Ana Menü

Yılbaşı Çekilişimiz (Çekildi 1.Sayfa)

Başlatan Çarşı10-ur, Aralık 05, 2006, 17:45:48

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dishi_eagle

yok senle bi ilgisi.
kaç gündür sesleniyorum burdan adama tık yok. kendi bilir.

ugur24

çoğu kişi eşini bulamıyo zaten kimse piyasada yok..

dishi_eagle

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Aralık 20, 2006, 12:01:20
Alıntı yapılan: Lord Of The Mumy - Aralık 19, 2006, 21:36:58
millet hedaye alacak ara bulamıyor ben alacam benide adam yerine koyupta çekilişe bile almamışlar yazıklar ola bayanın birine antepten çok güzl bir hediye yolluyabilirim bugün alış verişteken gördüm eğer sevgilim olasaydı affetmez direk alırdım valla

ulan koca kayseriyi aldım ayağının altına serdim yetmedi hala ne istiyon ben ayrıca artıkım kayseride değilim antigaziantep oldum :D uyuzdan ama şirin bir il hoşuma gitti tam benim gibi varoşa uygun biryer valla tinercilerle takılıyoz adam başı tinerci 2 litre tiner getirem mi bayrama gelirsem :D neden ????? yawrum

öle bişey yok nasılsa boşver bana ne alcan mumy efendi? :D
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

Çarşı10-ur

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

@LAYINA GİDER

ulan banada kayseri çıktı be taaa kayseriye hediye yollayacağım bu çekilişi çeken kim

yuNuS1903

eRe

arkadaslar benımde bulacagım yok esımı.cunku hıc aynı saatlerde olmuyoruz ınternette herhalde.ne msn de ne de burda goruyorum esımı.eger baska esı olmayan varsa benım esle eslesebılır
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Brestgerfich

Alıntı yapılan: RİCARDİNHO - Aralık 22, 2006, 23:10:36
ben benimkini buldum

aLcez inş. bişeyLer...söz veRmiim ama paRa duRumLarına göRe ayaRlıcez...Hesapta oLmmayan masrafLar öLdürdü beni...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

yuNuS1903

bu alacağımız şeyler bjk ile ilgili olmazı lazım mı?

Brestgerfich

yok yaw....eğeR Beşiktaş Mağaza ürünü alacaksan aL...ama sahteleri aLma bence...yani kulübe katkısı oLur ya da gönlünden ne koparsa onu aL...

cmcpgc

Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

Brestgerfich

Alıntı yapılan: beşiktaşlee - Aralık 22, 2006, 23:34:39
YA ONUR BİRBİRİNE YAKIN İNSANLARI BİR YAPSAYDIN DAHA GÜZEL OLMAZMIYDI.
YANİ EN AZINDAN Bİ KAÇIMIZ KARGO PARASINDAN KURTULMUŞ OLURDUK ÖYLE DEĞİL Mİ :koptum :geberdim

evet haklısın ama küçük harfLe yazsan iyiymiş :D
neyse aynı şehir oLsa iyiymiş...mesela ben ve fataL_eRe :D kargodan kurtulurduk ve teslim ettiğimizden de  :d emin  oLurduk..

carsi52

Alıntı yapılan: beşiktaşlee - Aralık 22, 2006, 23:34:39
YA ONUR BİRBİRİNE YAKIN İNSANLARI BİR YAPSAYDIN DAHA GÜZEL OLMAZMIYDI.
YANİ EN AZINDAN Bİ KAÇIMIZ KARGO PARASINDAN KURTULMUŞ OLURDUK ÖYLE DEĞİL Mİ :koptum :geberdim

biz hallettik o işi :-)kargo felan yok :-)
Bölünür senin için uykular!