Ana Menü

Ş. Ligi 3. Ön Eleme Turundaki Rakibimiz Zurich

Başlatan ugur24, Ağustos 03, 2007, 09:24:53

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

blackwhite--Pelin

mfemek

hele bi 2.turu geçelim sonra Zurich'e de sıra gelecek... İNŞALLAH
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

cinc

önümüzde cok bariz trabzon örneği warken cekinmiyo diiliim acıkcası ama olsun ertugrul hocaya güwenmz sonsuz!!!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

ugur24

ben açıkçası sizin kadar iyimser değilim..isviçre futbolu gelişti son yıllarda..beşiktaş'ı favori olarak görmüyorum.. :-\

MeLo

Geçen seneki kadrolarından baya adam gitmiş !
İnşallah ŞampiyonLar Ligine Kalacağız !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

egge

en torpilli takım uefanın merkezinin başkenti ilk maçta orda bnde çekiniyorum
HeR zAmAn HeR yErDe SeVgİmİz İçİnDe ÖlÜm GeLsİn İsTeRsE gÖzLeRdE bİr DaMlA yAş KaLbİmİzDe BiR aŞk sEnSiN BEŞİKTAŞ(K)

kofani

Alıntı yapılan: ugur24 - Ağustos 03, 2007, 20:59:57
ben açıkçası sizin kadar iyimser değilim..isviçre futbolu gelişti son yıllarda..beşiktaş'ı favori olarak görmüyorum.. :-\
adamlar en iyi 4-5 adamını kaybetmiş yerlerinide dolduramamış isviçre futbolu gelişse neolur tek korkum egge ninde dediği gibi torpil korkusu...
Rengi Kaçtı Yaşamın...

2 dia 2 muerto

Beşiktaş'ın Arjantinli yıldızı Delgado, Basel'deyken Zürih'e son maçta kaybettikleri şampiyonluğu hâlâ unutamadı...

Beşiktaş'ın yıldızı Delgado, Şampiyonlar Ligi üçüncü ön elemesinde eşleştikleri FC Zürih için İsviçre basınına konuştu. 13 Mayıs 2006'da Basel ile son maçta şampiyonluğu Zürih'e kaybettiklerini hatırlatan Delgado, "O günden kalan bir hesabımız var. Bunu Beşiktaş ile kapatmak istiyorum. Şampiyonluğu son maçta kaybetmek çok ağır gelmişti" dedi. Zürih maçlarını iple çektiğini belirten Delgado, "Grasshoppers'ı da katarsak Zürih takımlarına 8 golüm var. Daha da atmak istiyorum" yorumunu yaptı.

Delgado, "Moldova temsilcisini zor yendiniz. Şansa kazandığınız söyleniyor. Belki Zürih'e gelemezsiniz" ifadesine şu tepkiyi gösterdi: "Orada durun! Bu doğru değil. 90 dakika tek kale maç oynadık. Üstelik uzun ve yorucu bir sezon öncesi kampının ardından. Tek eksiğimiz var; maç ritmini bulamadık."

.FŞ

Tolgaa

insallah Turu geceriz.....Fener'de gecer........ ülke puani lazim...

haznedar_carsi

şeklimiz tarzımız HaznedaR lıyızz

osi_bjk

eğer sheriffi gecersek zurich i  zorlanmadan geceriz.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

levent1903

sadece 4 veya 5 en iyi futbolcuları deği Teknık direktörü bile gitti ( Hertha Berlin )
Yani  Sıfır dan baslayan bır ekip ve o yüzden onlara şans tanımıyorum.......
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

asil1903

ben eğer beşiktaş gibi oynarsak turu geçer gruplara kalırız diye düşünüyorum.. rakipten korkum yok... sadece biz hata yapmayalım yeter...

carlito1903

ülke puanı açısından Türkiye ye çok yakın olan isviçre ve belçika takımlarıyla eşleşmemiz süper oldu eğer iki takımda şampiyonlar ligine kalırsa ülke puanı açısından süper olur....

gordu87

taraftar görücekler...hesap zamanı geldi ..
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..