Ana Menü

Papanin arabasi... papamobil

Başlatan kralcarsi, Aralık 06, 2006, 01:37:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

melankolizm

Ondan önce bir mesaj vardı , yolların kapanması mevzusu saçma bir uygulama olduğunu söyledim

Hiç Bir İnsan Birini Çarpamaz bunun Hristiyanlıkla Alakası Yok , Peygamber Efendimiz de Çarpamaz yani

3. Kişisel Görüş Jean Paul gelse söylemezdim , ama O gelmedi . Bu Papa'nın da söyledikleri belliydi özür bile dilemedi .neyse uzar

Burada BAşka bir dine saygısızlık göster.

Kimseden BEŞİKTAŞLILIK Dersi almıyoruz , İnsanlık derside almayız ,

Kimin ne olduğunu biliyoruz ,

yapanlara küfür de etmedim sadece Allah'ından bulsunlar demiştim

Müslüman Ayağı Yapmam , Elhamdurillah Zaten Müslümanım!

Non Mollare Mai

Müslümanım ayaklarıma yapmıcaksın çirkin bir tabir.
Saygılı bir biçimde tartışıyorsak bazı şeyleri tartışalım.
Aksi halinde gereği yapılacaktır.
Saygılar..
edit

freedom forever

Ben gerektiğince düşüncelerimi açıkladım.Ortam saygılı olsun ki bende ona göre yaklaşıyım olaylara ,Bir beşiktaşlıya bu sözleri yakıştıramadğımı belirttim sadece fakat siz yine en ufak noktaya takmayı bildiniz ,ufak noktalara saparak asıl konunun amacını saptırmayalım demeni beklerdim senden fakat sen işi saygıya getirdin , Ben hangi tabirin güzel veya hangisinin çirkin olduğunu çok iyi biliyorum söylemene gerek yoktu
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Non Mollare Mai

Seninde bana görevimi nasıl yapcağıma söylemene gerek yok.
Biliyorum ben sağol. ;)
Hiç kimsenin inancına hakaret edilemez.
Sadece olası bir tartışmayı önlemek için müdahale ettim.
Forum kurallarınca tartıştabilirsiniz..
edit

melankolizm

neyse söylediklerine cevap verdim ,Saygısızlık yoktur bel ki Sert bir tabir var ama Saygısızlık Yok ! Kişisel görüşlerim ve gereken cevaplar var Düşüncenize artık siz karar verin ?

freedom forever

Benim  sana karşı verdiğim tepkinin neden verildiğini sen herkeseten daha iyi biliyorsun .Ben burda kimseyle  hiç yüzünden tartışacak adam değilim fakat bu forumda müslüman olmayan bir kesimde var ,hristiyan olan bir kesimde var ve ben bu kesime karşı senn yazdığın yazıda bir saygısızlık hissettim ve bunu da söyledim
bu arada kimseye modluk dersi vermeye niyetim yok  ben sadece benim beklentilerimi söyledim
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

konyAçArşıbAyrAm

bence böyle bir sebepten dolayı tartışmanıza gerek yok paylaşım için teşekkürler biraz daha iyi araba alsa iyimiş ya papa o ne öyle at arabası gibi :p

[KralKartal]

maksat biraz eglence olsun diye ekledik 2-3 fotograf,
olay yine tartsimaya kadar gitti...

isin girgirina bakin arkadaslar,, ehrseyi ciddiye alirsak
isimiz is yani :)

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net