Ana Menü

eziklerin resmi sitesi HACKLENMİŞ:D:D:D

Başlatan Catak, Ağustos 11, 2007, 00:17:10

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Catak

FENERBAHÇE RESMİ SİTESİ HACKLENDİ!..  

Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesi, bilgisayar korsanlarının saldırısına uğradı.

Sarı-lacivertli kulübün, ''www.fenerbahce.org'' web adresinde yayın yapan internet sitesine saldırarak hackleyen bilgisar korsanları, giriş sayfasına ezeli rakipleri Galatasaray'ın amblemini koydular.

Bir süre bu biçimde yayında kalan sitede daha sonra Galatasaray amblemi kaldırıldı.

:alkis :alkis :alkis :alkis

alıntıdır maraton.com.tr

ÇATAK

Delirdik

bu benim gözümde rakibe arkadan saLdırmak gibi bişi
kısaca acizLiktir yani.

sanaL bir darbe vurmak istiyorsan kendi eLLeriyLe vaLiLiği göreve çağırttıracaksın :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

AsA

Sacma isLer.. ReeL'de yapacaksin hersey'i..

Dem@

bize ne bize ne yararı yada zararı var çok mu önemli bu tarz konuları açmayın ya

kara kalem

Efendim ezikler söyle, ezikler böyle.

Cidden kabak tadı vermeye başladı. Tamam, hadi bu haber bu bölüme koyulabilecek bi' haber de, Fenerbahçe'nin sitesinin hacklenip, Galatasaray amblemi koyulmasını neden alkışlar bi' Beşiktaş taraftarı anlamıyorum !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

CHEm !

eziklerin birbirlerini yemesi bizi hiç ilgilendirmez
hele bir de sana alemde...
Allah kitap Beşiktaş

mdc

Volkan şimdi birşey diyeceğim
Sonra ayıp oluyor diyorlar

Kendimizi böyle tatmin ediyoruz diyim daha kibar olsun :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Delirdik

Alıntı yapılan: prodigy - Ağustos 11, 2007, 00:50:54
bize ne bize ne yararı yada zararı var çok mu önemli bu tarz konuları açmayın ya

Lütfen bu usLübü kuLLanmayınız.
konuyu açan arkadaşLa sizin aranızda bir fark yoktur.
gereksiz gördüğünüz taktirde moderatöre biLdir e tıkLayarak bunu modLara iLetebiLirsiniz.
bunun yeri direk oLarak forum değiLdir.

Lütfen dikkat
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Konu yanlışlıkla kitlendiş sanırım..YENİDEN AÇTIM :D

Yapana helal olsun ama fenerbahce.org kimlerin elinde anlamak zor..Nasıl hacklenirsin ???

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

adamlara bir gecede iki şok fazla gelmişitir kesin ;D
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

BjKcArsi54

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Anarchy*

Neden sadece sanaL aLemde boyLe seyLer yapıLıyor anLamıyorum..

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

"İstanbul B.B. ile yaptığımız maç sonrasında bazı internet yayınlarında, sitemizin saldırıya uğradığı yönünde haberler yayınlanmıştır. Bu haberler asılsızdır.

İnternet sitemiz dünyadaki örnek altyapılardan birine sahiptir. Sunucularımız üst düzeyde güvenlik tedbirleri ile korunmakta ve 24 saat boyunca teknik yetkililer tarafından gözlemlenmektedir. Aynı zamanda internet sitemiz gelişmiş içerik yönetim sistemleri ve güvenli yazılımlar ile çalışmaktadır.

İddaalar üzerine sunucularımızı sağlayan Kanadalı Softcom ve yazılımlarımızı sağlayan Dijiyama firmalarının yetkililerinden durumun rapor edilmesi istenilmiştir. Softcom ve Dijiyama yetkilileri herhangi bir saldırı gerçekleşmediğini raporlarmışlardır.

Sitemiz 7 gün 24 saat boyunca kayıt altındadır. Haberlerde görüntülenen Galatasaray logolu fotoğraf veritabanımıza ve sunucularımıza gerek ekibimiz, gerek iddia edildiği gibi bilgisayar korsanları tarafından yüklenmemiştir. Dolayısı ile haberlerde yayınlanan görüntülerin sitemize ait olmasına imkan bulunmamaktadır.

Haberlerin yayınlanması ile birlikte tarafımıza, görüntülerin başka bilgisayarda hazırlanıp basına yayıldığı ve gerçek olmadığı yönünde ihbarlar gelmiştir.

Yayınlanan görüntülerdeki saat ve dakikada, internet sitemizin canlı anlatım formatında olduğu ve editörlerimizin internet sitesi üzerinde maçla ilgili anlatım yaptıkları düşünüldüğü zaman, iddaaların gerçek olmadığı zaten anlaşılmaktadır.

Kamuoyuna duyurulur."

??? ???
Aşk bu Aşk !

volkanca.net