Ana Menü

Ergin Ataman:"Şampiyonluk İçin Herşeyimizle Çalışıyoruz"

Başlatan BjKli_10-ur, Ağustos 21, 2007, 18:55:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BjKli_10-ur

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, yeni sezon öncesi hazırlıklarını Beşiktaş Cola Turka Arena'da yaptığı antrenmanlarla sürdürüyor. Çalışmalarının ilk bölümünü tamamladıktan sonra kamp için İtalya'ya gidecek olan Siyah Beyazlılarımız'da Coachumuz Ergin Ataman, hazırlıklarla ilgili internet sitemize özel açıklamalarda bulundu.   
Yeni sezon hazırlıklarına Ağustos başında başlayan Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız'ın çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürdüğünü söyleyen Ergin Ataman, "Yeni yabancı transferlerimizden Nicevic de bugün kadroya katılıyor. Diğer yabancı oyuncularımız da hafta içerisinde gelerek, takımdaki yerlerini alacaklar" dedi.

4 Eylül'e kadar tam takım olarak çalışmalara İstanbul'da devam edeceklerini söyleyen Ataman, "4-23 Eylül tarihleri arasında ise İtalya'da hem kamp yapacağız hem de 13 tane hazırlık maçı oynayacağız. Buradan döndükten sonra da hemen 24-26 Eylül tarihleri arasında Beykoz'un düzenlediği 4'lü turnuvaya katılacağız. Daha sonra da hazırlık maçlarımız devam edecek. Çok yoğun bir çalışma döneminin içerisindeyiz" diye konuştu.

Yeni sezonda yine büyük hedefleri olduğunun altını çizen deneyimli Coachumuz, "Hedeflerimize ulaşmak için herşeyimizi ortaya koyarak çalışıyoruz. Yeni sezonda inşallah Türkiye Ligi Şampiyonluğu ve Avrupa Kupaları'nda ciddi bir başarı almayı umut ediyoruz" dedi.

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız'ın 4-26 Eylül tarihleri arasında uygulayacağı kamp programı şöyle:

4-10 Eylül: Bornio kentinde kamp
11-12 Eylül: Teramo kentinde Beşiktaş Cola Turka, Napoli, Teramo, Roma (4'lü turnuva)
14-16 Eylül: Beşiktaş Cola Turka, Zalgiris Kaunas, Aris Selanik, Teramo (4'lü turnuva)
17-20 Eylül: Teramo kentinde kamp
21-22 Eylül: Bologna'da Beşiktaş Cola Turka, CSKA Moskova, S.Pesaro, V.Bologna (4'lü turnuva)
23 Eylül: İstanbul'a dönüş
24-26 Eylül: Beşiktaş Cola Turka, Beykoz, Galatasaray, Karşıyaka (4'lü turnuva)

Kaynak:Resmi Site

Takım güzel oldu falan ama bu sene lig çok çekişmeli geçecek basketbol takımımıza başarılar
Sensiz geçen günlerin ...

gkhn39

HAYIRLISIYLA BU SENE ŞAMPİYONUZ TABİ TARAFTAR AKATLARI DOLDURURSA......

die-4-u

İnanmak Başarmanın Yarısıysa;
Kartalımız  Yükseklerde Uçacak Demektir...

erdibatmaz

ya 3 tane BEŞİKTAŞ febe maçına gittim hepsindede 15 farkla yenildik zaten toplama takımlar şunları hadlerini bari bu sene bildirelim ama akatların gerçekten güzel atmosferi var
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ugur24

bu sene beşiktaş ve galatasaray çok iyi kadrolar kurdu..en azından zevkli bir basketbol ligi olacağı kesin.. ;)

nbacem

bu sene manyak bir kadro kuruldu inşallah yine sezon ortasında paraları ödeyemiyoz diye göndermezler... ama türk telekomun arkasında 2.olaibliriz diye geliyo ana Çünkü TT.  el amin ve wright yi aldı krizlerdeyim..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

rebel_1903

çok güveniyorum takımımıza çok güzel işler yapıcaz bu sene
aklımm nerde kaçırdım seninlee
sorma nerde sorulmaz bu kimseyee

öyle yürekten seviyorsan aklı başından atacaksınnn kimi yanında arıyorsan önce içinde bulacaksınn offff ulannn offfffffff

noumAyberk

gözzde_bjk

lıg baslamadan ılk kupamızı kazandık bıle bu sene basketbolda ozlenen oyun kesınlıkle gelıcek.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

BJK_06

yabancılardan 2 sini begendim..şu an costa rica da bulunan bir yabancı daha gelecek..takım çok güçlü bu sene