Ana Menü

Bobo ' ya 8 milyon Avro ..

Başlatan 2 dia 2 muerto, Ağustos 03, 2007, 15:09:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Kartal'dan FİFA'ya şikayet
Beşiktaş, Brezilyalı oyuncuları Bobo'nun transferi konusunda yaptığı girişimlerden dolayı Fransız kulübü Saint Etienne'i ve Bobo'nun menajerini FIFA'ya şikayet etti.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, Bobo'nun kafasını karıştıran bir tutum karşısında Bobo'nun menajerinin ve Saint Etienne kulübünün FIFA'ya şikayet edildiği bildirildi.

Yapılan açıklamada ayrıca, ''Futbolcumuz Bobo'nun kulübümüzle 3 yıl daha sözleşmesi bulunmaktadır. Saint Etienne kulübünden daha önce Bobo'nun transferi için bir teklif gelmiş olup, başkanımız Yıldırım Demirören tarafından kesin bir dille reddedilmiştir. Buna rağmen futbolcumuzun menajeri ve Fransız kulübü Saint Etienne, Bobo'nun transferine yönelik asılsız haberleri ısrarla medyaya yansıtmaya devam etmektedir

bobo satılmıyor
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ugur24

bu sene bobo'ya git desek bile kendisi gitmez zaten..önünde şampiyonlar ligi gibi bir pazar varken neden gitsin ? ;)

banumansiz

bobomus bırakıp gidemes.... (umarım..)
:(

ve gülümse şimdi... ;)

allen ıverson

Bobo satsın ben artık neler olur tahmin edemiyorum...Forvet almıyolar mazeretleride bu saatten sonra iyi bi topçu bulamazmışız o zaman erkenden alsaydın kardeşim.....

CooLDumaN

Boboda giderse ayvayı yeriz artık.
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!