Ana Menü

telif

Başlatan shark1903, Aralık 05, 2006, 17:08:37

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

naturelkartal

Bırakın Söylesin Ezikler.
Hem degil mi taklitler Asılları yüceltir.Beşiktaş taraftarını bütün dünya tanıyor.Birileri yeni bir beste yapsa millet bjk dır kesin diyor :)
Genç fb lilerin,ultraslanların lisanlı ürünleri var!!!
Çarşının varmı?ben yok diye biliyorum.Şimdi neden yok bunu bir düşünün!!!!
Her şey para degil.
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

NoPasaran

Ya arkadaşlar söylediğiniz bestelkerin hepsi sanatçılardan alınmış şarkılar farkındamısınız...

Adamlarda size açarsa ne yapacaksınız
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kerim

arkadaşlar, Beşiktaş taraftarı ilklerin taraftarı diilmi ;)
güneş hep bizim arkamızdan doğmuş,
yani biz hep geceye yürümüşüz...
adımız çıkmışsa karanlığa,
bu bizim değil güneşin suçudur!!!

eyup1903

evet arkadaşlar yaaa yeter artık
utanın ezikler ezikler utanın daha neler göreceğiz
ne rezillikler yetmedimi çaldığınız besteler

rico_ pasa

bence de anlamlı bir fikir oradan gelen tazminatlarla bol bol kufur edip klube gelen cezaları odeyebiliriz mesale alırız karton alıp sov yaparız bir bakıma doner sermaye hemde telif hakları oyle ucuz paralarda degil ha buyuk para cezaları var yani  hemde o hırsızların parasını yemekde ayrı bir guzellik olur ha
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

rico_ pasa

memleketin kanunu var mahkemesi var yasası var var boyle bir hakkımız var kullanalım emek harcıyoruz kardesim icabında elin ezigi gelip calsın diye mi bence cok anlamlı bir fikir   
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

shark1903

ya arkadaşlar ne olur bu konu yalan olmasın gidelim bu olayın üzerine ya bir gayse li arkim war adam bugn okula beşiktaşım oleyi bizden çaldınız dedi ya öldürüodm adamı nerdeyse

carsiköln

böyle seylere gerek yok, biz herzaman besteciyiz, gerekirse yeni yeni  besteler yapariz, sonucta büyük biz cikacaz, selamlar

CARSI
Inadina Beşiktaş

sedokajmeran

o zaman bizde bazı sarkıları uyarlıyoruz sanatcılarda bizden telif hakkı isterse
bence bu manevi bir sey adamın yuzu tutuyorsa söyler kimse engel olamaz...
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

sedokajmeran

he birde su var.... kim calarsa calsın bizim gibi söyleyemiyor ki... kimse tv den mac izledigi zaman ne dediklerini anlamıyor... sadece bjk maclarını izleyenler anlıyor ne dedigimiz...
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

MeLo

Bunlar yine söylerler.
Adam olmaslar :)
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

@LAYINA GİDER