Ana Menü

Nar Kampanyasına Sms’te Eklendi(2. nar sezonu başladı)

Başlatan Simurg, Ağustos 14, 2007, 10:45:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Nar kampanyasına olan büyük ilgiye ufak oyunlarla cevap veren Turkcell tüketim çılgınlığına devam diyor. Müşterisinin ağzına bal sürmeye devam ediyor. İşte detaylar;

Hattınızdaki 20 kontör 250 SMS; 10 kontör de 100 SMS olsun ister misiniz? NAR 250 SMS veya NAR 100 SMS yazıp 2380′e gönderin, hattınızdan düşecek 20 kontör yerine tam 250 SMS veya 10 kontör yerine tam 100 SMS kazanın. Kazandığınız SMS'lerle 1 hafta boyunca tüm Turkcell'lilerle dilediğiniz gibi mesajlaşın.

Kampanya Koşulları:
Nar SMS kampanyamız 20 Temmuz - 2 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyanın süresi 2 hafta kadar uzatılmış ve kampanyadan kampanya süreci geçene kadar 3 defa yararlanılabilir.

Kampanyayla kazanılan SMS'ler sadece Turkcell'lilerle mesajlaşmak için geçerlidir. Diğer operatörlere, yurt dışına ve Katma Değerli Servislere gönderilen mesajlar için kullanılamaz
Nar SMS Paketini aldıktan sonra 1 haftalık süre bitmeden yeni paket alırsanız bu durumda ilk aldığınız paketten kalan SMS'lerinizin üstüne yeni aldığınız SMS'ler eklenir ve süreniz ikinci paketi aldığınız tarihten itibaren 1 hafta daha uzar.
*123*7#'yi arayarak Nar kampanyasından kalan SMS'lerinizi görebilirsiniz.
Kullanılmayan SMS'ler 1 hafta sonunda silinir.
Kurumsal müşteriler kampanyadan faydalanamaz.
Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

banumansiz

abi nekadar bedawa sms de werse kntde werseler
yok
yok
aweanın üzerine yok tanımadım ben
tanımıyorum..

ve gülümse şimdi... ;)

BjKli_10-ur

Turkcell eskisi gibi olamazsın artık :D mağalesef bana da avea yolları görünüyo millet hep avealı oldu
Sensiz geçen günlerin ...

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

unibjkoguz

Bu sevda bitmez hasret bitmez
Alayına gider hic farketmez
Bu alemde ÇARŞI  herkse karşı
Allah affeder ÇARŞI affetmez