Ana Menü

Beşiktaş'ta UEFA Listesi Verildi

Başlatan carabobo, Temmuz 27, 2007, 10:24:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carabobo

Beşiktaş Kulübü Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarında oynatacağı futbolcu kadrosunu bu akşam geç saatlerde UEFA'ya iletmesi için Türkiye Futbol Federasyonu'na verdi.

Saat 22.00'ye kadar süren çalışma sonrası siyah beyazlılar, 25 kişilik listeyi Futbol Federasyonu yetkililerine teslim etti. Son olarak Portekiz ile Türkiye arasındaki saat farkı sebebiyle Rodrigo Tello'nun lisansını son anda Federasyon'a veren Beşiktaş, oynayacağı iki ön eleme turunda da bu futbolcularla mücadele edecek. Siyah Beyazlılar eğer Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalırlarsa, yapacakları yeni transferleri kadrolarına ekleyebilecekler.
27.07.2007   

Kaynak : DHA

Sonuçta transfer yapılamadı ....  >:( Çok üzücü...
BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK....ALAYINA İSYAN B J K

TurkishTank

uzucu evet... ama bence elimizdeki kadro, gruplara kalabiljek kapasitede... en azindan fenerden daha yuksek bi sansimiz var diye dusunuyom...transferleri bekliyoz hala...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

ist.hatirasi/3-4

topluca gtsinler zaten bosqueyede para ödeyecekler transfer yatar
YÖNETİM İSTİFA !!!

carabobo

Biz batmışız haberimiz yok desene.... Transfer yalan olacak heralde zaten bu saatten sonra kimi alıcan anlamadım ki..
BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK....ALAYINA İSYAN B J K

astbjk1903

bu yonetım den hıc bısıkonsu olmaz al ıste gulnaz arsel de konusmus ıstıfasını ayıptır ya bu adamlar besıktasımızı rezıl edıyolar bunlara yeter artık demenın vaktı geldı bu nasıl bır zıhnıyettır ya zaten turkıye kupasını basarı olarak goren adamlardan hıc bısı olmaz
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

ugur24

en önemli iş olan transfer konusunu abdi'nin eline verirlerse olacağı buydu..adamın hiç katkısını göremedik daha ! >:(

maverick

katkı göremezsin tabii....
eskiden maçlardan sonra topçularla söyleşi yapılırken sağdan soldan fırlayarak kameraya bakan çocuklar vardı , abdi de onlardan biriydi herhalde ..
bu adam yönetime gelip hele de bu işlere neden atladı sizce?
sadece kendi reklamı..
kim tanırdı abdi yi  celal i....
türkiye ye tanıttılar kendilerini............

ama ben iyiliklerinden şüpheliyim..
söz vermek başka şey vermeye benzemez.. kaç sözünü yuttu abdi
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

NoPasaran

İlk turu geçeriz ama bir sonraki turu bu kadroyla nasıl geçeceksiniz   >:(
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Juve den bi oyuncu almışlardı dün öyle haberler wardı.. Ayrıca TRT'de izledim galiba bu oyuncunun avrupa kupalarında oynayabileceği söylenmişti
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

maverick

önelemelerden sonra tekrar liste verebilirler arkadaşlar..
ama liste vermek değil ki olay..
elin fransızı almanı italyanı kongolusu.. hemen çık oyna mı diyeceksin..
eğper öyle ıolabiliyosa niye kamp yapıp eşinden , çocuğundan ayrılıyo bu kadar topçu..???
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

NoPasaran

Arkadaşım şampiyonlar ligine nasıl kalacaksın?

Sen tek ön eleme oynamıyorsun ki ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

maverick

no pasaran ben sadece cevap verdim..........
lige kalmak konusunda senden daha fazla endişeliyim..
hiç bu kadar tutarsız, yarrasız, gereksiz, boş boğaz, beceriksiz  bir yönetim gördünüz mü??
olunca da sadece bizde oluyor anasını satayım.. gidin kardeşim fenerde  yapın yöneticilik
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Doktor

Rahat kalırız suan için en iyi yerli oyuncular bizde :ok

mC_ç@RşI

nerde sende ya en ııı kadro falan ne dıon sen herhalde hıcc dığer takımların maclarını ızlemedın herhalde

Doktor

Alıntı yapılan: mC_ç@RşI - Temmuz 27, 2007, 13:26:06
nerde sende ya en ııı kadro falan ne dıon sen herhalde hıcc dığer takımların maclarını ızlemedın herhalde

Benim dusuncemde bişey yok gercekler ortada kendimizi kotulemek bize bişey kazandırmaz