baslik konusundan iyice cikti, geyige donustu donusecek arkadaslar, ornegin burdan devam edebilirsiniz

http://www.kralkartal.net/index.php?topic=32516.msg559521#msg559521

yada ayri baslik acin:)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi